2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

@cennet35 canım bugün e bebeğe gittim ama stylo marka çanta yoktu bende satıcı ile konuştım detayı nedir kullanışlı mıdır falan diyerekten.
kadın alan kimsenin şikayet etmediğinden bahsetti şimdi biraz da internetten inceleyip lullababy yada stylo ikisinden birisine karar vereceğim.. @selifor stylo marka eminönünde var mı ? hepsiburadfa sitesindeki indirimi kaçırdım.

ben aslında normal sırt çantası istiyordum bebek bakım gibi değil extra zaten alt açmam falan filan var bugün kotonda bunu beğendim. halada normal çanta mı bebek çantası mı kararsızım. bebek bakım çantası kullananlar şöyle elini attın mı pat diye bulunur mu ?

http://www.koton.com/tr/erkek-fermuar-detayli-sirt-cantasi/p/8KAM30001OA989T,,

öyle kola takılan istemiyorum sürekli düşüyor bide iki çocuk sokağın ortasında cinnet geçiririm ben :KK31:

yaaaaa bu yazıyı okuyunca bugün e bebekten nem ölçer alacaktım unuttum niye yazıyorum bilmiyorum ama:rolleyes:
Canim bende son kirmizi kalmis onu aldim sormadimda baska rengi varmi die 3 kurus fazla olsun kirmizi olsun bari dedim ahhaha

Weewell alindan ölçer canım

Ben memnunum başladık kullanmaya

Ama kulaktan diyen de çok istersen kulaktan bak:)

Çooook geçmiş olsun canım benim

Dikkat et kendine
Sagol kuzum ama bu sayede hastaneyi gordum iyiydi aslinda ama birde tobb etuyumu gorsem diyorum.
Yesaa bende su ates olceri soracaktim bakim setinde su kucukten vardi bide loobex indirim vardi ondan aldim bizde denedik iyiydi. Suda olcuyomus ya bunlar ama kullanma klavuzunda vucut disi kullanmayin dio kafam karisti banyo olcusude alsammiki acaba

Sagol kuzum ama bu sayede hastaneyi gordum iyiydi aslinda ama birde tobb etuyumu gorsem diyorum.
Yesaa bende su ates olceri soracaktim bakim setinde su kucukten vardi bide loobex indirim vardi ondan aldim bizde denedik iyiydi. Suda olcuyomus ya bunlar ama kullanma klavuzunda vucut disi kullanmayin dio kafam karisti banyo olcusude alsammiki acaba

Gör canim içinde kalmasın diyeceğim ama demiyorum:) cunku tobb etu 1 2 milyar daha pahaliydi. Bence görme bu hastane icine sindi iste dogur orada :)

Suyu da ölçer canım bence.

Olcmezse de dirseğin ile olc yahu :) alma daha :)

Çok geçmiş olsun canım..
Sagol kuzum hala midem yaniyo ne yiyecegimi sasirdim valla

Gör canim içinde kalmasın diyeceğim ama demiyorum:) cunku tobb etu 1 2 milyar daha pahaliydi. Bence görme bu hastane icine sindi iste dogur orada :)

Suyu da ölçer canım bence.

Olcmezse de dirseğin ile olc yahu :) alma daha :)
Ay demi yaa birazda gereksiz o parayla odami susletirim fotocusuna veririm ohh miss

Evet öyle ama derdi çok yaa:) yıka çırp falan
Ayy bende yorgan sey ettirdim o nasil temizlenecek

Kızlar günaydınnn
Beşik seçimlerinizi merak ediyorum bende alacağım artık vakti geldi memnun kaldığınız beşik ürün vs neler
Meltem mobilya Nido modelini aldım ben.. Sepet beşik.. Daha kullanmadığım için memnun olup olmadığımı söyleyemem.. Ama sepet beşik olduğu için en fazla 7 ay kullanabileceğim zaten.. Sırf hevesten aldım yani..

Meltem mobilya Nido modelini aldım ben.. Sepet beşik.. Daha kullanmadığım için memnun olup olmadığımı söyleyemem.. Ama sepet beşik olduğu için en fazla 7 ay kullanabileceğim zaten.. Sırf hevesten aldım yani..
Hayırlı olsun fiyatı neydi peki canım

Ben park yatak aldim memnun kalirim diye dusunuyorum :))
Bu arada aramızda 3 gün var :) hastahane çantasını hazırladınız mı :) ben bir yerde görmüştüm tül keselere koyacağım üzerine yazıp karışmasın herşey kolay bulunsun diye kasımın ortasında herşeyi bitirmeyi düşünüyorum özellikle e bebek e gidip bez ıslak pamuk biberon vs için Allah kısmet ederse siz neler yaptınız

X