2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ay benimde pozitif olabilirmi o zaman insallah rabbim hayirlisini versin insallah herkese bana da
Canim e2 kac olmali kacin ustunde yada altinda olmali

Elbette hiçbir bebek kıymetsiz değil, ama onlarca iğneyi yeseler, defalarca alttan muayene olsalar, anestezi altında yumurtaliklarini aldrsalar, kenardaki 3 kuruşlarıni hastanelere eczanelere dökseler nasıl bir kıymet anlarlar..

Hele sevgilimle birşeyler yaşadık hamile miyim , aldiracagim yazanlar yok mu.. bir insan hayatı nasıl bu kadar hafife alınır anlam veremiyorum..
Hayatı yüzeysel yaşadıklarından sanırım. Ankara da Zekai Tahir hastanesinde Bir kadınla karşılaşmıştım kısa bir sohbetimiz oldu ki öyle yerlerde konuşmayı sevmem oturup ağlayasim geliyor infertilite bölümübdeydi. İlk evlendiği zaman hamile kalmış eşi istememiş o da aldırmış sonra çocuk istemeye başlamışlar ama yıllardır olmuyormus Rabbim bana ceza verdi diyordu, bebeğimi aldırdım bir daha olmayacak sanki diye. Yani yüzeysel düşüncelerle hareket ettigini insana bir yerde zamanda bulup hatırlatıyor anlarsa
Çok düşüncesizce laflar ediyor insan birbirine kirilir mi dökülür mu derdi var mi anlamadan dinlemeden. Rabbim bizim bunlardan korusun.

Anne baba neyse çocuk o dur. Güzel düşünceli, akli başında, iyi insanlar çocuk sahibi olursa bu toplum daha güzel yerlere gelir.

Tek başına bir çok şeye yeten bir kelime var EMPATİ...

Canim benim Allah sana bol bol sabır versin insallah bebeğin sana sıkı sıkı tutunmuştur. Rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın. Yazı okurken yürekten üzüldüm ve ağladım. Rabbim seni ve tüm arkadaşlarımı bebişlere kavuştursun bir ömür boyu sağlıklı ve sıhhatli yaşatsın inşallah

Amin canim amin rabbim kimseyi evladinla sinamasin rabbim hayirlisini versin banada tum isteenlere de...

Canim e2 kac olmali kacin ustunde yada altinda olmali
İlk denemem donmuş tedavisiydi canım,e2 değerinin donmuş transferinde transfer sonrası gebelikle yükseldiği üzerine bi makale okumuştum nette.
Sınırın kaç olması gerek o konuda bi bilgim yok.
2.denemem donmuş naturel transferiydi.
İlk önce kendi yumurtamı geliştirip çatlattı doktor haliyle e2 çatlamadan önce yüksekti,çatlama olduktan sonra değer düştü transferin 5.günüde 112 çıktı.
Transferin 14.günü testi tekrar istedi doktor 800 çıkmıştı.
Gebelikte e2nin yüksek olması üzerine okuduğum makale demekki doğruymuş.
Doktor değerlerin iyi demişti

Sali gunu nasipse insallah bu sefer olmistur
Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah canım
Kaybettiğin evladın için çok üzüldüm Rabbim kimseyi ne evladiyla ne evlatsızlikla sınamasın dünyanın en büyük acısı evlat acısıdır eminim Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah
Salı günü güzel haberlerle gelirsin inşallah canım

iste baskasinin yasadigi onlara ucuz geliyor.

cok haklisin canim ama kininde zerresi yok iste. bizler insallah hayirli evlatlar yetistirelim.

Kızlar heveslenmek istemiyorum ama olabilir mi fikirlenizi almak istedim :)
12+2deyim bugün uzanınca sola veya yüz üstü yatınca,göbeğimin altına elimi koyuyorum ara ara böyle balon patlamsı pıtırtı gibi bişeyler oluyo bebek hareketi olabilir mi :)

Amin canim amin rabbim kimseyi evladinla sinamasin rabbim hayirlisini versin banada tum isteenlere de...
Cnm e 2 değerine falan hiç takılma. Bnm hiç bakılmadı mesela. 2 olumsuz aşılama bir sol tup laporoskopi ameliyatım bi olumsuz tup bebek denemem oldu farklı bi merkezde. Ama ikinci denemem çok şükür tek ve 5.gün embriyosu suan mucizem benimle . Hiçbişey takma kafana seni üzen sıkan herseyden uzak dur. Rabbim cennetin de inş seni kaybettiğin yavrunla buluşturacak. O seni orda bekliyor kuzum. İnş bebis yada bebislerin seninle ben inanıyorum. Salı günü güzel haber vercek sin.

Can kızlar yarın detaylı ultrasonumuz var teyzelerı. İnş hersey yolundadir ve güzel haberler verebilirim sizlere. Rabbim tüm hamile arkadaslara hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin. Tüm bekleyen ve zamanında bizim de yaşadığımız gibi üzülen acı çeken arkadaşlarıma da sağlıklı gebelik ler nasip etsin Rabbim...iyiki sizler varsınız iyiki burda yüz yüze olmasada sizlerle tanıştık. Dışarda bulamadığımiz içtenlik samimiyet hoşgörü hersey burda var. Allah hepinizden razı olsun.

Çok tecrübeli değilim canım ama çok düşük bir ihtimal gibi. Sen güzel düşün varlığını bildiğin için o gibi hissediyor olabilirsin belki de mucizedir gerçekten onu hissettin. İkinci gebeliğim bu ilki 12. Hafta bitimine kadar benimleydi ancak hiçbir şey hissetmemistim. Bugün 14+6 bebeklerim epeydir varlıklarını elimle yer açısından hissediyorum ikiz olduğundan sanırım ama hala hareket hissetmedim. Geriliyorlar bulunduğu yerlerde karnım ama hareket kıpırtı kanat çırpma hissi ben de olmadı. İnşallah tez vakitte hissederiz de biraz daha rahatlatır bizi bu.

Canım Allahın izniyle hayırlı güzel haberlerle geliceksin inşallah.
Minik kızını izle doyasıya detaylıda çok net görünüyomuş yüzü

İnşallah sorunsuz geçer canım bol bol bebeğini göreceksin ama hiç kötü haber almayacaksın evvel Allah'ın izni ile inşallah.
Tüm kalbimle amin diyorum.

Cnm inş en yakın zamanda kanat cirpma lari hissedersin çok farklı bi duygu ben de tekme bekliyorum hala bizim kız bakalım ne zmn tekmeliycek 20.haftaya girdik inş yakın zamanda bende yasarsam rahayliycam. Rabbim hayirlisiyla bu güzel duyguları hepimize yaşatsın inş.

Çok küçük bi ihtimal acaba dedirtti canım bana :) belkide varlığını hissedip orada olduğunu bilmeye ihtiyaçım var kendimi çok dinliyorum o yüzden :))
İnşallah biran önce hareketlerini hissedip endişelerden kurtuluruz
Canım sen nasıl oldun kanama devam mı kontrolün ne zaman kanamanın tam olarak neyden kaynaklandığı bulundu mu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…