2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

AliExpress den alacağım canım ben. Buradaki 5 arkadaş da öyle yapacak gibi :)

Sırt çantası da oluyor el çantası da

S m l diye 3 boyu var
kız bedenı de varmıymıs hıc dıkkat etmedım ona bak :)) sen ne alıyorsan ben onu alayım :) lınk at bana o gun :))) suvena mıydı neydı daha kalıtelı sanırım fıyatı da farklı bı onu bılıyorum beklıyorum:)

Biraz fazla yapip mevlide gelenlerede verilebilir vakit olur ugrasasimiz olursa ayrida yapilabilir arkadasim bi yasin dagitmisti arkasinda guzel bi yazi olan cok hosuma gitmisti yanina onu eklemeyi dusunuyorum
Ben mevlit yapamayacagim grip zamani salgin zamani riske atamam hoca gelir okur annem kv olur yeterli .....

bızımıler yapmaz :)) ıkısı de mevlıd okutmak ıstıyor ıkı eve de benım alıp goturmem lazım emınım yeme ıcmeyı hadı onlar karsılar ama dedıgım gıbı hedıyelıklerı ben alırım sanırım e bıde hastaneye gelen olur bunlar bıle cok ugrastırr benı:)

Biraz fazla yapip mevlide gelenlerede verilebilir vakit olur ugrasasimiz olursa ayrida yapilabilir arkadasim bi yasin dagitmisti arkasinda guzel bi yazi olan cok hosuma gitmisti yanina onu eklemeyi dusunuyorum
onu bende ıstıyorum da malıyetı cok olabılır en az yuz tane lazım bana o da yetrse

Kaynananım gereksiz ve görgüsüz akrabalarına hayatta masraf yapamam canım benim :) Onlar bana yapsın . Zaten yapacağım hediyeliklerin değerini ve anlamını bilecek güruh değil onlar . O yüzden kim ne yapıyorsa yapsın , hayatta karışmam .

Kaliteyi dusurduklerini yan bantlarin cok cabuk koptugunu sizinti ve pisik yaptigini bissuru sey yazmislar neyi alcamizi ne yapcamizi sasirdik iyice
bende arkadaş tavsiyesiyle aldım canım ama inan her konuda birileri bişey diyor. Şampuanı ayrı deterjanı ayrı bezi ayrı. Bende en sonunda sıkıldım eeehh deyip aldım hepsini kendi kafama göre :) olmadı değiştiririm sonradan. En iyisini istiyoruz ama herkesin iyisi farklı malesef. Deneyeyim göreyim dedim bende

nasıl hazırlayıp yaptın canım anlat banada :)
Canım taş tozunu bardakta tozun yarı ölçeğinde su ile karıştırıyorum ki ben göz kararı yapıyorum bunu uğraşamam ölçekle falan çünkü :) sonra kalıba döküyorum. Su oranına göre kuruması değişiyor. tozu fazlaysa 20 dk da kuruyor. çıkardıktan sonra da fırçayla renklendirmek istediğim yerlerini boyuyorum. :) zevkine kalmış :)

hastene için ne düşünüyorsunuz kızlar... Yani hastaneye gelenlere ortalama bişey ne yapılmalı... Birde hastanelerin karşıladığı şeyler var mı? bana cok teferruat geliyor bu işler ama olması gerekeni en azından yapmak lazım diye düşünüyorum... fikir verirseniz sevinirim.

Evet kesinlikle oyle herkes kullandigindan memnun bende hepsi buradadan beyaz paket aldim en azindan orda ole gorunuyodu ne gelir bilmiyorum :)) resimleri karsilastiralim bakalim neymis farki

Aynen canım biraz daha pahali ama olsjn:)

Ben yollarım inşallah o gün link

Bedene bi karar verelimm:)

Hastaneye gelen çok çok az olacak sadece çikolata

Sonradan gelenlere 2 hediyelik

yaptıklarından atsana kız :)

ınsallah canım Rabbım kabul etsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…