2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

nette baktim ben bir alana bir bedava bissuru urun var icinde hurcta var benmi yanlis seettim acaba

Ev temizlemiyorum canim dolap icleri duzeltiyorum kirlileri yikayip kurutucuya atiyorum o bile zul.benim kizimda eşimde cok daginik yardimci bu isleri yapamio dolap icleri bende ne yazik ki ......
O zaman mecbur yapacan canım ben hem temizlikçi çağırıp hem evi temizliyon sandım
Aklıma gelmişken kaynanna gelinine temizlikçi çağırmış ben oraya gidince kadına sen dinlen yeter yorulma bu yapsın dedi ne manyak karı ya

Öyleyiz canım bende bu hafta yardımcı alacağım. normalde p.tesi alırım ancak o gelmeden yapılacak işleri p.tesiye yapacak halim olmadığı için bu p.tesi için arayıp gel diyemedim. Düşün yani..

Ay inanmıyorum cnm senin kayınvaliden mi yaptı sana ? tövbe estağfirullah ya dün benimkide beni üzdü ne geçti eline bilmem bende kafama takip uyuyamadigimla kaldım ki normalde iyi biridir ama işte

Temizlikçi gelince bile evi temizliyoruz kadın milleti ya
canım utulenecekleri vericeksin mesela ee once onları yikicaksin kurutucaksin birde ayırıp bunlar utulenecek diye vericeksin. Al sana iş. Mesela ortalık toplama yok onlarda al bu da ayrı iş. yoksa bana gelen bayan gibi marketten aldığımız jiletler mutfakta poşette kalmış nasıl olduysa onları toplamak istemiş. Almış tıraş jiletlerini benim temizleyip özenle kuruladigim salondaki çatal bıçak gözünün bıçak kısmına koyuvermiş. Bir gün tesadüfen bir açtım ki çatal bıçakların yanında tıraş jiletleri. Allahtan misafir yanında denk gelmedi

En iyisi işini kendin yapmak ama bazen gerçekten lazım oluyor

Ay inanmıyorum cnm senin kayınvaliden mi yaptı sana ? tövbe estağfirullah ya dün benimkide beni üzdü ne geçti eline bilmem bende kafama takip uyuyamadigimla kaldım ki normalde iyi biridir ama işte
Ben artık kv iyi olduğuna inanmıyorum canım iyi gibi gözüken vardır sadece hiç kendini üzme takma ne hâli varsa görsün canım ben artık muhatap bile olmuyorum kimseyle

Ben artık kv iyi olduğuna inanmıyorum canım iyi gibi gözüken vardır sadece hiç kendini üzme takma ne hâli varsa görsün canım ben artık muhatap bile olmuyorum kimseyle
Seninki cidden fenaymış ama o laf ne öyle sende temizlikçinin yarı fiyatını bana verirsin o zaman deseydin tövbe tövbe :)

Kızlar hala pijama almamış olan varsa ben trendyol dan hamile pijamasini 2 li takım aldım bi de sabahlikli gecelik takım aldım üçlü takımdan daha uyguna geldi. Toplam 110-120 lira falan tuttu. Diğer türlü üçlü takımlar 200 civarı. Dün geldi çok da beğendim. Ekstradan geceligim de olmuş oldu.

Seninki cidden fenaymış ama o laf ne öyle sende temizlikçinin yarı fiyatını bana verirsin o zaman deseydin tövbe tövbe :)
Parası batsın canım ona temizlikçi tutuyor bana laf ediyor dalga mı geciyon benimle dedin üstüne bir sürü laf etti ben sana hali mi yıka demişim yok bide onu da deseydin dedim eşime anan böyle demiş dedim siz kadın milleti her şeyden kavga çıkarıyorsunuz dedi artık hiç lafını etmedim kapattım onların konusunu evde huzurum bozulmasın onlar yüzünden

Kızlar küvet almaktan vazgeçtim yerim yok arkadaşım verecek o da alma zaten 6 ay ya kullanır ya kullanmazsin dedi haklı zaten bebek biraz ele gelsin ben kucağımda yıkarım sadece file lazım ama ilk aylarda çok gerekli sizce normal file mi köpük filemi aliyim

Evet yansıtma evine canım kendin cevabını ver saygını bozmadan geç git en iyisi ...

Resim at ben almadım koca alma diyor çok sinir oldum ona ya her şeye gereksiz gözüyle bakıyor

Senin ki de felaketmis canim nerdesin istanbulda mi yoksa arkadasimin orda bi kadini vardi camasir suyu kullanmaz hali kaldirmaz jati kurallari vardi herseyi bi yere sokardi kadina ben burdan deli oluyordum

Senin ki de felaketmis canim nerdesin istanbulda mi yoksa arkadasimin orda bi kadini vardi camasir suyu kullanmaz hali kaldirmaz jati kurallari vardi herseyi bi yere sokardi kadina ben burdan deli oluyordum
Malesef istanbuldayım. Ama öyle şeyler duyuyorum ki çevreye gelen yardimcilardan bana gelen bayani kaybetmek istemiyorum yinede :) oysa evimde kırılmadık mobilya bırakmadı neredeyse (dolap kapagindan tut tabagi canagi yatagina kadar ) hemde yeni aldığım mobilyalar. Ama biliyorum ki bilerek yapmıyor sadece harila hurele hızlı girişiyor maşallah birde gücü var öyle olunca zarar veriyor en son daha dikkatli olması konusunda ciddi uyardım o da daha dikkatli davranıyor . Istanbulda da evimi herkese emanet edemem maşallah çok ahlaklı biri gözüm kapalı paramı ortada bırakabilirim mesela öyle olunca görmezden geliyorum eksilerini bir şekilde anlaşıp gidiyoruz 1 senedir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…