2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Enemm bakayım ozaman oranın ürünleri güzelmi ki tekstilde ben sımdı uyku setı alıcam oda korumalıklarıda var ya ondan ıcınde yorganıda oluyor galıba. sımdı bu setın bırde perdesı oluyormus sonra ona uygun avızesı derken

Bide bende şimdi size yazacaktım sabahtan beri onumde 5 sekme acık
Toker ebebek Babymall Civil Minicity

İşte nem ateş ölçer banyo termoşeysi olsun efenime söleyım banyo malzemeleri işte küvet file maşrapa kova sünger vee çamaşır yıkama torbası piyasa araştırması yaptım burda daha uyguna geliyor bunlara bakmak için babymall a gitmeyi düşünüyorum sonucta aynı malzeme aynı heryerde nere uygunsa ordan almak daha mantıklı

Sebamed aldım diğer tercihim dalin olurdu
sebamed bende baktım aslında ılk tercıhım oydu ama 1 sebamede 2 dalın alıyorsun cımrılıgım tuttu

Benimki ikisi de değil

Üni baby yeni doğan için köpük şampuan aldım :)
köpükte ıyı olur aslında hepsını deneyelım kızlar sonra tecrubelerımızı yazarız ona gore alırız dogurduktan sonra kımse bıyere kacmasın

Aynen canım

Aslında benim ilk tercihim.mustela ydi

Ama fiyat coşuktu

Arkadaslar da bunu kullanmislar memnun kalmislar aldım valla hayırlısı :)

Aynen canım

Aslında benim ilk tercihim.mustela ydi

Ama fiyat coşuktu

Arkadaslar da bunu kullanmislar memnun kalmislar aldım valla hayırlısı :)

sen bunu denedınmı senın gozunu yakmazsa bende bundan alayım hahahahhah bak ıyı fıkır
SudacremSiz bir bebek düşünülemez hahaah:)
evet bende gordum ama kuzum bu popiş pişik oluncamı suruluyo olmadanmı

Gule gule kullansın canım

sen bunu denedınmı senın gozunu yakmazsa bende bundan alayım hahahahhah bak ıyı fıkır

evet bende gordum ama kuzum bu popiş pişik oluncamı suruluyo olmadanmı

Gule gule kullansın canım

Koruma Amaçlı ilk zamanlar hep kullanılıyor diye biliyorum canım :)

Şampuan denemedim ama bir sonraki banyoda deneyim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…