2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Tabi bu isler biraz da sans isi.
Ikisinden memnun olan da cok var memnun kalmayanlar da var.
Medela fln gibi iyice profesyoneller var ama iki katindan fazla para. Gelecek olan sut kanalda durmaz diyorum :))
Galiba uygun fiyatli olani aliyorum kizlar memlekete hayirli ugurlu olsun :))
Bol sütlü günlerde kullan canım :)

Tabi bu isler biraz da sans isi.
Ikisinden memnun olan da cok var memnun kalmayanlar da var.
Medela fln gibi iyice profesyoneller var ama iki katindan fazla para. Gelecek olan sut kanalda durmaz diyorum :))
Galiba uygun fiyatli olani aliyorum kizlar memlekete hayirli ugurlu olsun :))

Evet medela 500 liracik mesela :halay:calisan anneler icin daha iyisi gerekli olabilir o zaman gozden cikarilabilir bu para ama evde olan annelere gerek yok bence o kadarina.Hadi hayirli olsun saglikli guzel gunlerde kullan insallah:anneadayı:

Ben de cok kararsizim alip almamakta.
Sutu cogaltmak icin de kullaniyorlar.
Bir de annem ilk baslarda yanimda olacak zaten. Ama bazen anneme bikac saat birakip gitmek zorunda kaldigim islerim olursa dolapta bebise hazir sekilde sut bulundurmak ta mantikli geliyo.
Ha belki hic sutum olmayacak diyorum bazen de ucuz seyler de degil ki. Yine kararsizlik kararsizlik

Cok sagol canim
ben sımdı almayım dıyorum ben ılerde ıse baslayınca alayım dıyorum o yuzden sımdılık erteledım onu olur da acıl bısey olursa artık o zaman alırım ınsallah olmazsa :)

ben sımdı almayım dıyorum ben ılerde ıse baslayınca alayım dıyorum o yuzden sımdılık erteledım onu olur da acıl bısey olursa artık o zaman alırım ınsallah olmazsa :)
Biz sayemde baya bi konustuk uzerinde canim sut sagma pompalariyla alakali.
Bi bak istersen :KK66:
Sutu cogaltmada ya da goguslerde birikmemesi icin de kullaniliyor. Bakim siparisi verdim ben de daha sabah bu konuda kararsizlik cekerken :)

Biz sayemde baya bi konustuk uzerinde canim sut sagma pompalariyla alakali.
Bi bak istersen :KK66:
Sutu cogaltmada ya da goguslerde birikmemesi icin de kullaniliyor. Bakim siparisi verdim ben de daha sabah bu konuda kararsizlik cekerken :)
valla bılemedım kı canım bende gereklı mı degıl mı kararsız kaldım ama ılk etapda almayım dedım kendımce

olabılır canım da ben de bıberona gec alıssın ıstıyorum bılemedım kı hayırlısı bakalım

Zaten cogu zaman evdeki hesap carsiya uymuyo bebekten bebege hersey degisiyo secim gercekten onlara kaliyo anneler kafa patlattigiyla kaliyo yasayip gorucez bakalim saglikli olsunlarfa yeterki :)

Amiin ins butun bebekler saglikla kullansin sen hangisini aldin sagma makinesinde bende indirime girmisken kacirmak istemedim kuzenimin esi daha bi ay once benden 100 lira fazlaya aldi makineyi mesela malum ilk bebek masraf cok indirim kovalamaktan beynim yandi :) Araba konusunda napicagimi bilmiyorum chicoda sabittim ama bugun satici onu satmamak icin elinden geleni yapti onun onerdigi arabada kesinlikle bana uygun degil dusun dusun dusun :KK43:
mamajoo tekli aldım canım ebebekte indirimdeyken insaAllah memnun kalırız bol bol sütumuz olur sagariz
Baska yere bakarsin canım marka model sectiysen kesin kararliysan hicbirseyi dinleme direk al onu kotuleyen baska mali iyi diyenlere illa denk gelirsin hayir ben bunu alicam de geç

Elim degmisken bisi daha sorayim bari:KK48: Bakim urunlerinde hangi markayi dusunuyosunuz
Canim yine arkadas tavsiyesi uzerine sebamed sampuan, sebamed bebek sabunu, sebamed bebek losyonu, pisik ve pisik onleme icin de (ikisi ayni urun zaten) sudocream aldim. Yikamak icin bir dogal sunger aldim ya onu ya da ilk basta memersahi bezleri kullanicam. Kuvet vs icin de babyjem aldim

Canim yine arkadas tavsiyesi uzerine sebamed sampuan, sebamed bebek sabunu, sebamed bebek losyonu, pisik ve pisik onleme icin de (ikisi ayni urun zaten) sudocream aldim. Yikamak icin bir dogal sunger aldim ya onu ya da ilk basta memersahi bezleri kullanicam. Kuvet vs icin de babyjem aldim

Bende sebamedle mustela arasinda secim yapmaya calismaktayim karar veriyim kafam rahat olsun istiyorum :KK43:

mamajoo tekli aldım canım ebebekte indirimdeyken insaAllah memnun kalırız bol bol sütumuz olur sagariz
Baska yere bakarsin canım marka model sectiysen kesin kararliysan hicbirseyi dinleme direk al onu kotuleyen baska mali iyi diyenlere illa denk gelirsin hayir ben bunu alicam de geç

Bebek arabasi konusunda kafam karisti cunku chicconun ana kucagi gercekten cok agirmis bide bebekle nasil olur bilemedim uzunca bi sure onu dusunmeme karari aldim :))

Bebek arabasi konusunda kafam karisti cunku chicconun ana kucagi gercekten cok agirmis bide bebekle nasil olur bilemedim uzunca bi sure onu dusunmeme karari aldim :))
Benim almayı düşündüğüm modelede bak istersen canım hafifliği güzel gibi yakindan bakmadim ama casual vista

X