2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Beşik alma kucağında yatır eşin de yok oh ne güzel ana kız uyuyun

Çoğunluk yanıma alırım zaten duramam ben ama besik lazım canım ya
Canım annende kullanmak için istiyorsun sanırım bundan al hem küçük hem sallanıyor bir süre işini görür sonra bakarsın belki oda alırsın kızçenle

Eklentiler

• Screenshot_2017-10-27-16-34-20-449.jpeg
    41,2 KB · Görüntüleme: 59
Canım annende kullanmak için istiyorsun sanırım bundan al hem küçük hem sallanıyor bir süre işini görür sonra bakarsın belki oda alırsın kızçenle
Bunu gormstum canım büyüğü var cibinlikli onda aklim var yakindan bakicam karsiya geçince evimize cikinca büyük besik alicam kızima nasipse

Bunu gormstum canım büyüğü var cibinlikli onda aklim var yakindan bakicam karsiya geçince evimize cikinca büyük besik alicam kızima nasipse
Büyüğü de var bu daha kullanışlı her odada kulanabilirsin büyüğü park yatak değil mi ya o çok büyük benim kız inşallah oğlana benzemez oglanda bol bol batanniyeye koyup sallıyorduk beşik falan kullanmadık

sağol canım
çok pahalı yaaa
nedense bir sürü eşya aldım bir tek bu pahalı geliyor
Ben de şöyle düşünüyorum 1 derece bile yanlış/eksik ölçse inanılmaz önemli 38 ateşle 39 arasında çok büyük fark var. O yüzden olmuşken garanti olsun gözüyle bakıyorum. Ama weewell yorumları da gayet olumluydu için rahat olsun :)

olmaz insallah yaa olmasiiinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…