2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Eklentiler

• IMG_20171103_182956-min.jpg
    IMG_20171103_182956-min.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 99
Şimdi aklıma geldi hastane çıkışında bebeği battaniyeye mi saracaksınız? Yani çok uzun bir süre dışarıda kalmayacak ama ne aldınız çıkış için?
Hastane çıkışını giydirecem onun battaniyesine ve normal kalın batanniyeye saracam kış soğuktur

iyi akşamlar kızlar,
özel mj paylaşım yeri yapanlar varmış gurup olarak ... ocak gurup ozel mj paylasimlarimizi yapmak icin burasida yapsa güzel olmazmi :)
resimlerimizi atariz
doğum yapinca bebislerimizin resimlerini atariz mutlu anlarimizi paylasiriz ....

Baktim canim cart bir yesil var pembe birde siyah begenmedim guzelde renkler kotu ege babies die bi instagram sayfasi var orda guzel buldum 65 tl
Sen deyince baktım şimdi haklısın canım içine sindiyse alınabilir 65lik olan. Çok işe yarıyor diyor kullananlar elzem malzemeler tek yerde.

yesa yesa çok sevindim:)) ben bu indirimin olacağını bilmeden geçen hafta aldım hurçları:)) 2 tane senin aldığından iki tane de bir büyükboyunu almıştım:) tabii haliyle iki katı fiyata almış oldum:)) kargodan gelince de çok beğendim iki kat oldu ama iyi ki de almışım:)

yesa yesa çok sevindim:)) ben bu indirimin olacağını bilmeden geçen hafta aldım hurçları:)) 2 tane senin aldığından iki tane de bir büyükboyunu almıştım:) tabii haliyle iki katı fiyata almış oldum:)) kargodan gelince de çok beğendim iki kat oldu ama iyi ki de almışım:)
Nette yok bahsettiginiz indirim yok .acaba sadece magazada mi bana da hurc lazim.iş disinda evden cikmak o kadar zor geliyor ki evde bir suru iş var yapilacak ama benim gucum yok yarin yardimci geliyor temizlik var o gelmeden yapilcak isleri bike yapacak gucum yok.sizde benim gibi misiniz?

Nette yok bahsettiginiz indirim yok .acaba sadece magazada mi bana da hurc lazim.iş disinda evden cikmak o kadar zor geliyor ki evde bir suru iş var yapilacak ama benim gucum yok yarin yardimci geliyor temizlik var o gelmeden yapilcak isleri bike yapacak gucum yok.sizde benim gibi misiniz?
Temizlikçi gelince bile evi temizliyoruz :KK70: kadın milleti ya :KK70:

senemece senemece canım sayende yesanın demesiyle ben de gittim aldım 2 hurc :) B Badekuti canım sadece mağazada hatta mağazada da aynı hurc 9 liraya satılıyor. 6 lira olanlar eski sezon 9lira yeni sezonmuş mağazada 6 liralıklardan seçip alıyosun o yuzden nette yoktur. 2 al 1 öde ile 2 hurc 6liraya aldık.

X