2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Instagram sayfani bulamadim ama cok begendim kk sayfandakiler speedy-gonzales bir cevhermis burda kizlr

Kutu içinde daha güzel oluyor ilk başta o mis gibi kokan taş, sabun çok kısa sürede kokusuz bir şeçok oluyo.
Sabun zayen genelde üstü damla damla olabiliyor sıcak , soğuk havaya göre yapacaksan taş yap
Peki sana birşey daha sorayim bilgin varsa bu taş kalıpların çerçeve şeklinde olanları var kalıptan çıkarıyorsun boş çerçeve çıkıyor. ortasına ne konuyor onların fotoğraf konmaz heralde biliyor musun anlatabildim mi

Zaten ilk cocuk sahibi anneler olarak komple batmis durumdayiz galiba

Aranizda en pasakliniz benim herhalde sık sık otelde kaldigim icin midir nedir gayet icime siniyor hastane otel nevresimleri cok yuksek isida yikaniyor ve cok yuksek isida utuleniyor gayet hijyenik rahat olun kizlar ya benim kayinvaldem omrumde gordugum en titiz insan tek hayati var evin hijyenini saglamak yasanmamis bir hayat bir suru saglik problemi var eller kollar bacaklar amaliyatli evin disina cikip pimapen kemarlarini yagli boya ile boyuyor elinde surekli bez boya elektrik supurgesi var bi yere gitse mutsuz biri gelse mutsuz yormayin uzmeyin kendinizi ... saliverin

Şimdi moda sanırım canım ne o kadar para verirm ne uğrasirm daha kolay şeyler bakicam

Şimdi moda olmuş demek yine.

B Badekuti F ferayegul
Popom havalandı şuanda kızlar vallayi inmez artık diyim size
Bi ara çok seviyordum bide bunları yaparken çalışıyordum şimdi hiç uğraşasın yok çevremde herkese Doğumda , düğünde yapmaktan bıktım galiba

anladım dediğini Hatta sana benzeri resim ekleyim yapmıştım bi arkadaşıma.
Öyle bir şey yaparsan Doğuma içine bir şey koymaman lazım ama ip takıp resimsiz çerçeve yapabilirsin yada Mevlüt’te yap bebeğin resmini koy

Fotoğraf çekimi daha belli değil canım ama gelen giden olur bende, götürsem daha iyi gibi, kimse gelmese de kılıf alırdım yine. Hastane çarşafını tercih etmem.
Ben yan yatarsma falan agzim yüzüm degicek diye kılıf alicam sadece canım ama annem aksini yapıp alirmi bilemiyorum

Zaten ilk cocuk sahibi anneler olarak komple batmis durumdayiz galiba
Aynen canım ikinci olursa daha az masraf olucak diye düşünüyorum ama Hayır geride bir cocuk daha olucak onunda masraflari olucak yani ilkten başlıyor masraf o degil evlenirken ceyizdi düğündu para cocuk olur para böyle seylerde ekstra bir artıyor sanki harcama

B Badekuti twk değilsin bende öyleyim
Hastane ya mutlaka hijyen iyi olur diyorum bide Doğum yapacağım hastane de bir iki kez serum için yattım sıkıntı yok böyle durumda hep şey diyorum millet evde doğuruyormuş samanlık ta falan bize mi olacak gir şey Allah’a emanet

Canım bende annemlere KV giderken çocuk perişan olmasın diye alacağım çok güzel fonksiyonlari var
Iyi olur canım aynen katlanip her yere goturulebiliyor nasılsa renk olarak ne düşünüyorsun peki kırmızı ve bej var galiba iki seçenek

Aynen oyle insan her gordugunude bi almak istiyo falan iyice karisiyo hesap kitap :))

Canım kokulu taş maliyeti çok ucuz yapması da çok kolay

Ben kalıp 8 tl.ye almıştım ( 2 patık çıkıyor içinden)

1 poşet renkli tas tozu 6 tl

Bunlarla 20 tane rahat rahat çıkıyor azı yok çoğu var :)

Çok güzel canım kenarları kalkmasaydi baya küçük çünkü bebisler birden büyüyor :)) sağlıkla kullan kullanincada resim atarsın oyys

Kenarları istersen kalkıyor istersen iniyor canım sen nasıl kullanmak istersen yani bebek nasıl Kullanmak isterse:)

Bekleme işi sıkıcı canim ben cabuk sıkılırm
Ben bana yakin bir hobi malzemeleri satan yere baktm orda pahalıydi malzemeler Eminönnde uygundur belki oraya gittigimdede sorarım olmadı ama modele karar veremem bu seferde

Bekleme işi sıkıcı canim ben cabuk sıkılırm
Ben bana yakin bir hobi malzemeleri satan yere baktm orda pahalıydi malzemeler Eminönnde uygundur belki oraya gittigimdede sorarım olmadı ama modele karar veremem bu seferde

İşte başında beklemediğim İçin sıkıntı olmuyor yapıp çıkıyorum ya da yapıp yemek hazırlıyorum yapıp bulasik atıyorum falan :).

Bak bakalim.inşallah bulursun gönlüne göre :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…