2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

İnşallah sorunsuz geçer canım bol bol bebeğini göreceksin ama hiç kötü haber almayacaksın evvel Allah'ın izni ile inşallah.
Tüm kalbimle amin diyorum.
Allah razı olsun arkadasim. İnşallah hepiniz için Duaciyim. Rabbim sağlıkla kucagimiza almayi nasip etsin ins. Bekleyen herkesin de hasreti son bulsun. Kalpleri mutlulukla dolsun.:KK200:

Kızlar heveslenmek istemiyorum ama olabilir mi fikirlenizi almak istedim :)
12+2deyim bugün uzanınca sola veya yüz üstü yatınca,göbeğimin altına elimi koyuyorum ara ara böyle balon patlamsı pıtırtı gibi bişeyler oluyo bebek hareketi olabilir mi :)
gozun aydin evet canim :))))))

Can kızlar yarın detaylı ultrasonumuz var teyzelerı. İnş hersey yolundadir ve güzel haberler verebilirim sizlere. Rabbim tüm hamile arkadaslara hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin. Tüm bekleyen ve zamanında bizim de yaşadığımız gibi üzülen acı çeken arkadaşlarıma da sağlıklı gebelik ler nasip etsin Rabbim...iyiki sizler varsınız iyiki burda yüz yüze olmasada sizlerle tanıştık. Dışarda bulamadığımiz içtenlik samimiyet hoşgörü hersey burda var. Allah hepinizden razı olsun.
canim aminn . insallah hayirli saglikli haberlerle gel. uzun uzun bak minnosuna:)

Kızlar heveslenmek istemiyorum ama olabilir mi fikirlenizi almak istedim :)
12+2deyim bugün uzanınca sola veya yüz üstü yatınca,göbeğimin altına elimi koyuyorum ara ara böyle balon patlamsı pıtırtı gibi bişeyler oluyo bebek hareketi olabilir mi :)
Ayy bende de oluyor ama benim ki kesin gazdır canim :olamaz:

Valla mı bebek hareketleri :KK200:
Oturur seviçten ağlarım ben şimdi buna çok mutlu oldum ya :)
Rabbim bütün herkese yaşatsın bu güzel mucize duyguyu :dua:
:KK66:))))) canim bende cok cok erken hissettim ozelliklede sola yatinca. 13 yada 14 .hafta olmasi lazim. rahim karin yapisina gore degisiyir. boyle minik balon patlamasi gibi oluyor. pit pit :KK66:)) gozun aydin. gunler gectikce dahada saglam.hissedeceksin.

:KK66:))))) canim bende cok cok erken hissettim ozelliklede sola yatinca. 13 yada 14 .hafta olmasi lazim. rahim karin yapisina gore degisiyir. boyle minik balon patlamasi gibi oluyor. pit pit :KK66:)) gozun aydin. gunler gectikce dahada saglam.hissedeceksin.
Ayy inşallah canım çok duygulandım gerçekten :)
Allahım sen nelere kadirsin.
2 gün önce uyuyo diye endişelenmiştim ultrasonda hiç hareket etmiyo diye.
Bugün bu güzel duyguyu gösterdin şükürler olsun bugünümüze :KK200:
Çoook sağol canım Rabbim evladını sağ salim kucağına almayı nasip etsin :anne:

Canim allah yardimcin olsun... bak bende hikayemi anlatayim 13 yillik evliyim evlililgimin ikinci yilinda oglumu aldim kucagima normal yolla olmustu arkasimda iki kere overkist ameliyati gecirdim yumirtaligimin birini aldilar 2016yilinda oglum caresi olmayan hastaliga yakalandi iki sene mucadale verdik anne olarak okadar zor ki bi sozle anlatacak sey yok 1.5 yil once kaybettim 8 yasindaydi anne baba olarak okadar mucadale verdik ki oglumda ayni sekilde kucuck bedeniyle oyle bi mucadele verdi ki ta ki o zamana kadar...oglumdan sonra antideprasanlarla ayakta durdum ve sonra kontrol icin doktora gittim yumurta rezervin azaldi dedi hemen tuo bebek tedav. Basladik ilk olmadi tek yumurta dollenmisti ve o transfer edildi nasip dedim tekrar denedim simdi 10.gundeyim iki tane 1.kalite embriyo transfer edildi bu sefer oldu gibi geliyor bilmiyorum sali ogrenicem cok zor kimse bilmez evlat acisini hele buyuyup konustugunu okula goturdugun gunleri gorupte kaybetmek rabbim kimseyi evladinla sinamasin allah buyuk insallah hepimize yardim edecek...
Cok uzuldum cnm utandim kndimden okuyunca. Allah sabir versn insallah Allahim sana evlatlar vererek teselli eder Insallah Allah hayirlusiyla nasip etsn

Cnm inş en yakın zamanda kanat cirpma lari hissedersin çok farklı bi duygu :KK49: ben de tekme bekliyorum hala :olamaz: bizim kız bakalım ne zmn tekmeliycek :KK70:20.haftaya girdik inş yakın zamanda bende yasarsam rahayliycam. Rabbim hayirlisiyla bu güzel duyguları hepimize yaşatsın inş. :KK200:
İnşallah canım hissederiz biz de. Kızlar tekmeye daha geç başlıyor diye bir iki yerde okudum bilemiyorum annesinin canı acır diye korkuyordur minik. Amin.
Çok küçük bi ihtimal acaba dedirtti canım bana :) belkide varlığını hissedip orada olduğunu bilmeye ihtiyaçım var kendimi çok dinliyorum o yüzden :))
İnşallah biran önce hareketlerini hissedip endişelerden kurtuluruz :KK200:
Canım sen nasıl oldun kanama devam mı kontrolün ne zaman kanamanın tam olarak neyden kaynaklandığı bulundu mu.
Tecrübeli arkadaşlar doğru his diyor sen kendini dinlemeye devam et :-) maşallah minige.
Leke devam ediyor aynı şekilde kırmızı gün içinde birkaç kez görüyorum. Dr ile görüşmemiz kısıtlı o yüzden henüz bir şey öğrenemedim. Cuma kontrolüm var bu seferde yeterince ilgilenmez ise bir dr daha eklemem gerekecek.
Allah razı olsun arkadasim. İnşallah hepiniz için Duaciyim. Rabbim sağlıkla kucagimiza almayi nasip etsin ins. Bekleyen herkesin de hasreti son bulsun. Kalpleri mutlulukla dolsun.:KK200:
:KK200::anneadayı::anne: amin.
Kızlar Dlk2606 Dlk2606 den haber alan var mi tel de vs görüşüp? Buraya yazmamış sanırım ya da ben kacirdim
Çok yazdık çizdik ama dönmedi bende merak içerisindeyim ve yazmadikca kötü düşünüyor insan. Telefonu yok bende varsa biri iyi haberini verse çok iyi olur.

@Dlk2606 canım iyisindir inşallah her zaman öncelik sensin bunu unutma olur mu. :KK200:

Ayy inşallah canım çok duygulandım gerçekten :)
Allahım sen nelere kadirsin.
2 gün önce uyuyo diye endişelenmiştim ultrasonda hiç hareket etmiyo diye.
Bugün bu güzel duyguyu gösterdin şükürler olsun bugünümüze :KK200:
Çoook sağol canım Rabbim evladını sağ salim kucağına almayı nasip etsin :anne:
:KK200: amin canim benim insallah heebirimiz sagsaglim zamaninda alalim kucagimiza:anne:

Canım bebek hareketleridir belki erken hissetmeye başladık.
Ben bugün iyice takip ettim gaz sorunum yoktu bugün ondan acaba dedirtti :)
Benim özellikle akşamları çok gaz problemim oluyor hatta bazen sancı yapıyor karnım şişiyor davul gibi.. sade soda içiyorum bazen. Ama etki eden birşey bulamadım. Hareket ediyorsa da minnak gazım önde gidiyor :)

İnşallah canım hissederiz biz de. Kızlar tekmeye daha geç başlıyor diye bir iki yerde okudum bilemiyorum annesinin canı acır diye korkuyordur minik. Amin.

Tecrübeli arkadaşlar doğru his diyor sen kendini dinlemeye devam et :-) maşallah minige.
Leke devam ediyor aynı şekilde kırmızı gün içinde birkaç kez görüyorum. Dr ile görüşmemiz kısıtlı o yüzden henüz bir şey öğrenemedim. Cuma kontrolüm var bu seferde yeterince ilgilenmez ise bir dr daha eklemem gerekecek.

:KK200::anneadayı::anne: amin.

Çok yazdık çizdik ama dönmedi bende merak içerisindeyim ve yazmadikca kötü düşünüyor insan. Telefonu yok bende varsa biri iyi haberini verse çok iyi olur.

@Dlk2606 canım iyisindir inşallah her zaman öncelik sensin bunu unutma olur mu. :KK200:
Cevap vermedi canım ya inşallah iyidir bende zaten dokunsan ağlamaya hazırım hayırlısı

Canim allah yardimcin olsun... bak bende hikayemi anlatayim 13 yillik evliyim evlililgimin ikinci yilinda oglumu aldim kucagima normal yolla olmustu arkasimda iki kere overkist ameliyati gecirdim yumirtaligimin birini aldilar 2016yilinda oglum caresi olmayan hastaliga yakalandi iki sene mucadale verdik anne olarak okadar zor ki bi sozle anlatacak sey yok 1.5 yil once kaybettim 8 yasindaydi anne baba olarak okadar mucadale verdik ki oglumda ayni sekilde kucuck bedeniyle oyle bi mucadele verdi ki ta ki o zamana kadar...oglumdan sonra antideprasanlarla ayakta durdum ve sonra kontrol icin doktora gittim yumurta rezervin azaldi dedi hemen tuo bebek tedav. Basladik ilk olmadi tek yumurta dollenmisti ve o transfer edildi nasip dedim tekrar denedim simdi 10.gundeyim iki tane 1.kalite embriyo transfer edildi bu sefer oldu gibi geliyor bilmiyorum sali ogrenicem cok zor kimse bilmez evlat acisini hele buyuyup konustugunu okula goturdugun gunleri gorupte kaybetmek rabbim kimseyi evladinla sinamasin allah buyuk insallah hepimize yardim edecek...
Ah canım kardeşim benim Rabbim güzel gönlüne göre nasip etsin inşallah. Dualarımda olacaksın canım benim başın sağolsun meleğin seni karşılayacak yine kavuşacaksınız..kardeşine kavuştursun Rabbim sizi bir an önce inşallah

İnşallah cnm sanırım bu gece uyku tutmayacak çok merak ediyorum ve heyecanliyim kızımı göreceğim için :KK200:
Canımm inşallah güzel geçecek buraya sevinçle güzel haberlerini yazacaksın mutlulukla duygularını paylaşacaksın inşallah gör bak. Sen sakin ol iyi düşün güle oynaya git bebeğini görmeye aklına bizi getir dualarımızdasın:dua:

X