2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Bence mantikli canım

Eger satın alacak olsaydın boşver derdim ama kuzenin verecekmis bence al kullan :)

Bence mantikli canım

Eger satın alacak olsaydın boşver derdim ama kuzenin verecekmis bence al kullan :)
Sagolsun para almicak canım zamani gelince geri vericem iki cocugu var daha düşünmüyor ama baskasina verir belki kardeslerine falan temiz kullanirm besige napilirki zaten evet en iyisi onu almak o besiklerin sifirlari gereksiz pahalı ebebekte 600 civari

Evet o tarz beşikleri kısa süreliğine kullanabiliyorsun. Hem küçük olmalarından dolayı hemde bebek biraz hareketlenince tehlikeli oluyor. Sen park beşik de bakıyordun dimi?

Evet o tarz beşikleri kısa süreliğine kullanabiliyorsun. Hem küçük olmalarından dolayı hemde bebek biraz hareketlenince tehlikeli oluyor. Sen park beşik de bakıyordun dimi?
Babamiz gelene kadar idare etse yeter bana canım oda 6 ay anca
Evet park yatak düşünüyordum ama annemlerde kalicam yer imkani yok fazla onlarda büyük genelde onu alsam sifonyer almayi düşünüyorum ondan vazgecmem gerekicek kararsiz kaldim doğrusu ama o besigi alirsam dolabida olmus olucak

Ozaman en doğrusu bu canım, al kuzeninden beşiği eşin gelene kadar idare edersin hem yer sıkıntın da varmış...

Ozaman en doğrusu bu canım, al kuzeninden beşiği eşin gelene kadar idare edersin hem yer sıkıntın da varmış...
Aynen canim yer sıkıntisi kötü malesef neyse sonra tadını cikarir güzel bir yatak alırım bebegime sağlıklı olsun yeter ki

Evet mantıklı cnm belki sen alacak olsan gereksiz masraf derdim ancak yatağını alana kadar kullanabileceğin seni idare edebilecek bir ürün olur bence.

Evet mantıklı cnm belki sen alacak olsan gereksiz masraf derdim ancak yatağını alana kadar kullanabileceğin seni idare edebilecek bir ürün olur bence.
Evet canım kendim alcak olsam almam o besiklerden cidden gereksiz pahaliya satiyorlar uzun surede gitmiyor malesef

Kızlar gittiğimde kadın doğum doktoruma sorucam lakin başka bir sebepten gittiğim doktor bana ntbiotic adında probiyotik kapsül verdi hamilelikte sakınca yok dedi ancak yine de kadın doğumcuma sormadan tereddüt ettim aranizda probiyotik kapsül kullanan var mi

Selam herkese... bugün hastane odasini suslemek ve ikramlari süslemek icin alışverişe ciktim. Cok zevkli gecti. Cok tatlis seyler. Tüller cicekler kurdeleler balonlar kurdanliklar hediyeler kapi susleri sanirim hepsini tamamladim. Onlarla 1 ay ugrasirim artik tak yapistir hazirla

Topic almis basini gitmis
Canim erken derken ne kadar oncesinde baslamaliyiz

Kızlar 2 soru

1. Telsiz gerekli mi

2. Buhar makinası gerekli mi

Ben direk gereksiz derdim ama bir arkadaş satıyor buhar makinası sıfır 150 tl telsiz az kullanılmis 100 tl
Ben telsiz aldim. Buhar makinesi hic aklima gelmemisti bak

Aliexpress linki paylasir misin canim.

Canim kafani karistirmak istemem ama lr urunleri paraben dolu die biliorum. Bi arkasini oku arastir istersen

Ayy paylassana nolur. Bende herseyi kendim yapiorum. Baya bi hazirladim ama eksigim.hala var

Ben yatak odamda kullanıyorum blackout stor perde çok memnunum ^-^

Oktivus
Manuel Göğüs Pompası Güçlü Bebek Meme Emme 150 ml Besleme Süt Şişeleri Göğüsler T0099 Sucking Şişe Pompalar
http://s.aliexpress.com/BbYJNBbu
(from AliExpress Android)
Pompa bu canim ama satici aynı mı onu hiç bilmiyorum malum baya 1 yıldan fazla geçti. Manuel ler tabi biraz daha ugrastirici oluyor ama zaten isalalj hepimiz sağlıkla emziricez bunlar bize bikaç saat kazandırsın diye ise ole deli paralar vermeyelim derim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…