2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

bende leblebi yiyince bulantı kayboluyor gibi oluyor ayva yiyince de ağzımdaki o değişik tad ortadan kalkıyor yoksa kabus

Ayvayı denemedim hiç tavsiyen için teşekkürler. Aslında en önemlisi midenin boş kalmamasıymış ki mide asit üretmesin. Her iki saatte bir az da olsa bir şeyler yememiz gerekiyor sanırım.

Günaydın tatlı annişler....

güzel bir hafta olsun inşallah...

bizde cumartesi kalp atışını duyduk çok şükür bebişimin... en kısa zamanda duymayanlarda duysun inşallah

Hayırlı olsun canım. Darısı başımıza inş:) ne zaman duydun kaç hafta kaç günlüktün duyduğunda?bide alttan mı karından mı duyuldu?benim de Çarşamba randevum var. İnş duyarız ya 8+0 olucam.

Hayırlı olsun canım. Darısı başımıza inş:) ne zaman duydun kaç hafta kaç günlüktün duyduğunda?bide alttan mı karından mı duyuldu?benim de Çarşamba randevum var. İnş duyarız ya 8+0 olucam.

7+1 dim canım cumartesi günü duydum çok şükür... karından baktı tabii ki

Günaydn kızlar sağlık ocağına gittim kan tahlillerimi yaptırdım..gebelik kaydını açtırdım..geldim...
Kalp atışını duyanların adına çok sevindim gözünüz aydın darısı başımıza inşallah...

Benimde kaydımı açtılar bugün. Darısı kalp atışlarını duymaya inşallah cuma günü duyabilirm. Rüyamda bebeğimi doğurduğumu ve emzirdiğimi gördüm. Rüyası bile bu denli güzelse Rabbim gerçeğini nasip etsin herbirimize inşallah.

Kızlar bu gece titreyerek uyandım sanırsınki üzerime kardan yorgan örtülmüş çok üşümüşüm zor ısındım bnm gıbı olan varmı hamıle oldugumu bılmedıgım zamanda oluyordu buda bir belırtı olabılır
Bnm oldu öyle üşüme ama 4.haftadaydı yeni öğrenmiştim hamileliğimi şimdikerde olmuyor çok şükür

Benimde kaydımı açtılar bugün. Darısı kalp atışlarını duymaya inşallah cuma günü duyabilirm. Rüyamda bebeğimi doğurduğumu ve emzirdiğimi gördüm. Rüyası bile bu denli güzelse Rabbim gerçeğini nasip etsin herbirimize inşallah.
İnşallah o günleri de görücez çok güzelmiş rüyan rabbim gerçeğini de nasip etsin

ya kızlar kafayı yicem hala bir doktor bulamadım koskoca ANkarada özeller çok pahalı zekai tahir ya da etlik doğum kesinlikle istemiyorum napıcam ben ya bi akıl verin

ya kızlar kafayı yicem hala bir doktor bulamadım koskoca ANkarada özeller çok pahalı zekai tahir ya da etlik doğum kesinlikle istemiyorum napıcam ben ya bi akıl verin
Bn bursadanım ama şöyle yap senin için ne önmli mesela bnm için yakın olması.dr yanında rahat olmam hast iyi olması.(kötü yorun olmasn) onu belirle sonra işin kokaylaşır ztn hast karar verirsen dr da kolay olur. Doğumu da orda düşünüyorsan tabii ki

X