2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Bizde tedaviden önce devlette bir iki test yaptık eşim kan vermişti sonucu alamadık bir türlü yukarı soruyoruz aşağı yolluyor aşağı soruyoruz yukarı çıkın diyor. En son isyan ettim bana net bişey söyleyin dedim kaybolmustur dediler. Başımdan aşağı kaynar sular dokuldu. Nereye şikayet edebilirim dedim hasta haklarına gidin dediler. Tabi ben bir hışım daldım odaya kadın önce ben suçluyum gibi davrandı meseleyi anlayınca ilgi alaka göstermeye başladı. Velhasıl eşim zar zor izin aldığı işten bir daha izin aldı tekrar kan verdi.. işini düzgün yapmayan insanlar hayatı zehir ediyorlar canim

Evet cnm bende pihtilasma testi verdim temmuzda kanimi kaybetmisler ariyorum sonuc yok test yok kan nerde copde buyuk ihtimal. Esim sikayet etmis acik kapi die bisey varmis cimer gibi falan sonra aradilar fln tekrar verdik 26 ekimden sonra cikcakmis zeynep kamild3re genetik test verdim 1 bucuj ayi bulur dedier 2 ayi gecdi her aradimda 10 gun sonra ara diyorlar artk sinirlerim bozuldu yani bu haftada cikmassa artk naparim.bilemiyrm bide zar xor yaptilar testi pahali testlermis yapamazlarmis sanki ceblerinden oduyorlar insani magdur ediyorlar iste bi kadini gonderdiler daha tedaviye ywni baslicakms yapmiyoruz demisler bu testi bn sikayet ettm die yaptilar

kızlar şimdi hastaneden geldım dayanamdım randevu aldım. normalde bugun transferın 21. günü karından bakınca bir tane kese göründü digerini göremedi vajınal baktı yine göremedi. ötekindede bebeği görmem gerekirdi ama küçük bi parıltı var haftaya görmem lazım kalbinide duymamız lazım dedi. tekrar beta istedi dış gebelik şüphesi yok ama diğerini göremediğim için istiyorum dedi. bende moral sıfır şuan o pırıltı bebek olamazmı acaba sadece yolk sac pozitif dediğini hatırlıyorum ne demek bu. tek kesr başlayıp iki olma ihtimali var mı diğeri nerde o zaman?

Eklentiler

• image.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 53
Canim hayirlisuyka saglikla olsunda tekini gormussun en azindan nden moralin sifir sukret lutfen. Saglicakla drvam etsib yavrun

Canim hayirlisuyka saglikla olsunda tekini gormussun en azindan nden moralin sifir sukret lutfen. Saglicakla drvam etsib yavrun
doktor dış gebelik ve boş gebelikten bahsetti çunku dedı ki kese var ama bebegi görmem lazımdı göremıyorum dedi haliyle moralim bozuldu diğerini zaten hiç kesesinide görenedim dış gebelik olmasın dikkat et kendıne dedı

Ne kadarlik canim hamilelgin belki kucukse gorunmemisdr

5 haftalık 10 eylulde transfer oldum
benim de 5+3'te keseyle birlikte yolk sac görünmüştü, bebek daha görünmemişti. Sizin için de çok erken. Zaten yolk sac pozitif demiş onu görmüş demek ki. Yolk sacın olması bebeğin olduğu anlamına geliyor zaten.
Biz 6+3'te bebekle birlikte kalp atışını görmüştük. Endişelenmeyin bence.

Kesenin boyutu hakkında bir şey söyledi mi 5haftada ancak kese görünüyor.

Çok küçük canım görmesi zor zaten. 6+2 de gittim vajinal baktı anca göründü bende. Kafana takma hiç
dime ya çok moralimi bozdu tekrar beta aldı görünmüyo kendıne dıkkat et dış gebelik olmasın dedi diğerinde kese var bebek görünmesi lazımdı yok dedı dağıttı benı geldim eve normalde hasta degılız ınsan pat pat söyler mı böyle

Keşke gitmeseydin doktora çok erken , sürekli alttan muayene olmakta iyi değil. Biraz sabretmen lazım canim

yolk sac o mu demek mubarek ınsan korkutacagına onu soyleseydı bunu gördum ama dıe bebek yok dıyınce benım aklım uçtu zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…