2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ayyy hadi inşallah kanda da çıkar canımm maşallah çok sevindim

İnşallah ikincide gelir en yakın zamanda Allah yardımcın olsun perde alındıysa en azından pürüz kalkmış inşallah olur

Arkadaslar gittigim hastane 35 yaş altı ve ilk tüp bebek denemesinde 1 embrio transfer edildiğini söylüyor bilgisi olan varmı.

Normalde öyle canım ama işte özel hastaneden hastaneye de değişebiliyor bazıları uyuyor bu kurala bazıları uymuyor belli olmuyor o canım hayırlsısı olsun tek olsun senin olsun, sağlıklı olsun inşallahh

Nerede yaptırdınız ben memorial gidiyorum ve yapmıyorlar acaba neye gore uygulanıyor bu kural bir bilginiz varmı.
Şişli kolan hastanesinde tedavi görüyorum canım. Neye göre yapıyorlar emin değilim ama tamamen doktorun kararıyla alakalı birşey sanırım. Ben 27 yaşındayım kesin tek koyarlar diye sormamıştım bile transferden sonra 2 embriyo koyulduğunu öğrendim bayağıda şaşırmıştım

Öyle tabi canim ınsallah Rabbim bu çabalarımızın karşılığını verir.ama neye gore yapıyorlar bu uygulamayı anlamis degilim.

Demekki kezin bir kural yok hastaneye gore değişiyor ama esneklik hakkı varsa isteyene yapılmalı bence neyse sağlıklı olsun hayırlısı olsun tek olsun ona da razıyım

Ayy yok canım şekerim düştü valla aramadılar daha özel hastanede anlamadım niye böyle geç çıkıyor beta hcg ler gözüm telefonda ya
Aman dikkat et bir şeyler ye kuruyemiş meyve falan dikkat et kendine ve bebişe ben tıp fakültesinde yaptırdım öğlen 13:30 da sonuçları doktorla yüz yüze görüşüp öğreniyorsun. Arasınlar artık valla çatladık meraktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…