2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

hmm anladım canım Rabbim yardımcınız olsun
ben üniversitede çalışıyorum eşimde mühendis
zaten evladımı bırakıp gidemem ben
mecbur beraber gideceğiz
ama bizim ki tabi asker gibi olmaz
allah yardımcnız olsun kuzum unıversıtelerde tayın durumu rahat oluyor mu bı arakadas zor demıstı beledıyeler gıbı demıstı bende beledıyedeyım de :)

allah yardımcnız olsun kuzum unıversıtelerde tayın durumu rahat oluyor mu bı arakadas zor demıstı beledıyeler gıbı demıstı bende beledıyedeyım de :)
üniversitede akademik personel için tayin durumu diye birşey yok canım malesef
ben doktora eğitimim için başka bir üniversiteye geldim bitince diğer üniversiteme gideceğim

Kızlar herkese selamlar. Aranıza yeni katıldım.:KK36:
Ben de bir ocak annesi olarak henüz yeni yeni alışveriş yapmaya başladım. Son 3 ayda toplu alışverişler yapıp eksiklerimizi kısa sürede tamamlamayı düşünüyoruz inşallah eşimle.
e-bebekte anne ile alakalı ürünlere bakarken bu göğüs kalkanını gördüm. Yorumlar gayet güzeldi. Siz ne düşünüyorsunuz?
bundan alan veya etrafınızda kullanan var mı? Sepetime ekleyeceğim ona göre :)
https://www.e-bebek.com/philips-avent-scf15702-gogus-kalkani-2li-p-pav-757/#menu--details

Ben de bir ocak annesi olarak henüz yeni yeni alışveriş yapmaya başladım. Son 3 ayda toplu alışverişler yapıp eksiklerimizi kısa sürede tamamlamayı düşünüyoruz inşallah eşimle.
e-bebekte anne ile alakalı ürünlere bakarken bu göğüs kalkanını gördüm. Yorumlar gayet güzeldi. Siz ne düşünüyorsunuz?
https://www.e-bebek.com/philips-avent-scf15702-gogus-kalkani-2li-p-pav-757/#menu--details

Kuzenimin kesinlikle al dedigi bi urun canim bende alicam ins

Ay çok sağol canım o zaman düşünmeden alayım ben bunu. Ebebekteki yorumları da çok güzel zaten. Herkes tavsiye ediyor

Ucu yara olunca hicbiseye temas edip yapismadigi icin daha az aciyomus bide sut orda biriktigi icin daha tedavi edici oluyomus bakicaz gorucez :) simdiden hayirli olsun :)

Bana hic hediye gelmiyor ben de hicbir sey almiyorum, ne olacak bizim kizin hali diyordum ama su son birkac haftadir o kadar cok hediye geldi ki, galiba hicbir sey almamakta cok mantikli bir hareket yapmis oldum. Resmen bana alacak pek bir sey kalmadi neredeyse. Besigini annem veriyor, kardeslerimle bana yillar once kullanmis oldugu bambu besik. Cok guzel kaliteli, cibinlik yeri de olan cici bir besik. Ona pembe bir nevresim de dikecek insaallah, tabi kumasini secmemiz gerekiyor. Ev tipi anakucagi, kanguru, kuvet-kova-masrapa-file seti, ve sut sagma makinesini eltim kendi bebeginde az kullandigi ici bana veriyor. Ayrica tulumlar, zibinlar, 5li takimlar, yelekler, hirkalar vs hediye olarak geldi. Ve banyo tarak seti, gogus ucu kremi, battaniye, bornoz gorevi goren baslikli havlu da geldi. Bize almak icin bebek arabasi, oto koltugu, bebek odasi mobilyasi vs gibi buyuk seyler kaldi. Ve bir de biberon emzik gibi seyler eksik.

Son düzenleme:
Göğüs kalkanını doğumdan sonra duruma göre alacağım canım ihtiyaç olursa. Çünkü her anneye lazım olmuyor.

Kızlar, kuzenim yeni doğum yaptı, göğüsleri inanılmaz yara oldu, çok zor emziriyor. Onu görünce benim de gözüm korktu açıkçası.
Göğüs ucu yarasını engellememiz için ne yapmak gerekir, öncesinden önlem almaya başlayalım bari de riski en aza indirelim.:anneadayı:

Evet aslında ama ben her ihtimale karşı önlem alayım dedim canım. Gerçi henüz almadım, belki ben de erteleyebilirim almayı.
Canım baktık canımız yanıyor emzirirken kızarıklık başladı biri gider alır diye düşünüyorum. Çünkü alıp da kullanmayan da çok. Tamamen ihtiyaca yönelik bir ürün yani.

Kızlar, kuzenim yeni doğum yaptı, göğüsleri inanılmaz yara oldu, çok zor emziriyor. Onu görünce benim de gözüm korktu açıkçası.
Göğüs ucu yarasını engellememiz için ne yapmak gerekir, öncesinden önlem almaya başlayalım bari de riski en aza indirelim.:anneadayı:
arkadaşımın da yara oldu ama yanlış emziriyomuş. Kahverengi kısmın komple bebeğin ağzına verilmesi lazımmış. Emzirmeyi düzeltince yaraları geçti. Bana çok dedi sakın sadece ucunu verme, kahverengi kısmı ver diye

kuzum
valla kuzum doguma on on bes gun kala lansınoh un kremını kullanmaya baslayın dıyorlar ama bılmıyorum

X