2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Bu beşik işi beni cildirticak artık birsey olsada elimde kafamdan atsam kuzenimden alicaktm o iptal oluyor gibi annem bir model begendi oda cok büyük hayal gibi duruyor pahalı birseyde istemiyorum esim gelene kadar idare etsin yeter diye bilmiyorum nolcak esimde kuzenimden alma fikrinden uzaklasti kendimiz alıriz diyor annem farklı o farklı seyler söylüyor kendim alicam birsey kurtulucam artık:KK53:
Beşik alma kucağında yatır eşin de yok oh ne güzel ana kız uyuyun :anne::KK200:

Çoğunluk yanıma alırım zaten duramam ben ama besik lazım canım ya
Canım annende kullanmak için istiyorsun sanırım bundan al hem küçük hem sallanıyor bir süre işini görür sonra bakarsın belki oda alırsın kızçenle ❤️

Eklentiler

• Screenshot_2017-10-27-16-34-20-449.jpeg
    Screenshot_2017-10-27-16-34-20-449.jpeg
    41,2 KB · Görüntüleme: 59
Canım annende kullanmak için istiyorsun sanırım bundan al hem küçük hem sallanıyor bir süre işini görür sonra bakarsın belki oda alırsın kızçenle ❤️
Bunu gormstum canım büyüğü var cibinlikli onda aklim var yakindan bakicam karsiya geçince evimize cikinca büyük besik alicam kızima nasipse

Bunu gormstum canım büyüğü var cibinlikli onda aklim var yakindan bakicam karsiya geçince evimize cikinca büyük besik alicam kızima nasipse
Büyüğü de var bu daha kullanışlı her odada kulanabilirsin büyüğü park yatak değil mi ya :KK70: o çok büyük benim kız inşallah oğlana benzemez oglanda bol bol batanniyeye koyup sallıyorduk beşik falan kullanmadık

sağol canım
çok pahalı yaaa
nedense bir sürü eşya aldım bir tek bu pahalı geliyor:KK70:
Ben de şöyle düşünüyorum 1 derece bile yanlış/eksik ölçse inanılmaz önemli 38 ateşle 39 arasında çok büyük fark var. O yüzden olmuşken garanti olsun gözüyle bakıyorum. Ama weewell yorumları da gayet olumluydu için rahat olsun :)

Benim de daha vakit çok ama bir kısmını hazırladım ben.. çantaya filan yerleştirmedim ama , ne olur ne olmaz diye en azından ilk etapta lazım olacakları yıkadım, ütüledim keselere koydum.. Erken doğum vs olursa yakınımda kimse yok hazırlayacak çünkü... Şimdi acil bir durum olsa bile, eşime "keselere kap gel derim sana lazım olursa" diyorum :KK70:
olmaz insallah yaa olmasiiinnn:KK17::KK48:

X