2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar maalesef olmadı Rabbim hayırlı görmemiş demekten başka hiçbirşey gelmiyor elimden çok ama çok üzgünüm az da olsa bi ümit vardı içimde şimdi artık yok gitti bebeklerim benden bıraktılar beni çok konuştum onlarla ama olmadı işte Nasip kısmet ve hayırlısı diyorum sadece hemşire maalesef 8 e düşmüş değeriniz dedi haftaya perşembe tekrar gelin dedi boğazım düğümlendi resmen çok zormuş bunları duymak, Allahım hiç kimseye duyurmasın o sözleri inşallah

Hayırlısı bumyuş demekki canım benim... Vakti zamanı gelmemiş demekki daha. Rabbim yardımcın olsun.
Üzülme diyemicem sana elinde değil biliyorum bende yaşadım çünkü. Güçlü olmaya çalış lütfen ve inancını kaybetme kaybetmeki birdaha deneyebilesin.

Canim inan cok üzüldüm ama pes etmek yok Rabbim ne eylerse guzel eyler. Sakin vaz geçmek yok bunda da vardır bir hayir. Demek ki zamanı gelmemiş elbet olacak. Kendini üzme diyemiyeceğim elbette üzüleceksin ama sakın vaz geçme. guzel kalbinin karşılığı en güzel zaman da en güzel şekil de gelip seni bulacak.

Yaşın çok genç önünde uzun bir zaman var üzülmemek elde değil biliyorum birde değerin ne var ne yok arasıydı insan belirsizlik içinde bekleyince daha da yıpranıyor bilirim ben bu hayal kırıklığını çok defa yaşadım ama nasip. Bende senin kesin hamile olduğunu düşündüm çünkü kanaman yerleşme kanaması akla getiriyor bende şöyle düşündüm acaba senin tuttu ama düştümü. Senin rahim kontrol edilmişmiydi hani polip perde vs.. herhangi bir araştırma yapıldımı perde varsa mesela düşük oluyor engel oluyor. Sakın kendini bırakma 2 ay sonra tekrar dene nasıl olsa olacaksa olur ben inanıyorum ya

Aamiin canım yaa ben de heyecanlandım !! Çok büyük ihtimalle pozitif ozaman yarına umut edebiliriz bence dualarımız seninle , bu kadar çok kişinin duasını alınca çıkacaktır endişe etme

Canımm o kadar üzüldüm ki anlatamam kıyamam sana. sakın pes etme vazgeçme Rabbim en hayırlısını en hayırlı zamanda verecek demek ki.. öyle düşün. Dinlendir bedenini sonra yeniden denemeye devam. Yılmak yok. her şeye hazırlamalıyız kendimizi. Elbet bir gün sen de anneliği tadacaksın inanıyorum.

Aamiin canım yaa ben de heyecanlandım !! Çok büyük ihtimalle pozitif ozaman yarına umut edebiliriz bence dualarımız seninle , bu kadar çok kişinin duasını alınca çıkacaktır endişe etme
Ay inşallah canım benim. Yarın da size olumlu haberi veririm umarım. Allah razı olsun dua eden etmeyen herkesten. Burda sevincimizi üzüntümüzü paylaşıyoruz. Birbirimizi en iyi biz anlıyoruz. Keşke dlk2606 da mutlu haberi verebilseydi nasip değilmiş çok üzüldüm

dilek cnm üzülme diyemiycm çünkü biliyorum bende yaşadım aynısını kendini toprlamaya bak sen ve kinali bni teselli ettinz simdi biz seni teselli etcez sakın pes etme onlar bize gelmiyosa biz zorla onları bulcaz ve bizim olcaklarrr kendini braz dinlendir sonra insallah tekrr yatırırsın. senn dondurulmuslarn varmıydı

Kızlar merhaba ilk tüp bebek tedavimde yumurta gelişim aşamasındayım. Pazartesi muhtemelen yumurta toplama olacak. Benim aklıma takılan yumurtaların boyutları farklı farklı hepsi de embriyo gelişiminde kullanılabiliyor mu? Bir de rahim içinde 3 mm polip gördü dr bugün. Daha önce de polip aldırmıştım yine olmuş demekki canım sıkıldı. Rahimde polip varken transfer olan var mı yine mi aldırmam gerekecek

Ayh canım ya hayırlısı galiba bu kullandığımız iğneler ilaçlar yapıyor. Ben zaten dondurulmuştan transfer olacak, baştan öyle demiştidr. Sende kaç yumurta gelişti? Boyutları nasıl? Gonal f i hangi dozda kullanıyorsun?

Allah razı olsun canım öyle tabi kötüyüm üzgünüm düşünüyorum neden olmadı diye ama elimden hiçbirşey gelmiyor. Sadece bol bol dua ediyorum Rabbim bir daha yaratmasın böyle birşey hicbirimize. Allah hepimizin yardımcısı olsun pes etmek yok tabikide sonuna kadar devam edeceğim Allahım ömür verdiği sürece

Canım benim Allah hepinizden razı olsun güzel arkadaşlarım benim Allahım birgün hepimizin kucağını evlatla dolduracak inşallah sağolsun eşimde çok destek çıkıyor onun sayesinde toparlanmaya çalışıyorum üzülmemek elde değil ama vazgeçmeyeceğim canım benim Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah tez zamanda

Çok ama çok teşekkür ederim canım aminn insalahh Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah toparlanacagim elbet ve daha güzel bir şekilde hazirlanacagim inşallah 2. Tedaviye aklıma geldikce üzülüyorum tabi ama geçecek inanıyorum Rabbim hicbirimizin bu uğraşlarını karşılıksız bırakmasın inşallah

Canım benim Rabbim hakkında en hayırlısını versin inşallah Allahım yüzüne baksın herşey o güzel gönlün gibi olsun bende ve hepimizde güzel haberler veririz inşallah

Allah razı olsun canım öyle tabi şimdi sizleri daha iyi anlıyorum negatif alanları çok ama çok iyi anlıyorum rabbim birdaha kimseye yaratmasın böyle birşey kulaklarımızı evlatla doldursun en kısa zamanda insallahhh. Evet canım var dondurulmuslarim Allahın izniyle kendimi hazır hissedince toparlayınca başlayacağım hayırlısı olsun hakkımızda

Canım benim Rabbim hakkında en hayırlısını versin inşallah Allahım yüzüne baksın herşey o güzel gönlün gibi olsun bende ve hepimizde güzel haberler veririz inşallah
Aminn canım çok sağol güzel dileklerin için. Senin için dua edicem hep. Rabbim en hayırlısını versin senin için de inşallah. Rabbim emeklerinin karşılığını versin tez zamanda iniaşlah

Gönlü güzel arkadaşım benim Allah razı olsun iyiki varsınız en güzel destekcilerimsiniz evet üzülüyorum hemde öyle cokki hayallerim umurlarım hepsi birden uçtu gitti sanki evet sonucumu öğrendikten sonra tam anlamıyla sevinemedim zaten ama işte hep az da olsa bi umur dedik çok dua ettim ama rabbim böylesini hayırlı görmüş demekki Allahım bu üzüntüleri bir daha yaratmasın insalah en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin inşallah çocuk hasretiyle yanıp tutuşan insanları en kısa zamanda evlat sahibi yapsın hepimiz için hergün dua ediyorum tedaviye ilk basladigimda düşünmüştüm bir ara hiç aklıma gelmezdi tüp bebek yaptıracağım başladıktan sonrada negatif alacağım ama hepsi oldu sırayla Rabbim böyle layık görmüş hayırlısı neyse onu versin her zaman önceliğim o umudunda kesmeyeceğim pes etmeyecegim nefes aldığın sürece devam edeceğim o güzel duyguyu tatmak için Allahım hepimize sırayla tatdirsin inşallah canım benim Allah hepimizin yardımcısı olsun dinlendikten sonra tekrar başlayacağım inşallah perşembe günü çağırdı doktor gideceğim bakalım konuşacağız. Hicbir soun yoktu canım incelendi hepsi herşey mükemmel demişti sadece troidim vardı ama sürekli kontrol edildi o da gayet iyidi işte Rabbim ne zaman ol derse o zaman olacak niz ne yaparsam yapalım var bir vakti o yüzden sadece hayırlısını ver Rabbim diyip dua edebiliyorum Hepiniz iyiki varsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…