2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Icinizde sleepy marka bez alacak olan var mı ben onla baslicam sorun çıkmazsa devam edicem de neden sordumun sebebi indirimine denk gelince haber verelim birbirimize diye ebebek civil gibi yerlerde 19.95 suan 1no da 80 tane var daha uygunu bir kere jokerde denk gelmistim baska yerlerde marketlrde falan gorursek alicaklar olarak haberleslim

evet canım kırmızıyı diğerlerinden daha iyi geldi. gelince paylaşırım alacaksan biz 383 tlye aldık %17+%20 indirimden faydalandık bence güzel indirim
Mor rengi cok seviyorum ama ikinci nasipse olursa erkek oldu diyelim mor abestmi durur çünkü saglam kalirsa onada kullanirm ileriyide düşünmek lazım bilemedim
Ben kasim sonu gibi alicam anca canım simdi alamam malesef

10 aylıkken kızımı bıraktım işe başladım ve kalan 13 ay boyunca manuel kullandım süt geldikten sonra manuel daha rahat oluyor.
elektrikli de ilk başlarda kullandım arasındaki tek fark birisinde sen kuvvet uygulamıyorsun üstelik kullandığım madela çiftli ( en iyisiydi) manuel almakla iyi yapmışsın. inşallah bol bol olur buzluğa atarsın bu arada manuel pompam avent alt kısmı biberon altı içinden biberon ucu da çıkıyore mesela biberon almak isteyen varsa böyle alıp hem biberon hem süt sağma 1 taşla 2 kuş yaapbilir
P pinkbrain sana da fikir olsun diye etiketledim.

bide yalnış hatırlamıyorsam eğer yılbaşı tatilinde ve öncesinde gönderimler falan duruyor..
ValentinusNF

Mor rengi cok seviyorum ama ikinci nasipse olursa erkek oldu diyelim mor abestmi durur çünkü saglam kalirsa onada kullanirm ileriyide düşünmek lazım bilemedim

Bebek arabasını seker pembe olarak niyetlenmistik derken bugun bi arkadaşla görüştüm. Arkadaşının 6. Ayda bebeğinin kız degil de erkek oldugunu öğrendiklerini duyunca pembe oyle pek de sey degil yaaaa cok da şaapmamak lazm didim

otri bebe kullanıyordum bu sefer bebedor aldım.
ama o yedek uçlar insanın ömrünü yiyor kış bebeği olduğu için sürekli tıkanık burun oluyor. devamlı da değiştirmek lazım.
bir yerde gördüm o uç kısmı bildiğin sünger ve hiç bir özelliği de yok onu yerine bulaşık süngeri koymuş valla çokta zekice

geceleri kadın olarak cevap vereyim
ilk başladığında damla damla geliyor genelde max 20 dk tek gögsü boşaltırsın.
işyerinde öyle yapıyordum bana yetiyordu 20 dk 160*170 cc çıkıyordu.
zaten diğer gögsümü emmedi hain domdom bir süre sağdım sonra süt kesildi

Niye abes olsun bence o da çok güzel eşim de kırmızı çocuğu agresif yapar dedi ama bence şık görünüyor

Belki oglum olursa oda mor sever
Ayy o degilde ben hep kiza göre aldım sonradan erkek çıkması şok eder kucağıma alana kadar kendime gelemem sanırım

Nasıl oluyormus peki canım sungerle yapmak yani
Bir kutu yedek alsam iyidir heralde sonrasi alisinca sunger yontemini ogrenip onu denerim

Niye abes olsun bence o da çok güzel eşim de kırmızı çocuğu agresif yapar dedi ama bence şık görünüyor
Renklerin etkileri var aslında canım ona da dikkat etmek gerekiyor şöyle bir bakınca
Kırmızı mor arasında kaldım ama mor daha agir basıyor ikiside süper duruyor bence canım saglikla mışıl mışıl yatarlar icinde insaAllah

Emzirme yastığımız 20 tl mal ettik
aslında ben bunu kızım için yaptırdım malum doğsa da kucağıma alsam diyor böyle üstüne koyunca daha sağlam oluyor

Eki Görüntüle 2048814
Diktirdin mi hazir mi aldın canım bende alicam kısmetse sonra oturtmak için falanda kullanirm

ilk aldığın kutuda 3 tane yedek oluyor
Bende yapmadım ama içindeki sünger boyutunda kesip takacağız basit gibi geld bana
Netten inceliyim canım sağolasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…