2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

teşekkür ederim cnm bilgilendirmenden dolayı

Canim ölçülerine baktim da o kadar küçük deil bence söyle söyliim oglumun besigi 110a 70 ve 20 aylik hala onda rahatlikla yatio. Senin baktiginda 113e 63 gibi biseydi sanirim

Canim oglum da bizzat kullanıp memnun kaldigim hastane cikislari idil baby ve aziz bebe yumusacik ikisinin hastane çıkışları da. Ozellikle idil biraz pahali gibi ama ürünleri cok kaliteli

Kızlar turuncu kasa duymussunuzdur

Üni baby köpük şampuan

Sudacrem

Lansinoh göğüs pedi

Lansinoh göğüs ucu kremi

En uygun burada :)

Aziz bebe hastane çıkışı ve takımları da satıyorlar bence bi bakin:)

Canim ölçülerine baktim da o kadar küçük deil bence söyle söyliim oglumun besigi 110a 70 ve 20 aylik hala onda rahatlikla yatio. Senin baktiginda 113e 63 gibi biseydi sanirim
Canım seninki park yatak mi bunun boyu iyi ama ayarlanabilirligi yok dönmeye baslayip kendini kaldirmalari kacinci ayda oluyor o zaman tehlikeli olur gibi geldi

Turuncu kasa sitenin adı mı canım

Canım seninki park yatak mi bunun boyu iyi ama ayarlanabilirligi yok dönmeye baslayip kendini kaldirmalari kacinci ayda oluyor o zaman tehlikeli olur gibi geldi
Canim benim yatagim bu, yuksekligi kademeli ayarlanabiliyor. Yatma yüksekliği cok ustteyse biraz sikinti tabi ama en erken 7 8 aydan evvel bi yerden tutunup ayaga kalkan bebek bilmiyorum bir fizyoterapist olarak

Eklentiler

• Screenshot_20170915-231534.png
    79,3 KB · Görüntüleme: 55

Sen de bakalım neler aldım o siteden bende bakıyorum böyle ilginç benek ürünlerine ama tek tek bakmak sıkıyor beni

Pazar Bostancı e bebeğe gidiyoruz eşimle son eksikleri alıp kapatacağız. Hala düşünüyorum liste yaptım unuttuğum bir şey var mı diyerekten.

Canim benim yatagim bu, yuksekligi kademeli ayarlanabiliyor. Yatma yüksekliği cok ustteyse biraz sikinti tabi ama en erken 7 8 aydan evvel bi yerden tutunup ayaga kalkan bebek bilmiyorum bir fizyoterapist olarak
7-8 aysa iyi canım benimde o zamana kadar lazim zaten bu fiyata isimi görür gibi bakalım sonuc olarak ne almis olacagim

Sen de bakalım neler aldım o siteden bende bakıyorum böyle ilginç benek ürünlerine ama tek tek bakmak sıkıyor beni
been uzuuun zamandir duzenli alisveris yaptigim.icin hangi birini sayyim kiz sinematik isik kutusu aldm mesela. Bebek cantasini aldim. Daha onceden zibilyon tane telefon kilifi kulakliklar usb kablolari. Hoparlorler gecelikler kazaklar tisortler. Kiz kardesime birsuru kiyafet almistik ayakkabi falan. Bi sorun yasamadm hic

Kızlar bugün oturuken turuncu kasa dan alışveriş yaptim:) dünden beri bakiniyirdum zaten

2 aziz bebe ürünü aldım

Lansinoh göğüs pedi

Lansinoh göğüs ucu kremi

Sudocrem

Üni baby yeni doğan şampuan

Müstela vücut losyonu

:)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…