2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Baktim profiline adasiz da seninle :) daha çok gencsin. Bu kadar sıkma canini. Her sey olacagina variyor bir sekilde. Hayirlisini diyelim Allahtan. Sen kendiniz uzdukce, okudukca ben uzuluyorum :)

Korkma. Korkun oldukca bir sey yok de. Guzeli dusun.

Doğru söyluyorsunuz canım ama iki kayıp oldu ikidinede çok bağlandım inandım kaybedıcegımı aklımın ucuna getırmedım

ve yaşadım hayatım da hep hem mantık hem de aşırı duygusallığım oldu ben benı bıldım bılelı tüm çocuklara aşıktım kendım çocukken bıle kendimden küçük çocukları sevıyordum
halada öyle yım sımdı bır çocuk sevsem sanıyorlar kı kendının olmadı da sevıyor hayatta en yakınımızda kıl er sızı en büyük acınızla canınızı yakmaya çalışıyor

ben çoook uzun yazdım kusura bakmayın ama içimde minicik bebeğim büyüsün çok istiyorum ve birşeyler yaşayınca korku yakamdan aşağı düşmüyor.

Şu güne kadarda hiç birşeyden korkmamış bir insanım... Ama miniğimin büyümemesinden herşeyi üçüncü kez yaşamaktan korkuyorum.

Ay aynisi bende var kalkarken yada yururken oluyor bende zorlandimmi diye dusunup duruyordum demekki ayni seyler oluyor bu form cok guzel ya herkes herseyi paylasip ogrenebiliyor
Aynen öyle cok güzel bir paylaşım platformu aynı şeyleri yaşıyoruz herlezin farklı oluyor ama 10 kişiden biri yine uyuyor :))

Sabah 5te yine hafif kanamam oldu benim 3.oluyor bu.Doktor normal diyor ben üzüntüden ayrı bir durumdayım tabi.kanamasi bu kadar çok olan var mı kızlar?
canım çok aşırı değilse yerleşme kanaması oluyor diyorlar bu haftalarda çoğalırsa tekrar doktoruna görün bence.

Gunaydin kizlar.Kan uyuşmazlığı olan var mı? Test yapıldı mı size?
ben pozitifim eşim negatif ilk gebelikte bişey olmuyormuş doğumdan sonra iğne vuruluyormuş öyle demişlerdi ama yarın randevum var tekrar sorucam doktoruma.

Kazılar mide bulantınız ne zmn başladı 5+6 bugun midem bulanıyor hafif hafif zorluyor beni

Kazılar mide bulantınız ne zmn başladı 5+6 bugun midem bulanıyor hafif hafif zorluyor beni
Seninle yakınız canım benmde iki üç gün önce başladı iki gün kustum fenaydım ama şimdi daha iyiyim sanırım bebeğin canlanmaya başladığı günler bulantı oluyor sonra alışıyorsun:) ben dün kalp atışını duydum çok şükür sen gittin mi kalp atışına

Seninle yakınız canım benmde iki üç gün önce başladı iki gün kustum fenaydım ama şimdi daha iyiyim sanırım bebeğin canlanmaya başladığı günler bulantı oluyor sonra alışıyorsun:) ben dün kalp atışını duydum çok şükür sen gittin mi kalp atışına
Gözün aydın cnm.Tam başlamadı ama koku duysam bulanıyo hemen kusma dercesine geliyorm..
Bn 27kasımda gidicem kalp atışı için 1haftam var daha.

Selamlar bende şuanda 5+2 yim Çarşamba gidicem doktora. Siz kalp atışını ne zaman duydunuz?

Guzel anneler folik asit kullaniyor musunuz:anneadayı::anneadayı::anneadayı:
Ah ahh hamile değilken yaz boyu kullandim sonra birakverdim olmuyo bebe diye hazirliksiz yakalandimgecen haftaki ilk dr decavit yazdi arastirdim gebeliğin ilk haftası kullanmiyor kimse genelde bana verdi guvenemedim .Şimdi dr degistirdim sali gitcem o ne diycek bakalim

Ah ahh hamile değilken yaz boyu kullandim sonra birakverdim olmuyo bebe diye hazirliksiz yakalandimgecen haftaki ilk dr decavit yazdi arastirdim gebeliğin ilk haftası kullanmiyor kimse genelde bana verdi guvenemedim .Şimdi dr degistirdim sali gitcem o ne diycek bakalim
Beklenmedik zaman geliyo zaten bi bebisler cok surprizliler bende baslamadim daha folikasite yarin aliyim... tam hatirlayamadim ama ilerleyen haftalarda veriliyordu decavit galiba.. drunuz bilgilendirir

X