2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Evet ben de öyle düşünüyorum ama öte yandan kenarlar boş olunca üşür diye düşünmüştüm ben biraz fazla üşüdüğüm için sanki bebekte çok üşüyecekmiş gibime geliyor :)
Bırak bebeği ya kendin gibi sarip sarmalarsan sana benzer :KK70: ben bunu çok giydirmeyecm hastalanmasın nasıl alisirsan öyle diyorlar doğru valla

Kızlar numune ürün isteyeceğimiz site var mı biliyor musunuz acaba

Denebunu.com

Her ay bi paket yapıyor ve gönderiyor

Ama hepsi bebek bakımı ile ilgili değil

Geçen ay bana kahve mustela çatlak kemiği mayonez çamaşır makinası için renk ayırıcı geldi

Bu ayin içinde krem var cips var bi şey daha var :)

Denebunu.com

Her ay bi paket yapıyor ve gönderiyor

Ama hepsi bebek bakımı ile ilgili değil

Geçen ay bana kahve mustela çatlak kemiği mayonez çamaşır makinası için renk ayırıcı geldi

Bu ayin içinde krem var cips var bi şey daha var :)
Bana neden bir şey gelmiyor ne yapmalıyım acaba :KK70:

Kizlar besigim geldiii :KK200:
Ay icim bir hos oldu valla hala idrak edemiyorum 2.5 ay sonra evde bir bebis olacagini:nazar:
Guzel saglikli gunlerde kullanalim insallah
L Lilyumm_ cum hemmen etiketliyorum seni.
Nasil oldun bu arada biraz iyilestin mi canim

Screenshot_20171028-123630.png Screenshot_20171028-123619.png

Kizlar besigim geldiii :KK200:
Ay icim bir hos oldu valla hala idrak edemiyorum 2.5 ay sonra evde bir bebis olacagini:nazar:
Guzel saglikli gunlerde kullanalim insallah
L Lilyumm_ cum hemmen etiketliyorum seni.
Nasil oldun bu arada biraz iyilestin mi canim

Eki Görüntüle 2060800 Eki Görüntüle 2060801

Bayıldımmm beşiğine canım ne kadar hoş rengi ve uyku seti ❤️ Geldikleri yeri resmen güzelleştiriyor minikler
huzurla mutlulukla sağlıkla uyusun oğluşun :)
Öksürüğüm geçti canım biraz tıkanıklığım var, sesim yok o da faranjitimden dolayı birkaç güne gelir :KK70:
Toparladın o halde sen baya işlerini beşiğin gelmesiyle birlikte :) gözün aydın canım darısı başıma ❤️

Bayıldımmm beşiğine canım ne kadar hoş rengi ve uyku seti ❤️ Geldikleri yeri resmen güzelleştiriyor minikler
huzurla mutlulukla sağlıkla uyusun oğluşun :)
Öksürüğüm geçti canım biraz tıkanıklığım var, sesim yok o da faranjitimden dolayı birkaç güne gelir :KK70:
Toparladın o halde sen baya işlerini beşiğin gelmesiyle birlikte :) gözün aydın canım darısı başıma ❤️
Cok gecmis olsun canim sakin toparladim diye dikkat etmemezlik yapma
Yok daha isler cok ama besik ilk etapta bizim odada olacagi icin o yuzden odanin islerine oncelik verip yer acmistim
Sen naptin besik isini karar verdin mi

Cok gecmis olsun canim sakin toparladim diye dikkat etmemezlik yapma
Yok daha isler cok ama besik ilk etapta bizim odada olacagi icin o yuzden odanin islerine oncelik verip yer acmistim
Sen naptin besik isini karar verdin mi
Henüz bakamadık bile canım bu haftalarda hallederiz diye umuyorum eşimin işleri çok yoğun bu ara, bakalım inşallah ben de foto atarım beşiğimiz diye :) Zaten işin önemli kısmı beşik ve dolap diğerleri bir iki günlük iş :)
Beşiğin alt kısmı da kademeli mi canım? Sabit mi?

Kızlar günaydınnn
Beşik seçimlerinizi merak ediyorum bende alacağım artık vakti geldi memnun kaldığınız beşik ürün vs neler
Ben ilk odam icin sepet aldim elimden geldikce bebisde uyarsa buna heryerde uyutmaya calisacam odasinada buyuyen besik aldim sallanmio ucunda sifonyeri var ve kocaman eger yerin musaitse iyi ama ileride zaten baza alacam dersen kullanisli olculerde onemli 80×180 bizimki yatagi bulmak zor oluyor bide yukseklik fasli var 1 cm bile acik kalmasa daha saglikli malum merakli bebisler nette araya araya idastan bulduk bi magazadan yaptirdik

Ayyy ben küçücugum l bana büyük olabilir :)
Kiz sen l alma sen l giyersen ben naparim xxl ahahab

Canım cezali o 9 gün kaldı bitmesine
Enee noldu kizz niye ceza aldi bende korktum uzgun falan diyince profilde olsun az kalmis bakalim

Ben ilk odam icin sepet aldim elimden geldikce bebisde uyarsa buna heryerde uyutmaya calisacam odasinada buyuyen besik aldim sallanmio ucunda sifonyeri var ve kocaman eger yerin musaitse iyi ama ileride zaten baza alacam dersen kullanisli olculerde onemli 80×180 bizimki yatagi bulmak zor oluyor bide yukseklik fasli var 1 cm bile acik kalmasa daha saglikli malum merakli bebisler nette araya araya idastan bulduk bi magazadan yaptirdik

Kiz sen l alma sen l giyersen ben naparim xxl ahahab

Enee noldu kizz niye ceza aldi bende korktum uzgun falan diyince profilde olsun az kalmis bakalim

Yok yok kıyafet değil

Çanta 3 boy

S m l

Çantada l almayim dedim :)

X