2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

yesa yesa yesacim sana zahmet hangi saticidan aliyosun cantayi?bi yardimci olsan

Canım sunveno sunveno diye tutturdum ama sonra başka marka şu satıcı dan aldım

Moda Mumya Analık Bez Torba Marka Büyük Kapasiteli Bebek Çantası Seyahat Sırt Çantası Desinger Hemşirelik Çanta Bebek Bakımı için
http://s.aliexpress.com/EvAJv2AB
(from AliExpress Android)

Bizim eski araba calındı ama oyle markalı falan dgl klasik modeldı bu ona gore baya gelısmıs tuşlu tlf Dan akıllı tlf a gecmıs gibi olduk :KK70:

sana epey değişik teknolojik gelecek desene şimdi bu araba :
Bende bu hafta güzelce bi siler temizlerim.
BalkOnda yıkayacaktım ama havalar soğudu evde silerim güzelce

Canım sunveno sunveno diye tutturdum ama sonra başka marka şu satıcı dan aldım

Moda Mumya Analık Bez Torba Marka Büyük Kapasiteli Bebek Çantası Seyahat Sırt Çantası Desinger Hemşirelik Çanta Bebek Bakımı için
http://s.aliexpress.com/EvAJv2AB
(from AliExpress Android)
Tam ben danışacaktım sana A asya ali benden önce davrandı :) çok sağol canımm

Screenshot_20171106-230221.png

7 tl indirimli aldik bugün n11 den inşallah kullanmak nasip olsun hepimizde inşallah sağlıkla kucagimiza alırız bebislerimizi inşallah

Bende fotorafci konusunda cok kararsizdim malum biraz pahali bu iş....... gaza gelip cok para harcamak istemiyordum.eşimde içinde bisey kalmasin kim içine sindiyse ona git bir daha olmayacak bisey dedi ben de ozgeaskiner kalemtras foto 'da karar verdim doguma ve ertesi gun oda cekimlerine gelecek ve dogumdan 10 gun sonra konseptli cekim yapacak

Bende fotorafci konusunda cok kararsizdim malum biraz pahali bu iş....... gaza gelip cok para harcamak istemiyordum.eşimde içinde bisey kalmasin kim içine sindiyse ona git bir daha olmayacak bisey dedi ben de ozgeaskiner kalemtras foto 'da karar verdim doguma ve ertesi gun oda cekimlerine gelecek ve dogumdan 10 gun sonra konseptli cekim yapacak
Doğum fotoğrafı ben de istiyorum ama hastanenin anlaşmalı yeri dışında tercih yapamıyoruz anlaşması öyle , 3 farklı paket hazırlamışlar,250-400-600 diye... Eşimi ikna etmem gerekiyor önce o pek istemiyor doğum anı fotoğrafı, benimki de bu model işte :KK43:

X