2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Gönlü güzel arkadaşım benim Allah razı olsun iyiki varsınız en güzel destekcilerimsiniz evet üzülüyorum hemde öyle cokki hayallerim umurlarım hepsi birden uçtu gitti sanki evet sonucumu öğrendikten sonra tam anlamıyla sevinemedim zaten ama işte hep az da olsa bi umur dedik çok dua ettim ama rabbim böylesini hayırlı görmüş demekki Allahım bu üzüntüleri bir daha yaratmasın insalah en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin inşallah çocuk hasretiyle yanıp tutuşan insanları en kısa zamanda evlat sahibi yapsın hepimiz için hergün dua ediyorum tedaviye ilk basladigimda düşünmüştüm bir ara hiç aklıma gelmezdi tüp bebek yaptıracağım başladıktan sonrada negatif alacağım ama hepsi oldu sırayla Rabbim böyle layık görmüş hayırlısı neyse onu versin her zaman önceliğim o umudunda kesmeyeceğim pes etmeyecegim nefes aldığın sürece devam edeceğim o güzel duyguyu tatmak için Allahım hepimize sırayla tatdirsin inşallah canım benim Allah hepimizin yardımcısı olsun dinlendikten sonra tekrar başlayacağım inşallah perşembe günü çağırdı doktor gideceğim bakalım konuşacağız. Hicbir soun yoktu canım incelendi hepsi herşey mükemmel demişti sadece troidim vardı ama sürekli kontrol edildi o da gayet iyidi işte Rabbim ne zaman ol derse o zaman olacak niz ne yaparsam yapalım var bir vakti o yüzden sadece hayırlısını ver Rabbim diyip dua edebiliyorum Hepiniz iyiki varsınız :KK200:
Hepimiz İnan aynı duyguları yaşıyoruz. Hepimiz pozitifi duyunca sevinip negatife üzülüyoruz. Allah vaktiyle hayırlısıyla isteyen tüm kadınlara anneliği nasip etsin. Kendine iyi bak canım

Aminn canım çok sağol güzel dileklerin için. Senin için dua edicem hep. Rabbim en hayırlısını versin senin için de inşallah. Rabbim emeklerinin karşılığını versin tez zamanda iniaşlah:KK200:

Bende edeceğim canım benim Rabbim seninde buraya güzel haberler güzel değerler yazmani nasip etsin Allah razı olsun seviyorum sizi güzel arkadaşlarım benim :KK200:

Ayh canım ya hayırlısı galiba bu kullandığımız iğneler ilaçlar yapıyor. Ben zaten dondurulmuştan transfer olacak, baştan öyle demiştidr. Sende kaç yumurta gelişti? Boyutları nasıl? Gonal f i hangi dozda kullanıyorsun?
Valla bence de ilaçlar yapıyor bu kistleri. Benim 10 tane saydı ama bazıları 15, bazıları 13, 12 mm dedi. Merional ve fostimon 150 şer kullandım. Yarın biraz daha büyümüş olurlar herhalde. Bu ilk denemem bakalım kalitesi döllenmesi nasıl olacak bilmiyorum henüz

Hepimiz İnan aynı duyguları yaşıyoruz. Hepimiz pozitifi duyunca sevinip negatife üzülüyoruz. Allah vaktiyle hayırlısıyla isteyen tüm kadınlara anneliği nasip etsin. Kendine iyi bak canım

Sagolasin canım allah razı olsun aynen öyle en kısa zamanda hepimize nasip etsin inşallah :KK200:

Valla bence de ilaçlar yapıyor bu kistleri. Benim 10 tane saydı ama bazıları 15, bazıları 13, 12 mm dedi. Merional ve fostimon 150 şer kullandım. Yarın biraz daha büyümüş olurlar herhalde. Bu ilk denemem bakalım kalitesi döllenmesi nasıl olacak bilmiyorum henüz
Benim de ilk deneme ama benim bir de dondurulmuştan transfer olacak o yüzden daha çok yolum var. Bende de 8mmden 15 mm boy boy söyledi ama pcos olduğumdan sayı çok ama kalitesiz oluyormuş malesef:KK43: sana taze transfer mi olacak? Sizde sıkıntı neydi?

Benim de ilk deneme ama benim bir de dondurulmuştan transfer olacak o yüzden daha çok yolum var. Bende de 8mmden 15 mm boy boy söyledi ama pcos olduğumdan sayı çok ama kalitesiz oluyormuş malesef:KK43: sana taze transfer mi olacak? Sizde sıkıntı neydi?
Kisti delip bakıcam eğer çikolata kistiyse transferi yapmayız dedi. Değilse taze olacak transfer. Benim yaş 39 amh 0.9 eşimde de morfoloji düşük. Dondurulmuş transferi olacaksanız yumurtaları niye takip ediyorlar ki. Pco Lular bence çok daha şanslı tüp bebekte. İnşallah pozitif olur tedavin

Kisti delip bakıcam eğer çikolata kistiyse transferi yapmayız dedi. Değilse taze olacak transfer. Benim yaş 39 amh 0.9 eşimde de morfoloji düşük. Dondurulmuş transferi olacaksanız yumurtaları niye takip ediyorlar ki. Pco Lular bence çok daha şanslı tüp bebekte. İnşallah pozitif olur tedavin
Dr un dediği yumurtaları toplayıp döllendirip embriyo olursa embriyoları donduracaklarmış, 2 adet yada 1 adet sonra transfer dedi. Bakalım hakkımızda hayırlısı canım ya

Kızlar maalesef olmadı Rabbim hayırlı görmemiş demekten başka hiçbirşey gelmiyor elimden çok ama çok üzgünüm az da olsa bi ümit vardı içimde şimdi artık yok gitti bebeklerim benden bıraktılar beni çok konuştum onlarla ama olmadı işte Nasip kısmet ve hayırlısı diyorum sadece hemşire maalesef 8 e düşmüş değeriniz dedi haftaya perşembe tekrar gelin dedi boğazım düğümlendi resmen çok zormuş bunları duymak, Allahım hiç kimseye duyurmasın o sözleri inşallah

Canımm ya nasıl hissettiğini bilenler arasındasın ama hiçbirimizin elinden birşey gelmiyor üzülmekten başka :KK43: Burda birlikte umutlanıp birlikte üzülüyoruz ama sakın umutsuzluğa düşme, senin bebişinin henüz vakti gelmedi ! Herkesin bebişi kendine özel canım, şu an olanı değil zamanı geldiğinde tutunacak olanı, işte "o" seni bekliyor :anne: Az sabır... Beklediğine değecek ....:emir_bebek:

Kızlar gunaydin. Aksam çatlatma iğnem var 3 tane. hemşire hepsini yapacaksin peş peşe dedi.:eek: doğrumu yoksa ben yanlış anlamis olabilirmiyim acaba?

Canımm ya nasıl hissettiğini bilenler arasındasın ama hiçbirimizin elinden birşey gelmiyor üzülmekten başka :KK43: Burda birlikte umutlanıp birlikte üzülüyoruz ama sakın umutsuzluğa düşme, senin bebişinin henüz vakti gelmedi ! Herkesin bebişi kendine özel canım, şu an olanı değil zamanı geldiğinde tutunacak olanı, işte "o" seni bekliyor :anne: Az sabır... Beklediğine değecek ....:emir_bebek:

Aynen öyle canım elden birşey gelmiyor, Rabbim böylesini hayırlı görmüş demekki vardır bir vakti zamanı. Umutsuzluğa düşmeyeceğim canım pes etmeyeceğim İnşallah Rabbim hepimizin yüzünü güldürür kısa zamanda. Allah hepimizin yardımcısı olsun :KK200:

Kızlar gunaydin. Aksam çatlatma iğnem var 3 tane. hemşire hepsini yapacaksin peş peşe dedi.:eek: doğrumu yoksa ben yanlış anlamis olabilirmiyim acaba?

Hemşirenin dediği gibi peş peşe yapacaksın canım ama hepsini aynı tarafa yapmana gerek yok birini sağa 2 sini sola falanda yapabilirsin hayırlısı olsun inşallahh :dua:

Kızlar benim son muayenede çikolata kistine benzeyen bir şey gördü doktorum. Yumurta toplama sırasında iğne batırıp içini boşaltacağını ve sıvının durumundan çikolata kisti olup olmadığını anlayacağını söyledi. Bazı sitelerde bu işlemin tüplere zarar verdiği ve yapışıklığa sebep olduğu yazıyor. Bugün son kontrolüm var. Bilgisi olan lütfen akıl versin bana. Ne yapmalıyım kinalikadin kinalikadin Yonca___ Yonca___ Dlk2606 Dlk2606 A anneveoglusu

X