2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Grip oldum çok halsizim iki üç gündür devam ediyor ilaçsız geçmeyecek galiba kullanabileceğim ilçe varmı grip için
Canım çok geçmiş olsun ben yeni atlattım şükür darısı sana 6 gün sürdü ilaçsız meyve ve limonlu sıcak sularla ıhlamur abartmadan biraz içebilirsin dediler ama ben cesaret edemedim.

Premesis diye bır ilaç var canım bitkisel içinde yeterli miktarda folik asit de var hem de biraz bulantıyi kesiyor. Bende ilk başlarda ise yaramıştı sonra daha ağır ilaçlara geçtik. Doktoruna sor istersen tavsiye ederse al.
Tamam canım sağol sorayım umarım işe yarar sen niye ağır ilaçlara geçtin geçmedi mi ?

Cok bulantim var benim, hic birsey yiyip icemiorum. Doktorum yagli ve sicak seylerden uzak dur demisti ama napsam olmuo. Kalbinin olustugunu fln dusundukce daha da moralim bozuluyor, hic bisi icmeden. Onerisi olan var mi

Cok bulantim var benim, hic birsey yiyip icemiorum. Doktorum yagli ve sicak seylerden uzak dur demisti ama napsam olmuo. Kalbinin olustugunu fln dusundukce daha da moralim bozuluyor, hic bisi icmeden. Onerisi olan var mi
Ben sebze ,bakliyat ve et yemeye çalışıyorum Eti fırında yada haşlanmış olarak birde ceviz yiyorum çay kahve yerinede ayran içiyorum

Canım çok geçmiş olsun ben yeni atlattım şükür darısı sana 6 gün sürdü ilaçsız meyve ve limonlu sıcak sularla ıhlamur abartmadan biraz içebilirsin dediler ama ben cesaret edemedim.
Saol canım mandalina yiyorum bol bol çayı limonlu içiyorum inş iyileşirim en kısa zamanda

Tamam canım sağol sorayım umarım işe yarar sen niye ağır ilaçlara geçtin geçmedi mi ?
Geçmiyor canım maalesef kilo veriyorum bulantidan. sırayla denedik ilaçları önce premesis sonra metpamid sonra dramamine. Şimdi zofer var sırada ama ona cesaret edemiyorum Dr reçete etti ama dayanabildigim kadar dayanicam.

Geçmiyor canım maalesef kilo veriyorum bulantidan. sırayla denedik ilaçları önce premesis sonra metpamid sonra dramamine. Şimdi zofer var sırada ama ona cesaret edemiyorum Dr reçete etti ama dayanabildigim kadar dayanicam.
Fırında tüketmeye çalış yemekleri bende öyleyim zor yiyorum ya umarım en kısa Zamanda şu bulantılardan kurtuluruz

X