2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Hahahaha... O kociş benim kociş

Kizlar bebege sicak su torbasi alicakmisiniz bu kiraz cekirdekli olan yada icinde sicak soguk jel olanlari kullanan oldumu bi fikriniz varmi

Sevi bebenin kiraz çekirdekli reflü yatağından aldım ben.. Genelde çok önerilmiş, bloglarda filan..

110 canım indirim yapınca bu fiyata düştü ilk hali kaçtı unuttum ve evet aynısı paylastigin linktekinin

Stylo marka bebek bakım çantasını araştıran var mı ? aslında klasik sırt çantası alacaktım ama böyle bebek bakım çantası mı alsam karar veremedim.
Onlarda güzel canım çoğu modelinde yanda islak mendil yeri var hazır çıkışlı falan benim aldığım magazada vardı onlardnda

Bugun ekstra yuzde 20 indirim var eflatun 71 e siyah ve burgaz rengi 111 tlye dusuyor bebek bakim cantasi almayi dusunenler kacirmasin bence .......

110 canım indirim yapınca bu fiyata düştü ilk hali kaçtı unuttum ve evet aynısı paylastigin linktekinin

ben 130 hatırladım.
gidip bakmak en iyisi en azımdan içini falan görürüm ona göre ya int yada oradan alırım artık

Onlarda güzel canım çoğu modelinde yanda islak mendil yeri var hazır çıkışlı falan benim aldığım magazada vardı onlardnda
Evet benimde o bide diğer yanının termo olmadı dikkatimi çekti.

Canim linkini atiyorum eflatjnunda indirim var 89 a dusuyor alanlar fotodaki kadar acik renkli olmadigini yazmislar http://www.hepsiburada.com/stylo-trek-fonksiyonel-anne-bebek-malzeme-ve-sirt-cantasi-p-AILESTYAMTHYS

Dün baktım canım ama N11 de ayın 11.11 inde büyük indirim olacak bu tarz bir şey alacaksanız onu bekleyin.

kızlar ben de bu ara biraz alışveriş yaptım; çanta,biraz zıbın, 5li takım, bornoz takımı, tulum, battaniye falan aldım. listem git gide azalıyor :)

heh bi de kendi yatağim için sıvı geçirmez alez aldım. yatak kendinden koruyuculu fermuarla çıkarıp yıkanabiliyor. ama suyum yatakta gelirse altına geçer diye düşünüyorum. bir daha temizlenme imkanı yok az buz para da değil.. koruyucunun altına alezi sereceğim.

uyku tulumu işini de bayağı bir beyin fırtınası yaptım şöyle aldım; ilk üç ay için 2 tane mermerşahi kundağım var ekstradan mycey kundak sipariş ettim henüz gelmedi. sonraki üç ay bahara geliyor. merkezi sistem olduğu için baharda kalorifer yanmıyor ama karadenizde hava serin oluyor. onun için de 6-9 ay ayaklı tulum aldım. bebeğe büyük gelmesi önemli değil sonuçta bebek normalden büyük olabilir hem yazın da soğuk günlerde ya da yaylaya falan gidince kullanırız diye düşündüm. sonbahar ve kış için de 12-18 ay tulum aldım. o kadar büyük görünmüyor, pamuk dolgulu olduğu için bayağı kalın hem çok çok kolları bacakları uzun gelecek ama bence bu pek önemli değil.

yatak tekstili için ise şöyle karar verdim; bir yaşına kadar yastık pike yorgan koymayı düşünmüyorum. gece sadece kundak uyku tulumu olacak. park beşik için ortopedik yatak alacağız. üzerine sıvı geçirmez alez ve bir çift lastikli çarşaf sipariş ettim. bir yaşından sonra da kullanacağı yastık yorgan nevresimi düşünür alırım. yan yatış yastığı da alacaktım sonra iptal ettim. yeni doğanlar için sırt üstü veya yan yatış yastığıyla yatırın diyorlar ama yastık pek güvenli gelmedi. biraz hareketli ve güçlü bir bebek daha çabuk döner o yastıkla.
siz nasıl düşünüyorsunuz?

Tatli 160 tllik canta 71 den asagi dusmez bence .......

Huhuu kuzumm bu hafta cok yogundum sayfa sayfa takip edemedim arkadasin dogum yaptimi medicanada
Yapti canim kendi suslemesine izin vermisler ...ebelerinden cok memnun kalmis mutlaka tavsiye etti.ama eşim odalarini cok kucuk buldu biraz takintilidir ben ilk dogumumu hrs de yaptim suit odalar cok buyuk ve konforluydu ama oradaki ebe kalitesinin suan hrs de oldugunu hic zannetmiyorum.kafam karisik benimde bir git bak derim.doktorum da medicanayi oneriyor bu arada.

Arkadasin adina cok sevindim saglicakla buyusun canim. Insan o kadar para veriyorum odada otel konforu olsun istiyor ama galiba onemli olan bebislerimize yapilan bakim ve ilgi gibi bende tobb la medicana arasindayim bakalim hayirlisi.

Ben kirmizisini aldim canim guzel yanda islak mendille termoslu gozu var kullanisli minicik zaten esyalarida ileridede kullanabilirsin

küçük derken ya çok mu küçük malum 2 çocuk olacak artık. bide sığmazsam.

Tatli 160 tllik canta 71 den asagi dusmez bence .......

Fiyatı çok iyi ama kafama takılan boyutları gözümde kestiremiyorum o yüzden görmeden almak istemedim. En azından e bebekte gider bakarım yine siteden alırım : bide mor istemiyorum siyah bordo koyu renkleri tercih ederim

Canım o magazada https://www.e-bebek.com/stylo-aider-bebek-bakim-cantasi-p-genstyucnt6750tas bu model vardı gayette büyük duruyordu buna da bakarsın hosuna giderse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…