2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Canim ben oğlumda mustela kullandim fiyat bi tık daha tuzlu ama oglum 2 yasina gelecek daha yeni bitti şişesi ve hic konak vs olmadi. Fiyatini karşılayan bi ürün bence. Ama ondan da memnun kalanlar varsa kullan gitsin :KK66:

Maşallah canim

Benimde ilk tercih mustelaydi aslında ama aldık bakalım uni baby .

İnşallah olmaz da baktık konak falan oldu alırız olmadı bundan çok sağol :)

Ben yıkanabilir model aldım onların iç pamukları kullandıkça toparlanıyor sinir oluyorum
DIşrı çıkınca avm falan iyi olur o aldıkların
Dışarıda bunu kullanirm canım öyle düşündüm yoksa evde falan hani sende almissin ya lcwden alt degisim seyi onu kullanırm

kızlar ben araştırdım ama bulamadım. şu bebek yıkamak için kullanılan küvet fileleri hamakları tüm küvetler ile uyumlu mu oluyor. eşim şok markette küvet görmüş omuzlayıp gelmiş iade et demek de işime gelmiyor heves etmiş almış. küvet de iyi aslında ama herhangi bir file takılır mı?
bi de küvetin altında gider tıpası var ama altında boru yok. normalde de olmuyor mu boru? olmadı yarın iade edeceğim

Dışarıda bunu kullanirm canım öyle düşündüm yoksa evde falan hani sende almissin ya lcwden alt degisim seyi onu kullanırm

Ben misafirliğe falan giderken onu kullanırım dedim normalde evdeyken dün bahsetmiştim ya dikdörtgen bir örtüm var içi elyaf onu sererim onda yatar.

kızlar ben araştırdım ama bulamadım. şu bebek yıkamak için kullanılan küvet fileleri hamakları tüm küvetler ile uyumlu mu oluyor. eşim şok markette küvet görmüş omuzlayıp gelmiş iade et demek de işime gelmiyor heves etmiş almış. küvet de iyi aslında ama herhangi bir file takılır mı?
bi de küvetin altında gider tıpası var ama altında boru yok. normalde de olmuyor mu boru? olmadı yarın iade edeceğim
Fileler genelde ayni
Siz nasıl yıkasınız bilmiyorum ama file ile bebeğin vücudu hiç suya temas etmiyor çok havada kalıyor ben kullanamamıştım köpük fileden vardı bende. Üstünden çıkan kıyafetleri suya atıp üstüne yatırıyorduk vüxüt hep suda kalıtoedu

Tıpa da banyoda yıkayacaksın mesela sonra küveti kaldırma derdin olmayacak aç tıpayı girsin su borulu hiç görmedim.

Ben misafirliğe falan giderken onu kullanırım dedim normalde evdeyken dün bahsetmiştim ya dikdörtgen bir örtüm var içi elyaf onu sererim onda yatar.

Fileler genelde ayni
Siz nasıl yıkasınız bilmiyorum ama file ile bebeğin vücudu hiç suya temas etmiyor çok havada kalıyor ben kullanamamıştım köpük fileden vardı bende. Üstünden çıkan kıyafetleri suya atıp üstüne yatırıyorduk vüxüt hep suda kalıtoedu

Tıpa da banyoda yıkayacaksın mesela sonra küveti kaldırma derdin olmayacak aç tıpayı girsin su borulu hiç görmedim.

teşekkür ederim canım sanırım ben borulu hayal etmiştim :KK45:

file ile de denemek istiyorum özellikle ilk başlarda orası burası çıkar elimde kalır diye korkarım herhalde :) iyi ısıtılmış bir odada su ısısı sabit olunca da üşür mü ki bak şimdi tereddüt ettim.. geçen ısıtıcı fikrimi anneme söyledim evin zaten sıcak çocuğu bu kadar sıcağa alıştırman yanlış dedi. şimdiden karışıyorsun diye atarlandım ama haklı mı acaba........

teşekkür ederim canım sanırım ben borulu hayal etmiştim :KK45:

file ile de denemek istiyorum özellikle ilk başlarda orası burası çıkar elimde kalır diye korkarım herhalde :) iyi ısıtılmış bir odada su ısısı sabit olunca da üşür mü ki bak şimdi tereddüt ettim.. geçen ısıtıcı fikrimi anneme söyledim evin zaten sıcak çocuğu bu kadar sıcağa alıştırman yanlış dedi. şimdiden karışıyorsun diye atarlandım ama haklı mı acaba........

Çok sıcağa alıştırma kısmına katılıyorum yeleği bile banyodan sonra giydirdim sadece
Doktorum şey demişti senin yarım kollu ile üşümediğin evde bebek uzun kollu ile üşümez şimdi kızım sıcağı hiç sevmez.

File de tek yıkayacaksan mantıklı düşer eder
Biz banyoya girdiğimiz de suyu döküp beklesek üşürüz bebeğe de saçını yıkayacaksın sonra biraz bekle üşür mü bende bilemedim.
Küvet işini zaten 1-2 ay kullanacağım sonra ihlallah hooop kucakta banyomda yıkarım

biri bana bunu hediye eder inşallah dur faceye de koyayım :KK66:
sezonun-en-sik-pelus-montu-sicacik-cok-sirin__1545985298375968.jpg

Yok canım benim paylastigim babyes marka
O pamuktan alicam ben 60tl ve icinde cok var uzunca süre gider
Bugün aldım o citcitli badylerden canım 5 tane yenidogan kisa kol kumasi yumusacik yikayinca biraz saliyor ama kendini onu soyliyim sadece zaten ic atlet olarak kullanıcam diye onemsemedim ya da benim yikama seklimdende olabilir

Yok canım benim paylastigim babyes marka
O pamuktan alicam ben 60tl ve icinde cok var uzunca süre gider
Bugün aldım o citcitli badylerden canım 5 tane yenidogan kisa kol kumasi yumusacik yikayinca biraz saliyor ama kendini onu soyliyim sadece zaten ic atlet olarak kullanıcam diye onemsemedim ya da benim yikama seklimdende olabilir

şimdi baktım da 31 aralığa kadar da indirim süresi varmış o pamukların. önümüzdeki ay ben de alırım

kullanıp memnun oldukklarımı ekleyim fikir olsun dedim.
125258144_530581196.jpg temassız yemek , su,ateş ölçer.

Oyuncak_567400.jpg bondigo marka oyun halısı diğer markalara göre alt halısı daha büyük ben büuüdüğünde normal sırf halı olarak çok kullandım..

image.jpg bumbo marka koltuk 4 aydan itibaren kullanılıyor.. para verip pişman olmadığım 1. ürün

Oyuncak_10561608.jpg ergo baby kanguru 3 aydan itibaren kullanılır.. harika 2. üründe bu işte..

canım zaten bı begenıyorum e bebek de mesala 200 dıyor e bu model de sankı cok tutulmus hep goruyorum facede alan da cok benım de hosuma gıttı cok para da degıl 80 lıra falan sanırım
Haklısın canım 80 TL az aslında ama o parayı görerek alacağım şeye vermek isterim, giden uzun süre de geliyor son anda gelmeme ihtimali de oluyor falan. Ama belli olmaz benim işim çünkü çok beğendim o çantayı belki şimdiden sipariş ederim. Hoppa

Sampuan konusunda karar degistirdim friendly değil unibaby yenidogan köpük olanı alicam icindeki maddelere baktım dalin vs çoğunun ve bunda daha az varmış iyi ki bakmisim organik diye friendlye aklım yatmisti unibabyde daha az madde var

Haklısın canım 80 TL az aslında ama o parayı görerek alacağım şeye vermek isterim, giden uzun süre de geliyor son anda gelmeme ihtimali de oluyor falan. Ama belli olmaz benim işim çünkü çok beğendim o çantayı belki şimdiden sipariş ederim. Hoppa
bende cok begendım gercketen bu tarafta bıraz bakıcam eger begenmez ısem bunu alıcam

Canim link atcaktim ama bak arkadas fotosunu koymus benmkisi bu

Evet canim canta bu
guzelmıs canım gule gule kullan yanında kı de ıvır zıvır aparatı dımı. bırde korumalı dedıklerı sey sıcak soguk tan koruyor degıl mı ısı kaybını onluyor yanı bır nevı

X