2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

:halay::dondurma:
Ben alışveriş formumdan düşmüşüm hiç cazip gelmiyor gerçi en son dün D&R alışveriş yaptım ama hamilelikten kıyafet fakan almıyoru artık bi ara günde 3/4 kargo geliyordu
Valla benm aldigim bebek kiyafetleri cok kaliteli geldi kumasi falan cok ucuza geldi. Sen yine de bi goz at

Valla benm aldigim bebek kiyafetleri cok kaliteli geldi kumasi falan cok ucuza geldi. Sen yine de bi goz at

Bebek kıyafeti almam canım ancak 1 yaşa falan :eek: dün bahsetmiştim kuzenimin oğlu var ne alırsa ondan alıyorum :dondurma: benim doğal alışveriş merkezim ama AliExpress ten ıvır zıvır almayı seviyorum kızıma bot alırım belki bak ayakkabıları güzel çıkıyor genelde

Bebek kıyafeti almam canım ancak 1 yaşa falan :eek: dün bahsetmiştim kuzenimin oğlu var ne alırsa ondan alıyorum :dondurma: benim doğal alışveriş merkezim ama AliExpress ten ıvır zıvır almayı seviyorum kızıma bot alırım belki bak ayakkabıları güzel çıkıyor genelde
Evet bak ayakkabi da mantikli

Kuzende varken neden alacaksın ?
Benim kuzenin 2 yaşında oğlu var geçen alışveriş yapmaya gittik mont aldı al al diyorum bizimki de giyer. :halay:
Küvetini çoğu eşyasını aldım geldim onun sayesinde oğluma kıyafet almadım desem yeridir.

Doğumdan sonra ameliyat oldu 5 ay annesinde kaldı evdeki hiç gir kıyafetini giydiremedi hoş giydirse de alırdım ama hepsi etiketli koca bir hurç kıyafeti aldım ondan :KK200:
Orası öyle de ilk olunca heveste ediyorum bir yandan işte bu kararsızlık yokmu ahh Allahtan arabaya karar verdimde birde onla ugrasmiyorm:KK53:

kızlar kafam karıstı benım ya sankı herseyı halletmısım gıbı :) sımdı doguma gelenlere mınık hedıye olacak magnettır kokulu tastır e bıde mevlıde ayrı mı olacak sızler nasıl dsunuyorsunuz

kızlar kafam karıstı benım ya sankı herseyı halletmısım gıbı :) sımdı doguma gelenlere mınık hedıye olacak magnettır kokulu tastır e bıde mevlıde ayrı mı olacak sızler nasıl dsunuyorsunuz

Biraz fazla yapip mevlide gelenlerede verilebilir vakit olur ugrasasimiz olursa ayrida yapilabilir arkadasim bi yasin dagitmisti arkasinda guzel bi yazi olan cok hosuma gitmisti yanina onu eklemeyi dusunuyorum

Bu beşik işi beni cildirticak artık birsey olsada elimde kafamdan atsam kuzenimden alicaktm o iptal oluyor gibi annem bir model begendi oda cok büyük hayal gibi duruyor pahalı birseyde istemiyorum esim gelene kadar idare etsin yeter diye bilmiyorum nolcak esimde kuzenimden alma fikrinden uzaklasti kendimiz alıriz diyor annem farklı o farklı seyler söylüyor kendim alicam birsey kurtulucam artık:KK53:
Bi model bulmustun sen o gayet guzeldi vazmigectin ondan

Canım biz ayrı yerde yaşıyoruz . Benim ailem başka şehirde , eşimin ailesi başka şehirde . Mevlüdü annem kendi evinde okutmak istiyor , belki eşimin annesi de kendi evinde okutmak ister annemi kıskanıp :) O yüzden ben Mevlüde bir şey hazırlamayacağım . Annem ya da kaynanam kendi misafirlerine ne yapmak isterse yapsınlar . Ben kendi evime gelen eş , dost , arkadaşa yeşeren kalem aldım bir de Doğuma yakın hacı Şerif ten isimli çikolata ve lokum siparişi vereceğim yeter bence :KK66:

X