2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kademeli olarak asagiya inebiliyor bu besikin alt kismi park yatak gibi sepet besik degil buyuk bu besik 120 ×70 olculeri senin dedigin bunun bir kucugu sanirim

Kademeli olarak asagiya inebiliyor bu besikin alt kismi park yatak gibi sepet besik degil buyuk bu besik 120 ×70 olculeri senin dedigin bunun bir kucugu sanirim
Beşiği ve uyku seti ile birlikte fiyatını çok beğendim ben. Huzurla uyusun bebeğin. Canım sen bunu direkt internetten mi aldın yoksa daha önce görme fırsatın oldu mu?

Aaaa arkadaşınki kademeli değil o zaman süper canım :)
Kizima park yatak ve cingene beşigi de almistim cingene besiginde yatti daha cok park yatak sallanmadigi icin pek kullanmadi buyuyunce asagi indirildiginde kademeli korktu karanlik dipte kaliyor bunaldi asla yatmada sadece ilk 3 ay kullandik chiccodan almistik hepsinin bir handikapi var evde de 3 besik bakalim oglum hangisini begenip yatacak benim kizim cok zor bir bebekti tesekkurler canim

Aynen canım inşallah aldıklarımızı severler bebetolar

Hiç belli olmuyor hangisi neyi sever neyi sevmez birinin bayıldığına diğeri asla diyor

Deneyip göreceğiz :)

Beşiği ve uyku seti ile birlikte fiyatını çok beğendim ben. Huzurla uyusun bebeğin. Canım sen bunu direkt internetten mi aldın yoksa daha önce görme fırsatın oldu mu?
Direkt internetten aldim gittim magazalari gezdim tahteravalli markasina falan baktim diger markalara begenmedik hem de ciddi bir fiyat farki vardi.tahteravalliyi toker bebede kurmuslar vidalari cikmis cok uyduruk geldi gozumuze bunun yorumlari falan cok iyi baska sitelerde pahali epey 650 ye gelio kargo falan dahil kendi sitesinden 490 a aldik icimize sindi he uyku seti cok kaliteli olmayabilir zaten bizim funna baby uyku setimiz var ...sadece besikte 419 tlydi bu arada annem hediye olarak aldi hepsi takim olsun istedi geldiginde paylasirim

Canım peki park yatak ve cingene yatagi varken 3. Yu neden düşündün yanlış anlama valla sadece merak ettim hani kötü mü oldular hani deneseydin belki bu bebeto severdi diye yazdım yanlış Anlama sakin da

Canım geldiğinde paylaşırsan çok sevinirim beşik alma aşamasındayım. Zaten alacağım ürün ahşap, kademeli bir beşik olacak. Alternatiflere ekledim bunu da :)

Canım peki park yatak ve cingene yatagi varken 3. Yu neden düşündün yanlış anlama valla sadece merak ettim hani kötü mü oldular hani deneseydin belki bu bebeto severdi diye yazdım yanlış Anlama sakin da
Ben ofisime goturuyorum kizimi da is yerinde buyuttum oda yaoacagiz is yerime de cingebe besik zaten kucuk bebeklerin yatmasi icin omurga gelisimi acisindan cok sakincali incecik bisey usutuyorlar onda onu seyehatlar icin cok gazlandiginda falan kullaniyoruz o yuzden canim

Canım geldiğinde paylaşırsan çok sevinirim beşik alma aşamasındayım. Zaten alacağım ürün ahşap, kademeli bir beşik olacak. Alternatiflere ekledim bunu da :)
Bunun bi de eyra modeli var aslinda ben onu istemistim almayi esim daha buyuk istedi ayrica eyrada suan kampanya var cok satiliyor eyra modeli netteki yorumlardan da alanlar cok memnun

Eklentiler

• Screenshot_2017-10-08-12-34-24.png
    204,2 KB · Görüntüleme: 96

Anladım canım gule gule yatsin buyusunler:)

Bunun bi de eyra modeli var aslinda ben onu istemistim almayi esim daha buyuk istedi ayrica eyrada suan kampanya var cok satiliyor eyra modeli netteki yorumlardan da alanlar cok memnun
Bu da güzelmiş canım ama benim de tercihim büyük bir beşik olacak 70*130 luk bir beşik çok rahat 4yaşına kadar kullanılır :) kargo kaç günde geliyor acaba inşallah çabuk gelir seninki :)

Bu da güzelmiş canım ama benim de tercihim büyük bir beşik olacak 70*130 luk bir beşik çok rahat 4yaşına kadar kullanılır :) kargo kaç günde geliyor acaba inşallah çabuk gelir seninki :)
Ben biraz gec istedim cunku sehir disina cikiyorum kapida odeme secenegi ile aldigim icin , ayin 16sinda kargoya verilmesini istedim.instadan takip ettim firmayi gece gunduz ne sorarsam cevap verdiler cok ilgililer....

Ben biraz gec istedim cunku sehir disina cikiyorum kapida odeme secenegi ile aldigim icin , ayin 16sinda kargoya verilmesini istedim.instadan takip ettim firmayi gece gunduz ne sorarsam cevap verdiler cok ilgililer....
Yine de çok bekletmiyor firma demek ki canım. Çünkü 1ayda teslim eden firmalar da mevcut. Teşekkürler bilgi için :)

Canım 4 yasina kadar kullanmayı düşünüyorsan 80 cm olanları var ama zor bulunuyor. bizim tanıdığımız rastgele bebek mağazalarını gezerken bulmuş kızı su an 5 yaşını bitiriyor hala park yatak kullanıyor :)

Bana bir yardımcı olun arkadaşlar :) Uyku tulumu alicam 0-3 ay resimde gördüğünüz gibi ancak sizce yeni doğan bebiş böyle elleri kolları ayrık yatabilir mı yoksa kundaklayıp yumuk yumuk daha mı rahat ederler tecrübesi olanlar ya da bilgisi olanlar yazabilir mı :)

Ya da yeni dogan için torba uyku tulumlarından mı baksam ayakları serbest olan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…