2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bugün avmye gittim hem bir iki acil ihtiyacım vardı hem de bebe mağazalarına bakarım diye. Girdiğim ikinci mağazada bayıldım :işsiz: tansiyonum düştü. Bu ne zamana kadar sürecek acaba ya üç aydan sonra geçer insallah
Geçmiş olsun canım yanında birileri var mıydı peki ? Dikkat et

Kızlar bugün avmye gittim hem bir iki acil ihtiyacım vardı hem de bebe mağazalarına bakarım diye. Girdiğim ikinci mağazada bayıldım :işsiz: tansiyonum düştü. Bu ne zamana kadar sürecek acaba ya üç aydan sonra geçer insallah
Sabah attigim progestan sonrasinda ben de yari bayginlik gecirdim 3 saat yattim beta icin hastaneye gidip geri döndük hemen

Geçmiş olsun canım tuzlu ayran için
Sagol canim .Bi uyumusum zor kalktım hala sersemligi sürüyor. Ne illet biseymis bayginliktan once cift gormeye filan basladim Allah tan esim evdeydi .Yarin atmicam okula giderken yolda bayilirim falan Allah korusun .Kanaman durdu mu senin

Sagol canim .Bi uyumusum zor kalktım hala sersemligi sürüyor. Ne illet biseymis bayginliktan once cift gormeye filan basladim Allah tan esim evdeydi .Yarin atmicam okula giderken yolda bayilirim falan Allah korusun .Kanaman durdu mu senin
Evet canım kahverengi hafif akıntı şeklindeydi doktoruna sor geceleri atsan olmaz mı ? Benimde gözüm kararıyor ayran içiyorum günde 3 bardak

Geçmiş olsun canım yanında birileri var mıydı peki ? Dikkat et
Vardı canım eşim mağaza kapısında bekliyordu. Ama gezemedim yani ihtiyaçları 10 dkda alıp hemen döndük. Bir de benim bu durumum 4 haftadır var çok ağır geciriyorum. Biraz sıkıldım açıkçası. İşe gidemiyorum markete gidemiyorum tek başıma banyo yapamıyorum kilo veriyorum sokağın ortasında kusuyorum... Etrafimdaki hamileler hep güle oynaya orda burda geziyorlardi şaşırdım biraz. Neyse ben bu bebeği çok istedim zaten tedavi ile anca oldu şimdi nankörlük olcak. Halimize çok şükür. Siz inşallah daha sağlıklı gecirirsiniz :anne:

Benimde bulantı ve kasık ağrısı geçmiyor kızlar fenalardayım mutfağa bile giremiyorum çok az yiyorum onuda zorla :olamaz:gece uyanıyorum bulantı yüzünden
Premesis diye bır ilaç var canım bitkisel içinde yeterli miktarda folik asit de var hem de biraz bulantıyi kesiyor. Bende ilk başlarda ise yaramıştı sonra daha ağır ilaçlara geçtik. Doktoruna sor istersen tavsiye ederse al.

:KK76:

Bir de fitil olarak kullanmayı sor istersen doktoruna. Ben sabah/akşam fitil olarak kullanıyorum. Hiç bir yan etkisi olmadı. Sadece çok hafif kasık ağrısı var o da fitili kullanmadan da vardı zaten. Hele bir de çalışıyorsan hap almaktan daha rahat

canım çok aşırı değilse yerleşme kanaması oluyor diyorlar bu haftalarda çoğalırsa tekrar doktoruna görün bence.

ben pozitifim eşim negatif ilk gebelikte bişey olmuyormuş doğumdan sonra iğne vuruluyormuş öyle demişlerdi ama yarın randevum var tekrar sorucam doktoruma.
Canım o durum sadece bayan negatif erkek pozitifse oluyor

Kızlar kan uyuşmazlığı olan varmı?? Ben pozitif esimin negatif kan grubu daha önce kimyasal gebeligim oldu ilk hamilelikte sorun olmuyormuş ama şimdi 6+5 günlük hamileyim iğne olmam gerekiyor mu

Cok gecmis olsun canim dikkat et bas donmen varsa hele evde vakit gecir bi sure ins bi daha tekrarlamaz

X