2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım ben bu ay aşılamadan sonra çok dikkat ettim elimden geleni yaptım banyo falan yapmadım günlerce. Geçen hemen ertes güne yapmıştım. Gene olmayınca sarstı beni epey halbuki aşılamada zaten ihtimal düşük. Karar veremedim direk tüp mü denesem aşılama haklarımı mı bitirsem kararsızım

Anladım canım benim tabiki yine sana kalmış ama bence tüp bebeğe geçmen ihtimali daha da arttırır diye düşünüyorum en azından sürekli stres yaşamamış olacaksın Rabbim gönlüne göre versin hayırlısı olsun inşallah canım benim :KK200:

Anladım canım benim tabiki yine sana kalmış ama bence tüp bebeğe geçmen ihtimali daha da arttırır diye düşünüyorum en azından sürekli stres yaşamamış olacaksın Rabbim gönlüne göre versin hayırlısı olsun inşallah canım benim :KK200:
Amin inşAllah canım herkesin gönlüne göre versin inşAllah, ya bence de öyle ama önümüzdeki aydan itibaren Ağustos’a kadar fiziksel olarak yoğun bir tempoya gireceğim. Tüpü eylülde deneyim diyorum o yüzden yapı itibariyle de çok hareketli bir insanım zaten ayakları uzatıp yaymak işkence gibi geliyor bana. Mart’la Nisanda da aşılama deneyim eylülde de tüpe başlayım diyorum.

Onlari nerelerde yaptrdn
Canım İbrahim Saraçoğlu nun incir kürüyle soğan kürü var memnun kalan çok bir araştır netten istersen. Bal polen arısütü de günlük tüketebilirsin, propolis de iltihap gibi rahatsızlıklara iyi geliyor. Bunların normalde sağlık içinde hergün tüketilmesi gerekiyor, arısütü nün bu infertil duruma çok katkısı oluyormuş ama bende deneyeceğim inşAllah önümüzdeki aylardan itibaren

:anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı:
amin inşallah cnm transferden beri hep yüreğim ağzımda biseyler bekliyorum dua ederek,,Allah herkesin yardımcısı olsun
Çok haklısın ama ilk etap ı atlattın, hayırlısıyla gerisi de gelecektir inşAllah , duaya devam . Dikkat et kendine istirahat et kendini zorlama en azından ilk 3 ay birazcık sık dişini :anneadayı: bu kadarı oldu ya şükür, gerisi de olur ALLAH ın izniyle

Canım İbrahim Saraçoğlu nun incir kürüyle soğan kürü var memnun kalan çok bir araştır netten istersen. Bal polen arısütü de günlük tüketebilirsin, propolis de iltihap gibi rahatsızlıklara iyi geliyor. Bunların normalde sağlık içinde hergün tüketilmesi gerekiyor, arısütü nün bu infertil duruma çok katkısı oluyormuş ama bende deneyeceğim inşAllah önümüzdeki aylardan itibaren
Ama dogal olsn istiyorm netten guvenemiyorum arisutu polen iyi diyorlar zaten

Ama dogal olsn istiyorm netten guvenemiyorum arisutu polen iyi diyorlar zaten
Evet bu ürünlerin doğalı iyi ben kendim üreteceğim valla o zaman kullanmaya başlayacağım :halay:polende doğalını bulman sıkıntı olmaz sadece tek çeşit alırsan etkisi az olur belki, çiçek balı yapanlardan alsan daha iyi olur.

Belli bir sitesi varmi? Bal tarcin corek otu mu ? Polen arimi nekadr guvenlr olablrki
Arı sütü tavsiyem bence kullan aktardan karışım olarakta yaptırabilirsin ama organik olarak satın al var aktarlarda. Bal tarçın çörek otunuda adetin 2.günü başlayım 12.güne kadar kullan her iki kürüde kullanabilirsin ama artı sütünü sürekli kullan

Arı sütü tavsiyem bence kullan aktardan karışım olarakta yaptırabilirsin ama organik olarak satın al var aktarlarda. Bal tarçın çörek otunuda adetin 2.günü başlayım 12.güne kadar kullan her iki kürüde kullanabilirsin ama artı sütünü sürekli kullan
Aynen katılıyorum . P pembehayaller06 arı sütünü eşinde kullansın. Sen söyledikten sonra bi yazı okudum kaynakta belirtmişler bazı üniversitelerde deneyerek faydası ispatlanmış, gebelik şansını 3 kat artırıyormuş.
kinalikadin kinalikadin sen tedavi sürecinde bıraktın mı kullanmayı? Sohag üniversitesinde 99 kişilik bir grupta deneme yapmışlar, yarısına arı ürünlerinden vermişler diğer yarısına vermemişler. Tedaviyle birlikte kullananlardan 23 ü , kullanmayanlardan 7 si gebe kalmış.

Kızlarım şimdi aradı hemşire değerim 12 çıkmış kandan önce meraktan idrar testide yaptım silik çıktı sizce artar mı bu değer perşembe günü tekrar vereceğim ne olursunu dua edin artsın sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ya :KK42:
Canim üzülme ben
Kızlarım şimdi aradı hemşire değerim 12 çıkmış kandan önce meraktan idrar testide yaptım silik çıktı sizce artar mı bu değer perşembe günü tekrar vereceğim ne olursunu dua edin artsın sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ya :KK42:
Canim benim moralini bozma yükselebilirmiş biraz sabret cok az kaldi dualarım seninle:dua:

X