2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Aynen canım ilk Bebek

Benim alışveriş bitti toplasan 5 parça kalmamıştır

Ama ben ilk Bebek diye şunu da alayım bunu da alayım ayyy bu da çok guzelmis al al al al yapmamaya çalıştım. İnşallah da öyle olur :)
canım sen lıstenı paylasmmısn ya ben acamadım buyutemedım onu ne aldın senle kıyaslıycam kednımı:)

bedenı bılmıyordum kız hıc l cok mu buyuk oluır kı:)

Cetvel ile bi bak bakalim

Ahanda ölçüler

M : 34x23x14cm
S;: 30x21x11cm
L : 42x27x21cm

Screenshot_2017-10-19-14-17-53.png

sımdı bır cılgınlık yapıp son on gunu okuyım mı :)))))
Burası okunuyor da, diğer konu mümkün değil, yetişemedim ben, pes edip son 5-6 sayfaya bakabildim sadece :KK70:

Canım biz ayrı yerde yaşıyoruz . Benim ailem başka şehirde , eşimin ailesi başka şehirde . Mevlüdü annem kendi evinde okutmak istiyor , belki eşimin annesi de kendi evinde okutmak ister annemi kıskanıp :) O yüzden ben Mevlüde bir şey hazırlamayacağım . Annem ya da kaynanam kendi misafirlerine ne yapmak isterse yapsınlar . Ben kendi evime gelen eş , dost , arkadaşa yeşeren kalem aldım bir de Doğuma yakın hacı Şerif ten isimli çikolata ve lokum siparişi vereceğim yeter bence :KK66:

Ben mevlit yapamayacagim grip zamani salgin zamani riske atamam hoca gelir okur annem kv olur yeterli .....

Kızlar mevlid konusunda ben de sizin gibi kararsızım.. Biz başka şehirdeyiz annem ve kayınvalidem başka şehirde(ikisi aynı şehirde) . Aslında gönlümden geçen kendi evimde yapmak, zaten burada çok fazla arkadaşım da yok, az kişiyle sakin sakin yaparız diye düşünüyorum.. Annemin düşüncesi de bir onda bir de kayınvalidemde yapılması.. Annemde yapılanda şunu çağır şunu çağırma derim, sadece çok yakınları davet ederiz ama, kayınvalidemin arkadaş çevresi bayağı kalabalık ve ona bir şey de diyemem.. O kadar insanın içine de sokmak istemiyorum ben de :KK43: Ne yapmalı bilemedim.. Bazen şeyi bile düşünüyorum, dışarıda bir yer ayarlayıp, orada mı yapsak diye ama o da hem fuzuli masraf hem de mevsim itibarıyla sıkıntılı olur yine.. Hediyelik de Yasin ve tesbih olabilir diye düşünüyorum..

Doğum hediyeliği de anahtarlık ya da açacaklı magnet dağıtacağım galiba, en azından insanların bir kısmının kullanabileceği bir şey olur.. Bir de araba kokusu var aklımda.. Minik şişelerde, şu aynaya takılanlardan..

Kizlar urunlerim geldi son kullanim tarihi en erken olan 2019 yaninda hediyede gondermisler cok korkuyodum ama gayet guzel geldi:KK68:

Nereden almıştın canım? Hepsiburada mı?

Son düzenleme:
Hazır bilgisayardan girmişken aldığım pijama ,gecelik ve sabahlığımı paylaşayım sizinle :KK200:
Polar sabahlığımın kapşonuyla annem çok dalga geçti :KK70:

Hepsi beyaz beyaz oldu ama :KK70: Fotoğraf çekimi düşündüğüm için böyle tercih ettim.. Bunların dışında bir de eşimin daha hamile değilken, hatta daha çocuk düşünmezken hediye aldığı pembe bir pijama takımım var..
Resim_1404477389.jpg bone-4305-kollari-dantelli-sabahlikli-hamile-lohusa-gecelik-takimi-4305ekru.jpg 0795913712_1_1_3.jpg

Burası okunuyor da, diğer konu mümkün değil, yetişemedim ben, pes edip son 5-6 sayfaya bakabildim sadece :KK70:

Kızlar mevlid konusunda ben de sizin gibi kararsızım.. Biz başka şehirdeyiz annem ve kayınvalidem başka şehirde(ikisi aynı şehirde) . Aslında gönlümden geçen kendi evimde yapmak, zaten burada çok fazla arkadaşım da yok, az kişiyle sakin sakin yaparız diye düşünüyorum.. Annemin düşüncesi de bir onda bir de kayınvalidemde yapılması.. Annemde yapılanda şunu çağır şunu çağırma derim, sadece çok yakınları davet ederiz ama, kayınvalidemin arkadaş çevresi bayağı kalabalık ve ona bir şey de diyemem.. O kadar insanın içine de sokmak istemiyorum ben de :KK43: Ne yapmalı bilemedim.. Bazen şeyi bile düşünüyorum, dışarıda bir yer ayarlayıp, orada mı yapsak diye ama o da hem fuzuli masraf hem de mevsim itibarıyla sıkıntılı olur yine.. Hediyelik de Yasin ve tesbih olabilir diye düşünüyorum..

Boğum hediyeliği de anahtarlık ya da açacaklı magnet dağıtacağım galiba, en azından insanların bir kısmının kullanabileceği bir şey olur.. Bir de araba kokusu var aklımda.. Minik şişelerde, şu aynaya takılanlardan..

Nereden almıştın canım? Hepsiburada mı?
Evet hepsi buradadan aldm

canım biz dolap yaptırdık (tamam hem de yüklük gibi evin ihtiyacıydı, bir bölümü de bebeğin) 1500
bebek arabası 950
yatak 250 ye geldi indirim ile
bebek bezlerine 100 tl
ıslak mendillere 115 tl
tchibodan bi alışveris 100 tl
turuncu kasadan bir alışveriş 100 tl
Lcw 100 tl
Ateş ölçer 100 tl
E bebek 300 tl
Çatlak krem 170 tl
Onun disinda da ıvir zivir vermisizdir

Herkes teker teker ince ince yazsa çıkıyor rahat 2 bin
canım ates olcer ne aldın ben karasızım hala:)

canım biz dolap yaptırdık (tamam hem de yüklük gibi evin ihtiyacıydı, bir bölümü de bebeğin) 1500
bebek arabası 950
yatak 250 ye geldi indirim ile
bebek bezlerine 100 tl
ıslak mendillere 115 tl
tchibodan bi alışveris 100 tl
turuncu kasadan bir alışveriş 100 tl
Lcw 100 tl
Ateş ölçer 100 tl
E bebek 300 tl
Çatlak krem 170 tl
Onun disinda da ıvir zivir vermisizdir

Herkes teker teker ince ince yazsa çıkıyor rahat 2 bin
canım ates olcer ne aldın ben karasızım hala:)

X