2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

otomatik aldın değil mi çok uygun almışsın güle güle kullan ben istanbuldayım şans işi bu indirimi yakalamak işte :)

Evet hem elektrikli hem pilli cift pompali dun aksam denedim baktim seside cok degil bikac asamali cekimi var sutle nasil olur bilemiyorum ama ilk izlenimim gayet guzel :)

Merhaba ^-^ Konuyu dün keşfettim. Bütün sayfaları okudum henüz birşeyler almaya başlamasam da ne alabileceğime dair fikir oluştu ^-^ 12 gün sonra cinsiyetini öğreneceğim inşaallah :) Artık bir dahaki ay nasipse ben de bebeğime tatlı tatlı kıyafetler alabileceğim ^-^ Çok özendim benim de ilk bebeğim olacak inşaallah çok heyecanlıyım :)

Saglikla kucagina alirsin insallah :)

Senin de hayirli olsun canim hepimiz saglikla kucagimiza alalim insallah

Ay.en canım. Mutlaka denk gelir :)

Ben de her aya bir şeyler alayım Diyorum

Son aylara bebek arabası ve park yatak var tabii indirim.denk gelirse beklemem de bakalım :)
Bende öyle dedim ama görüp begenince kıyafet konusunda özellikle tutamiyorum kendimi yerin varsa gördüğün gibi indirimi almak en güzeli canım zaman hızlı geçiyor yarisini aştık bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…