2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Havuzlu handa en alt kattan aldım canım sanırım bebe ceyiz sarayi orasi sirf canta vardi magazada boyutu gayet güzel icine bir sürü şey sigdirdim su pahalı skiphop cantalar varya onlarin cakmasiymis lullaby yazıyor markası memnun kaldım suan icin iyiki almisim diyorum renk secenekleride guzeldi ama ben siyah tercih ettim

Bugün gittik ama kendi kendime dedim ki burada olmaz böyle çanta deyip çıktım.bir daha gittiğimde bakarım zahmet olmazsa resmini atar mısın yine instahram da görmüştüm ona benziyor sanki en alt katta bi akrabamız var ona aldırırım olmadı. Gidemezsen falan

Haha bi arkadas vardi burda kimdi hatirlayamadm. kocasi o parayi bana versen ben daha cesitli sallarim cocugu demisti. Benmkide onun kankasi iste:KK70: aliexpresten islak mendil kutusu aldim. Ne gerek vatdi islak mendiller zaten posetin icinde satilmiyo mu dio bana:KK70:

ıslak mendil kutusu nasıl ? Rossman da görmüştüm bende almadım çok pişman oldum.

Bugün gittik ama kendi kendime dedim ki burada olmaz böyle çanta deyip çıktım.bir daha gittiğimde bakarım zahmet olmazsa resmini atar mısın yine instahram da görmüştüm ona benziyor sanki en alt katta bi akrabamız var ona aldırırım olmadı. Gidemezsen falan

ıslak mendil kutusu nasıl ? Rossman da görmüştüm bende almadım çok pişman oldum.
http://www.lullaby.com.tr/index.php?route=product/product&path=59_61&product_id=103
Bu çanta canım daha net olsun diye link paylastm fotodan anlasilmaz güzel renkleri vardı mor tonu cok hosuma gitti ama siyah herseyle uyar mantigiyla o yönde secim yaptım 110a aldim sen tanidik olduğu icin daha uyguna alirsn bence güzel bir canta ama orda su pahalı marka okiedog mu ne varya onlardada aklım kalmadi değil gereksiz pahalı olmasa ondan alırdım

İade merkezli seçersen iade edebilirsin ama hiç öyle riske girmedim ben olmayan hiç olmadı gerçi abd boyuna göre , cm falan da yazıyorlar hep öyle aldımm
Sağol cnm lohusa takımlarına baktım da bir tane hoşuma giden buldum beden ölçüleri yazmıyor olmazsa iade edebiliyor muyum diye tereddüt ettim teşekkürler :)

Islak mendil kutusu sahane bisi cok tatli. Smdi uyku arasinda yaziorum aslinda dun foti da eklemistim sari beyaz pandali bisi
aiexpressten alışveriş yapan arkadaşlar ürünü iade etmek isterseniz edebiliyor musunuz mesela bedeni olmadı ?
Hic iade etmedm vallla. Linkini bi versene pijamanin

http://www.lullaby.com.tr/index.php?route=product/product&path=59_61&product_id=103
Bu çanta canım daha net olsun diye link paylastm fotodan anlasilmaz güzel renkleri vardı mor tonu cok hosuma gitti ama siyah herseyle uyar mantigiyla o yönde secim yaptım 110a aldim sen tanidik olduğu icin daha uyguna alirsn bence güzel bir canta ama orda su pahalı marka okiedog mu ne varya onlardada aklım kalmadi değil gereksiz pahalı olmasa ondan alırdım

çok sağol link kesinlikle çok iyi olmuş daha net anlaşılıyor. Renklerde güzel ama benim tercihimde koyu renkten yana olur sanırım.
Diğer markayı çok beğenemedim ben.
Bide 130 demişsin internette 101 tl falan var acaba aynı model değil mi ?
Limk atayım gidip yanlış almayım eğer buna karar verirsem falanhttps://m.n11.com/lullaby-278-amazo...VCNwZCh0UIwFFEAQYAiABEgJq-_D_BwE&gclsrc=aw.ds

Sağol cnm lohusa takımlarına baktım da bir tane hoşuma giden buldum beden ölçüleri yazmıyor olmazsa iade edebiliyor muyum diye tereddüt ettim teşekkürler :)

anladım canım normal bedenin neyse satıcıya yaz oradan da yardımcı olurlar sana ben bazen öyle yapıyorum:

Oktivus Oktivus ben geçmiş yorumlarından bakar bulurum o zaman canım

Islak mendil kutusu sahane bisi cok tatli. Smdi uyku arasinda yaziorum aslinda dun foti da eklemistim sari beyaz pandali bisi

Hic iade etmedm vallla. Linkini bi versene pijamanin
Canım ben uygulamadan takip ediyorum da link veremiyorum moda analık pijama yazınca 3. çıkan bende :)

İyi geceler kızlar :) bugün e bebekten emzirme sütyeni , emzirme atleti , bebeme şampuan , bebe yağı ve biberon fırçası alıp tüm alışverişimi bitirdim şükür .
Aylardır her şeyi parça parça alıp son 3 ayımda rahat edeceğim demiştim şükür öyle de oldu .
Yarın günüm var Doğum paramın yarısı gelecek , kalan 3 ayda da kalan yarısını tamamlarsak oldu bu iş :)
Allah herkese tüm alışverişi tamamladım demeyi nasip etsin . İnsanın üstünden nasıl güzel yük kalkıyor anlatamam .

Kizlar bebege sicak su torbasi alicakmisiniz bu kiraz cekirdekli olan yada icinde sicak soguk jel olanlari kullanan oldumu bi fikriniz varmi

Ahh:mad: yaaaa nasıl ozledim böyle deyince canım sosyete :KK43: audilere jiplere binip günden çıkmış yarım esarplı "ha bi tane şundan gııığğ" teyzeleri bile ozledim :KK70::cool:

Ankara sosyete pazarı kaynıyor csnim. Ya

Perşembe Sıhhiye
Cuma cumartesi pazar batikent

Çukurambar Bahçeli Eskişehir yolu üzeri hep sosyete pazarı :)

X