2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Doktor bana istediği kadar yıkama desin1 hafta 10 gün çocuğu öyle hayatta tutmam.
ama siz yine danışın tabi ben kendi fikirlerimi söyleyim bide bazı hastane çıkarken yıkayıp çıkartıyormuş öyle duymuştum

Doktor bana istediği kadar yıkama desin 10 gün çocuğu öyle hayatta tutmam.
ama siz yine danışın tabi ben kendi fikirlerimi söyleyim

Aynen ben doktorumu dinlerim

Arkadaşımın bebeğin de hiç sorun olmadı zatrn sildiler mis gibiydi çocuk

Hemen de düştu göbek bağı su gelmediği için daha da çabuk düşüyor :)

Aynen canım hatta kagit veriyorlar yapmanız gerekenler yapmamaniz gerekenler diye.
ay ne guzelmıs yaa yoksam ılk olunca ınsan ne yapacagını bılemıyor valla. bebek arabalarına bakıyorum sımdı ıyıce kafam karıstı

Kizlar ben otri bebe nazal burun aspiratoru diye not almisim muhtemelen forumda bazi yorumlara denk gelmisimdir. Kullanan oldu mu aranizda?
Siz hangisini aliyorsunuz
Ebebekten bebedor marka aldım canım daha doğrusu yedek uclari alabildm ana malzemesi kaldı yorumları iyi inceleyebilirsm benim aklima yattı sonra otribebede tercih edebilirm ilk etapta indirimli ve yorumları iyi olunca onu aldım

Hastane çıkışı yıkanması konusunda hemen yıkanmamalı diye biliyorum ben de. Hatta içimizden çıkarken üzerinde koruyucu bir tabaka olacak bebeğin tabakanın şu an adını hatırlamıyorum ama cildi koruyucu özelliği var. Hemşireler illaki silecektir ama tembihleyeceğim yıkanmasını istemiyorum diye. Bağı düşene kadar yıkamayı düşünmüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…