2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Bana bir yardımcı olun arkadaşlar :) Uyku tulumu alicam 0-3 ay resimde gördüğünüz gibi ancak sizce yeni doğan bebiş böyle elleri kolları ayrık yatabilir mı yoksa kundaklayıp yumuk yumuk daha mı rahat ederler tecrübesi olanlar ya da bilgisi olanlar yazabilir mı :)

Ya da yeni dogan için torba uyku tulumlarından mı baksam ayakları serbest olan
Eki Görüntüle 2053087
Canım kundak daha mantıklı geliyor bana. Çünkü amaç bebeğin kollarının uyurken onu rahatsız etmesini engellemek, anne rahminde hissettirmek :)

Canım 4 yasina kadar kullanmayı düşünüyorsan 80 cm olanları var ama zor bulunuyor. bizim tanıdığımız rastgele bebek mağazalarını gezerken bulmuş kızı su an 5 yaşını bitiriyor hala park yatak kullanıyor :)
Canım 80lik olanı da düşündüm ama yatak odamın çok daralmasını istemediğim için vazgeçtim yoksa o da gayet mantıklı :)

Canım 4 yasina kadar kullanmayı düşünüyorsan 80 cm olanları var ama zor bulunuyor. bizim tanıdığımız rastgele bebek mağazalarını gezerken bulmuş kızı su an 5 yaşını bitiriyor hala park yatak kullanıyor :)
Canım 80lik olanı da düşündüm ama yatak odamın çok daralmasını istemediğim için vazgeçtim yoksa o da gayet mantıklı :)

Kızlar besige karar verdik demistm ya kuzenimdekini alicam yer bize cok sıkıntı çıkardı sonuc olarak annem esim falan ona karar verdik gittigi kadar gider o zamana esim gelicek zaten güzel bir yatak alırım kızıma geri veririm kuzenime baskasi nasiplenir
https://www.e-bebek.com/tahterevalli-atlas-ahsap-besik-p-tht-ts-01-cev
Bu renk bu modelin aynısı

Kızlar besige karar verdik demistm ya kuzenimdekini alicam yer bize cok sıkıntı çıkardı sonuc olarak annem esim falan ona karar verdik gittigi kadar gider o zamana esim gelicek zaten güzel bir yatak alırım kızıma geri veririm kuzenime baskasi nasiplenir
https://www.e-bebek.com/tahterevalli-atlas-ahsap-besik-p-tht-ts-01-cev
Bu renk bu modelin aynısı
Valla gayet şık ve nostaljik canım :) bence en iyisini yapıyorsun kuzeninden almakla. Eşin geldiğinde duruma göre hareket edersiniz ne güzel birlikte halledersiniz. Ben çok beğendim :)

Valla gayet şık ve nostaljik canım :) bence en iyisini yapıyorsun kuzeninden almakla. Eşin geldiğinde duruma göre hareket edersiniz ne güzel birlikte halledersiniz. Ben çok beğendim :)
Evet canım en mantıklı sonuca varmış olduk sanırım gule gule yatr mışıl mışıl uyur insaAllah kızım 2 cocuk yattı o besikte 3.kizim olucak hem dediğin gibi sonra babasıyla beraber gönlümuze göre secip alırız sagsalim o gunlere erelimde:KK49:

20171008_233032.jpg 20171008_233252.jpg

Kızlar bebeğime yukarida gördüğünüz gibi 56 cmlik alt üst takım almıştım. toplamda 3 adet takım almıştım. içine yanında gördüğünüz kolsuz zıbın veya uzun kollu zibin ile giydirilebilir. Battaniyesi de var . Sizce şu süslü tüllü pullu tam takım hastane çıkışlarından da almalı miyim bu takımlar eksik mi kalmış sizce :)

S selifor beşik çok şık, benim alacağım beşiğin tarzında, bayılıyorum ben bu beşiklere ❤ güle güle kullansın kızın da inşallah..
Şampuan olarak mustela nın yeni doğan köpük şampuanını alacağım ben..
Fiyat olarak da en uygun dermoeczanem sitesinde bulmuştum en son..

S selifor beşik çok şık, benim alacağım beşiğin tarzında, bayılıyorum ben bu beşiklere ❤ güle güle kullansın kızın da inşallah..
Şampuan olarak mustela nın yeni doğan köpük şampuanını alacağım ben..
Fiyat olarak da en uygun dermoeczanem sitesinde bulmuştum en son..
Sagol canım benim insaAllah cennet kokulularimiz sağlıkla yatar yataklarında
Mustela aklimdan geçiyor ama kararsizlik var alirsam eczaneden alicam anca hastaneden çıkınca gerekli seyleri alırken alırım hepsi bir arada diye düşünüyorum ama pahalı oluyor galiba dedigin yere bakaym birde

X