2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Sen kendini nasıl rahat hissedeceksen öyle yap canım benim up bebek öncesi hazırlıklarını da yapmış olursun hem beslenme vs. Rabbim inşallah gönlüne göre versin hakkımızda hayırlısını olsun canım

Canim üzülme ben

Canim benim moralini bozma yükselebilirmiş biraz sabret cok az kaldi dualarım seninle

Canım benim Allah razı olsun sizlerden en güzel destekcilerim Rabbim hayırlısını versin inşallah benimde dualarim hepimiz için Allahım kabul etsin inşllah artar da mutlu haberid yazarım buraya Allahın izniyle

Canım benim Allah razı olsun sizlerden en güzel destekcilerim Rabbim hayırlısını versin inşallah benimde dualarim hepimiz için Allahım kabul etsin inşllah artar da mutlu haberid yazarım buraya Allahın izniyle
Senin pozitif haberini almayı o kadar çok istiyorum ki Rabbim guzel kalbinin karşılığını verir elbet icini ferah tut sıkıntı yapıp modunu düşürme olmazsa da hiç bırakmak yok yola devam

Kuzum bahsettıgım yengemınkı 38 mıstı dr dusuk ama yükselebilir demıs kızımız gelıyo haftaya üzme benı nolur pozıtıf ol

Senin pozitif haberini almayı o kadar çok istiyorum ki Rabbim guzel kalbinin karşılığını verir elbet icini ferah tut sıkıntı yapıp modunu düşürme olmazsa da hiç bırakmak yok yola devam

Canım benimmm Allahım razı olsun hepiniz iyiki varsınız inşallah güzel haberler veririm size artış olmuş kızlar hamileligim kesinleşti yazarım inşallah pozitif düşünmeye çalışıyorum bebeğim için rabbim hayırlısını versin aynen öyle olmazsa da pes etmek yok rabbim pişman etmesin, sanada isteyen herkezede nasip etsin Allahım kısa zamanda

cnm bn ypmıstm bunu çörek otu tarcın hakiki bal aldm ama corek otu öğütülmiycek kendim aldim netten gr larina baktm yaptm sabahlari aksamlari ac karnina yedim
Canım yerimi bılmıyorum ama benım babam ankara çubukda arıcılık yapıyo numarasını verebılırım arı sutu varmı bılmıyorum ama polen falan var bı sor ıstersen

Kuzum bahsettıgım yengemınkı 38 mıstı dr dusuk ama yükselebilir demıs kızımız gelıyo haftaya üzme benı nolur pozıtıf ol

Iyikim varsın canım düşünceli arkadaşım inan benimkide öyle olur 2 katı artar inşallah hepimizinki rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder inşallah hepimize

Me haba arkadaşlar bugün transferimin 5. Günü, ilk günden beri regl ağrılarım var hatta 3• günden beri aralıksız yaşıyorum gibi birşey. Bu normal mi

Cansın sen novarttın bana kazandırdıgı özel insansın

Sende benim için öylesin canım benim en mutlu günümde de üzgün günümde de yanımda oldun destek çıktın Allah razi olsun senden rabbim saglikli hayirli evlatlar versin inşallah hepimize

Me haba arkadaşlar bugün transferimin 5. Günü, ilk günden beri regl ağrılarım var hatta 3• günden beri aralıksız yaşıyorum gibi birşey. Bu normal mi

Evet canım bende olmadı ama genelde aşırı sancılı olmamak şartıyla normal olarak karşılıyorlar korkma strese girme bebeginede yansımasın gönlünce olur inşallah herşey

Teşekkür ederim Ay inş Göğsümde de sancı başladı ama bunlar ilaçların yan etkileri de olabiliyo herhalde ilk denemem o yüzden daha heyecanlıyım. Ağrı da sağolsun bırakmıyo beni aklım azcık orda ama stresli değilim çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…