2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kizimin hic cilt sorunu olmadi sadece pisik pisikte de tek ise yarayan krem penaten oldu o zaman yurt disindan getirmistik biz mi becerip bulamadik yok muydu bilmiyorum ama mucize gibi gelmisti pisige simdi ilk isim penaten zulalamak oldu her bebek farkli birazda alisveris yaparak kendimizi mutlu ediyoruz eeee tuketim cagi tuket tuket harca harca baskisi her alanda oldugu gibi yenidoganda da durtuyorlar....

Penaten yoktu ben 2014 te Doğum yaptım o zaman ismini hiç duymamıştım. Sudokrem bizimde Allahtan piştikten çok çekmedik ama cilt sorunu bizim fenaydı büyüdükçe geçti ama eskisi gibi değil artık daha iyi.
Hem tüketim hemde ilk olduğunda insan her gördüğünü almak istiyor ben özellikle internetten ne alayım diye araştırıyordum.
Bebek doğduktan sonra dışarı hiç çıkamayacak gibi alışveriş yaptım nerdeyse 1 yaşa kadar aldım doldurdum. Bide kız olunca daha fena erkeğe de var kızın daha cazip

Ankara sosyete pazarı kaynıyor csnim. Ya

Perşembe Sıhhiye
Cuma cumartesi pazar batikent

Çukurambar Bahçeli Eskişehir yolu üzeri hep sosyete pazarı :)

Ya hepsini duydum ama bi gitmek nasip olmadı hangisi daha uygundur bunlardan? Biraz araştırmıştım da birisine bayaaagı bi SOSYETE pazarı demişlerdi

Ya hepsini duydum ama bi gitmek nasip olmadı hangisi daha uygundur bunlardan? Biraz araştırmıştım da birisine bayaaagı bi SOSYETE pazarı demişlerdi

Canım gel goturuyum ben seni Sıhhiye deki aşırı kalabalık ama güzel. Ben batikent tekne de ugrarim hem yol üstü evimiz yakın. Semt değişince tabii biraz fiyatlar da değişiyor ama bir kaç pazarda kurulan tezgahlar da mesela sTor perde satan ahmet abi persembe Sıhhiye gidiyor sonea batikent geliyor hahahaaha

A101in küveti nasıldı acaba gidip bakamadım bile

Kızlar bu ıslak mendil işini ne yaptınız acaba bu uygun mu tanesi 3 buçuk liraya mi geliyor acaba
Bu Prima setini alıp 1 ve 2 numaradan kurtulayım diyorum yesa canım sen anlarsın ne önerirsin

Eklentiler

• Screenshot_2017-10-22-18-48-06-791.jpeg
    22,8 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_2017-10-23-11-49-22-737.jpeg
    35,9 KB · Görüntüleme: 48
Ben şimdilik başlangıç için bu seti aldım. fiyatı 99 TL kalitesi vs kullannanlar öneriyor ama bilemiyorum
BEZ No1 : 108 Adet (2 kg-5kg arası)
BEZ No:1 104 Adet (3kg-6kg arası)
Alt değiştirme Bezi 12 Adet
3 tane ıslak mendil

Nerden aldın canım fiyatı gayet uygun

kızlar geçen gün yazmıştım çanta bakıyorum ama geniş olsun istiyorum 3 çocuğun eşyası olacak içinde çünkü :) bunu buldum içi geniş gibi sizce nasıl

Eklentiler

• Screenshot_2017-09-27-18-30-06.png
    94,9 KB · Görüntüleme: 45
Canım sen bilirsin ama set diye alınca çok pahalıya geliyor geçen sordum 90 liraydı. basit bi plastikçiden kova maşrapa 10 file 10 kuvet 20 liraya rahat alınıyor
O zaman ayrı almak mantıklı çarşıdan normal küvet ve maşrapa falan aliyim fileyi de e bebekten riskli olduğum için her şeyi aliyimda rahatliyim diyorum

Ben Unibaby deterjanını aldım şimdilik.Dr. bazıları sabun tozu nu da öneriyormuş en doğalı aslında oymuş. Bu deterjanlar kimyasal olmadığı için lekede çıkarmıyor diye şikayetler vardı yorumlarda. Ama Sabun tozu hem daha temiz yapıyormuş hem daha doğalmış. Bilmiyorum zamanla bı yol bulacağım.

İlk etapta ayrı yıkamayı düşünüyorum. Zaten deterjanıda ayrı aldım. zaman geçince duruma göre hareket edeceğim. Şampuan sabun için Unibaby ve Chicco yeni doğan setleri vardı. çok kararsız kaldım ama Chicco nun setini aldım.

Kızlar bu ıslak mendil işini ne yaptınız acaba bu uygun mu tanesi 3 buçuk liraya mi geliyor acaba
Bu Prima setini alıp 1 ve 2 numaradan kurtulayım diyorum yesa canım sen anlarsın ne önerirsin

Canım ıslak mendil yerine özellikle ilk zamanlar icin uni baby ıslak pamuk çok onermisler ben aldım ama bugün hepsiburada indirimi varmış extra sepette yüzde 20 almasaydim kesin alırdim sabah arkadaş yazmis 24 tanesinin fiyatını ben daha pahalıya almıştım bu kadar ucuzu yoktu

Prima 1 numara 35 kuruş 2 numara 37 kuruşa almıştım ama 40 42 kuruş falanda iyi

Bu paket yanındaki extra lar ile uyguna geliyor sanırım. Yanında verdiği alt açmayı kesin kullanırsın çok kullanışlı

Islak mendil mi diyor pamuk mu diyor emin olamadim ama bakarsın duruma. Zaten ıslak mendil her daim kullanilan bi şey.

Alınabilir Sanki

Hepsi burada sepette yüzde 20 indirimine bi baksana belki daha ucuza gelir canım

Güzel seçim güzel fiyat canım

Güle güle kirletsin bebegin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…