2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın arkadaşlar benim bulantım yok çok şükür ama bende uyuyamıyorum geceleri yatak batıyor gibi oluyor yan yatsam etlerim acıyor sırtüstü yatsam belim ağrıyor sırtım ağrıyor uykuya daldıktan sonrada sabahları yorgun uyanıyorum. sizde de böyle durumlar oluyor mu
Bende oyleyim.. hatta esime dun dedim ki insan yatarken yorulur mu acayip yorgunum dedim:KK48: ilk aylar boyle son aylar gobek buyudugu icin uyuyamicaz boyle boyle biticem bu surec:KK51::KK16:

Gunaydin kizlar keseyi görüp kalp atışlarını duyabilecegimiz eglenceli bir hafta olsun insallah .Tabii benimki sizden geride geliyor sizinkiler abi abla .Biz daha kese gorcez insallah:olamaz:
Amin amin gunaydın cnm
Kızlar açık kahverengi su gibi akıntım geldi sizce bi sorun olabilir mi gitmeli miyim doktora
Canım ğrogestan kullanıyormusun bı drunu ara ıstersen
Günaydın kızlar:) yağmurlu ve kapalı bir İstanbul sabahından merhaba :) okadarrrr çok uykum var ki anlatamam. Dün saatlerce uyudum. Ama şuna derste gözlerimi kapatsam uyuyacak haldeyim. Var mı böyle benim gibi olan??
Gunduz cok uykum var gecelerı uyuyamıyorum hıcbırsekılde yatamıyorum

Günaydın kızlar, Cumartesi günü keseyi görmek için doktora gittik, bebişler bize süpriz yaptı doktor iki kese gördüğünü söyledi.
İkiz annesi oluyorum galiba :emir_bebek::emir_bebek: bazen 3. ayda ikinci kese kaybolabiliyor dedi. Rabbimden hayırlısını istiyorum ikizsede teksede hayırlısı olsun. Kalp atışlarını duyacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum.

Günaydın kızlar, Cumartesi günü keseyi görmek için doktora gittik, bebişler bize süpriz yaptı doktor iki kese gördüğünü söyledi.
İkiz annesi oluyorum galiba :emir_bebek::emir_bebek: bazen 3. ayda ikinci kese kaybolabiliyor dedi. Rabbimden hayırlısını istiyorum ikizsede teksede hayırlısı olsun. Kalp atışlarını duyacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum.
Tebrik ederimm canim ilk ikiz annemizsin sanirim topikte... saglikli sihhatli al bebislerini ins kucagina...

Günaydın canım ne güzel tebrikler sağlıcakla gelsinler

Benimde tam tersi bulantılar uyutmuyor :110:
Bende çok kotuyum cnm ne zormuş Allah'im herşeye hazırdım aslında halsizlik uykuya eğilim bulantı ama bu kadarını beklemiyordum çok zormuş cidden yemek dahi görmeye dayanamıyorum herşey midemi kaldırıyor cikaramiyorumda çıkarsam belki rahatlarım,sabah bir başlıyor gece yatana kadar devam ediyor..Allah'ım bebislerimizi korusun insallah

Kızlar bu gece titreyerek uyandım sanırsınki üzerime kardan yorgan örtülmüş çok üşümüşüm zor ısındım bnm gıbı olan varmı hamıle oldugumu bılmedıgım zamanda oluyordu buda bir belırtı olabılır
Demir seviyen düşük mü ? Benimde düşük çünkü devamlı üşürüm ellerim ayaklarım buz keser

Bende çok kotuyum cnm ne zormuş Allah'im herşeye hazırdım aslında halsizlik uykuya eğilim bulantı ama bu kadarını beklemiyordum çok zormuş cidden yemek dahi görmeye dayanamıyorum herşey midemi kaldırıyor cikaramiyorumda çıkarsam belki rahatlarım,sabah bir başlıyor gece yatana kadar devam ediyor..Allah'ım bebislerimizi korusun insallah
Sorma bir kere çıkardım rahatladım ama şimdi bulantıya devam yatamıyorum uyuyamıyorum Yok böyle birşey amin inşallah

Öncesinde hiç bulantı şikayetim olmadığı için rahat bir hamilelik olacak her halde diye seviniyordum. Ancak benim de bulantılarım iki gün önce başladı ilk gün hafif hafif hissettirmeye başladı. Dün bütün gün sürdü öyle ki halsizlikten tüm gün uyudum diyebilirim. Leblebi ve grissini iyi geliyor kısa süreli de olsa rahatlık sağlıyor.

Öncesinde hiç bulantı şikayetim olmadığı için rahat bir hamilelik olacak her halde diye seviniyordum. Ancak benim de bulantılarım iki gün önce başladı ilk gün hafif hafif hissettirmeye başladı. Dün bütün gün sürdü öyle ki halsizlikten tüm gün uyudum diyebilirim. Leblebi ve grissini iyi geliyor kısa süreli de olsa rahatlık sağlıyor.

bende leblebi yiyince bulantı kayboluyor gibi oluyor ayva yiyince de ağzımdaki o değişik tad ortadan kalkıyor yoksa kabus

X