2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Vay uyanik

Ali ekspresten canta alan sen miydin ? Canim gorsel atabilir misin ? Bi de ne kadara aldin ?
Benim canim dur o paylasimimj bulayim hemen telefonda foto yok cunku

Sagol canım bakayim bende

Bu bilgi cok iyi oldu canım teşekkür ederim yaglamayi banyodan banyoya düşünüyordm zaten kremide gerektikce ihtiyac gordukce surerim o zaman

Birde casual vista arabayi yakindan inceledim bayıldım siyah rengini alicam kasim ayı sonlarina doğru kismetse ve siyah solarmi dedim adam kumasi solmayan kumas dedi zaten 2 yilda garantisi var öyle olursa veririm garantiye

Ya kızlar bişey sorucam size. Ben bebek bakım çantasını biraz daha şık bi tarz olarak almak istiyorum. Yani mesela vakko bebek bakım çantası üretse nasıl olurdu.. Onun gibi. Ama bulamıyorum, internette tek tük gördüklerim de aşırı pahallılar. Hiç gördünüz mü böyle bişey? Spor model değil daha böyle deri gibi bişey bakıyorum.
http://www.hepsiburada.com/skip-hop-duo-ozel-tasarim-bebek-bakim-cantasi-aztek-pm-ailepem200043
şunun gibi mesela ama yok bulamıyorum

Bulursan bana da haber ver şekerim
Evdeki annemin çuval gibi dediği ama bence çok güzel olan kocaman çantalarım çok gözlü olsa, onları kullanmayı bile düşünüyorum..

Bulursan bana da haber ver şekerim
Evdeki annemin çuval gibi dediği ama bence çok güzel olan kocaman çantalarım çok gözlü olsa, onları kullanmayı bile düşünüyorum..
Bende minik klasik tip bavul bile düşünüyorum hani şu yaşlı kadınların çanta şeklinde ki bavullarından. Ama derisi desenleri şık olsun istiyorum

Beşiktaşlı hastane çıkışı arayan kimdi hatırlamıyorum ama, instagram da bebegim_geldi diye bir sayfada gördüm az önce..

Chicco trio love motion bebek arabasını incelemiş olan, ya da çevresinde kullanan var mı? Belki hatırlayan vardır, inglesina trilogy aslında düşündüğüm.. Bu hiç aklımda yoktu.. Ama babymall da inglesina ya bakarken, oradaki görevli gösterdi, hem daha uygun hem de ekstra port bebesi var diye.. Bu arada şase kısmı, açılıp kapanma şekli inglesina ile aynı..
https://www.misbebe.com/urun/chicco...ebek-arabasi?ref=akakce&source=mobil&v=1.22.5
Rastgele bir siteden ekledim şimdi, göstermek için.. Chicco trio love'ı 1950 tlye buldum en uygun, pazarlıksız fiyatı bu..

Bu arada İzmir den bebek arabası alacak arkadaşlar varsa kemeraltına baksınlar, markalar daha ucuz fiyata bulunuyor, pazarlık payı da var tabi..

bende sleepy alacağım canım benim inşallah bebislerimizi kucagimiza almak nasıp olsun :)
Arka kisminda bariyer yokmuş sleepynin canım sizdirma olucak gibi geldi ama bakalım memnun kalicakmiyim insaAllah pisman olmayız Türk malı falan diye tercih ettm pismanlik duymak istemiyorum duanada amin diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…