2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar 2 soru

1. Telsiz gerekli mi

2. Buhar makinası gerekli mi

Ben direk gereksiz derdim ama bir arkadaş satıyor buhar makinası sıfır 150 tl telsiz az kullanılmis 100 tl
Canım senin de dediğin gibi kış bebeği olacaklar. Buhar makinesini o yüzden gerekli görüyorum. Telsiz pek gerekli olmayabilir bana ablamdan geleceği için kullanacağım ama olmasa alır mıydım emin değilim.

Ayy neden bılmıyorum ama ben kafama söyle kodlamisim

Emzik avent
Biberon dr Browns
Su ayicikli olan emzigindenmi alicaksin canım

Kızlar 2 soru

1. Telsiz gerekli mi

Ben direk gereksiz derdim ama bir arkadaş satıyor buhar makinası sıfır 150 tl telsiz az kullanılmis 100 tl
ben telsizi degil buhar makinesini düşünüyorum sadece kalicagim iki evde küçük kendi evim bile olsa telsiz almazdim ama gerek yok bence

Benimde hoşuma gidiyor bu canım ama ben alirsam 3 aydan sonra olanini düşünüyorm emzik tutarsa falan çünkü 0-3 aylik icin ne biliyim fazla pahali sanki indirim falan yakalayamayinca

Ben 0 3 ay olanını alacağım canım 25 tl ye görmüştüm vereceğim valla. Bi de ben çalışan anneyim emzik benim.elim ayağım olacak inşallah :) tabii severse ve tutarsa bizim bidik:)

Ben 0 3 ay olanını alacağım canım 25 tl ye görmüştüm vereceğim valla. Bi de ben çalışan anneyim emzik benim.elim ayağım olacak inşallah :) tabii severse ve tutarsa bizim bidik:)
iste bende tutmazsa sevmezse diye şey ediyorum canım malum bizimkiler ugrastirmayi seviyorlar

Ahahahaha aynen ama ben alacağım valla canım ya emzik konusunu netlestirdim:)
Bende suan 5-6 tane emzik var en son mamajoonunkini aldım en cok o hosuma gitti bakalım hangisini tutarsa artık aldiklarimi istemezse avent düşünüyorum her yerde var nasılsa o zamanki duruma göre alırım
Yalnz bu alicagin model cok tatlis durucak eminim minik yüzünde masaAllah oglusuna annesi

5 6 mi maşallah canım ya :)

Ben bi bunu alacağım başka emzik yok :)

Duruma göre bakacağız :)

Hepsine 41 Kerr maşallah canım :)

5 6 mi maşallah canım ya :)

Ben bi bunu alacağım başka emzik yok :)

Duruma göre bakacağız :)

Hepsine 41 Kerr maşallah canım :)
Babaannesi almis ben aldim begendim hadi bunuda aliyim derken oldu baya canım karar verip secicek birini artık

Kızlar 2 soru

1. Telsiz gerekli mi

Ev çift kat değilse telsiz çok gerekli değil .
Evde misafir olduğunda seslerini çekiyor misafir yokken zaten ev çok gürültü olmayacağı için çıt sesini duyacaksın.

Buhar makinesi de kışın Doğum yapacağız bu nedenle bi nem sorunu oluyor ben almıştım
Hatta listenize bide otri bebe tarzında bir şeyde ekleyin. Ufacık bir burun tıkanmasında işe çok yarıyor

Babanne ve dedemizden hediyeler ben beğendim ben aldım

Eklentiler

• IMG_2922.PNG
    126,8 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_2923.PNG
    130,2 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG_2924.PNG
    121,5 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_2925.PNG
    129,6 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_2926.PNG
    115,6 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_2927.PNG
    128 KB · Görüntüleme: 77
Oo 2000 mi onlar mı senin yerine doğuruyor acaba ben ilkinde devlette yaptım bı kuruş bile vermedim çokta memnun kaldım kızlar yapmayın ne gerek var ya o parayla çocuğa neler alınır
Ay bnce sen çok sansliymissin devlette dogum yapan tanıdıklarım ole yorumlar yaptı ki ^ bir korku filmi cekildi basrolde de ben vardim ^ gibi. bende burdaki başka bir anne gibi devlette doğuma yokum diyorum ama yapana da saygım sonsuz sağlıkla dogsunlar yeterkii

Slm anneler ben burayı keşfedene kadar oo sayfalar birikmiş okudum elimden geldiğince tabi. Bu kismetse 2. Doğumum ilki hüzünle bitti. Isallaj busefer sağlıkla dünyaya gelsin die dua ediyorum.
Süt pompası ile ilgili ben 70 gün sağmak zorunda kaldım. Hiç emzirmedim herkes sütun kesilir dedi ama kesilmedi korkmayın başta hemen gelmedi hastanelerde pompalar var güçlü elektrikli sürekli sağım yaparsanız duzenli 2.gün tamamen dolmis olur memeleriniz ben pompa ali expresten aldım yalan olmasın 10 lira gibi bi rakama sırf aman almış olayım die. Sonra sknti olunca doğumdan sonra kiraladik medela marka çok cuzi rakamlara kiralaniyor süt indimi zaten elle bile sağım yapar hale geliyorsunuz. Ama inanmazsiniz çünkü bende inananamadim en çok ali expres ten geleni kullandım çok güzel gogse oturuyordu vakum gücu iyiydi ve kısa sürede sağım yapmamı sağladı. Tabi isim felan yoj ama haftasonu resmini eklerim olmadı bakmak isteyen en azindan ne olduğunu bilir.

Birde ben tekrar kızım olcagi icin aslında herseyi var. Kullanmak nasip olmadıgi için yıkanmış ütülü duruyor. Sadece ay farkında dolayı biraz kışlık olanlara mi baksam diyorum. Mesela varsa tecrübeli annelerimiz bu havlu tulumlar çıkmış carters ta bayıldım şimdi sezon tabi uçuk fiyatlar ama iner onlar biz dogurasiya ole tulum lar giydirilirmi daha sıcak olması için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…