2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlaaaaar bunu ben yaptımm :halay::KK49::rapci::KK51:
Annemin direktifleriyle başardım. Minnoş kelebeğime emeğimle bir şey yaptım. Çok keyifliyim çok :)

Eklentiler

• IMG_5832.JPG
    IMG_5832.JPG
    56,6 KB · Görüntüleme: 72
anne el emeği çok gğzel
Evet canım çok istiyordum benden de bir eşyası olsun :) öyle keyifliyim ki şu an. Bir de ben "emek" konusunda epey hassasım. Sevgi emek gerektirir :) Bir arkadaşıma normal bir hediye bile alsam bir köşesine bir not, kendimden bir iz bırakırım. Tabii evlat olunca bambaşka hissediyorum. Ah annelik :KK66:

Evet canım çok istiyordum benden de bir eşyası olsun :) öyle keyifliyim ki şu an. Bir de ben "emek" konusunda epey hassasım. Sevgi emek gerektirir :) Bir arkadaşıma normal bir hediye bile alsam bir köşesine bir not, kendimden bir iz bırakırım. Tabii evlat olunca bambaşka hissediyorum. Ah annelik :KK66:

evet canım o hediyeden çok not insanı mutlu eden zaten güzel düşünmüşsün

evet canım o hediyeden çok not insanı mutlu eden zaten güzel düşünmüşsün

İnsanları mutlu etmeyi seviyorum canım :)

Cooook güzel olmuş canım :) ne becerikli kadınlarsınız siz yahu

Normalde bir atkıya başlayıp öteki kışa anca bitirmişliğim var canım yetenekli değilimdir örgü konusunda :) annem şöyle yap şuradan al diye tarif ederek yaptırdı çok teşekkür ederim :) el işi ödevini başarıyla tamamlamış ana okulu çocuğu modundayım şu an :KK70:

Amanin coook tatli olmis cok begendim.
Heveslendim bak zorlandin mi benim de hic bu konularda tecrubem yok becerebilir miyim ki acaba
Ben yaptıysam kesinlikle yaparsın çünkü hiiiç anlamam ve yakışmaz elime örgü işi canım :) annen yanındaysa onun yönlendirmeleriyle yoksa video izleyerek çok rahat yaparsın :KK66: normalde annem bir iki saatte bitiriyormuş bir çifti ben iki günde anca bitirdim tabii orası ayrı :KK70:

Ben yaptıysam kesinlikle yaparsın çünkü hiiiç anlamam ve yakışmaz elime örgü işi canım :) annen yanındaysa onun yönlendirmeleriyle yoksa video izleyerek çok rahat yaparsın :KK66: normalde annem bir iki saatte bitiriyormuş bir çifti ben iki günde anca bitirdim tabii orası ayrı :KK70:
Ay dur bi gaza gelir gibi oldum :)
Zaten patik eksigim var hazir oyleyken bir niyetleneyim

İnsanları mutlu etmeyi seviyorum canım :)

Normalde bir atkıya başlayıp öteki kışa anca bitirmişliğim var canım yetenekli değilimdir örgü konusunda :) annem şöyle yap şuradan al diye tarif ederek yaptırdı çok teşekkür ederim :) el işi ödevini başarıyla tamamlamış ana okulu çocuğu modundayım şu an :KK70:
Dur bende size ne idüğü belirsiz yaptığım derme çatma amiguruminin fotosunu atayım da azıcık bana gülün kendi yeteneklerinizin farkına varın :KK47:

Kızlar bu konunun da mesajlarını okumaya kalksam baya geç olacak daha duş alıcam. Her neyse geçen aliekspressten bikaç şey almıştım, bitanesi geldi bugün çok tatlı yaa hemen resmini paylaşıyorum. Çok hızlı geldi şaşırdım :KK57: Kendisi bir adet kundak oluyor kuzucuğun :KK36:yeşil olanı aldım çok tatlı değil mi? :KK37:
Newborn-Baby-Boy-Girl-Deer-Soft-Stretch-Wrap-Swaddle-Blanket-Bath-Towel-2017-Hot.jpg

Kızlar bu konunun da mesajlarını okumaya kalksam baya geç olacak daha duş alıcam. Her neyse geçen aliekspressten bikaç şey almıştım, bitanesi geldi bugün çok tatlı yaa hemen resmini paylaşıyorum. Çok hızlı geldi şaşırdım :KK57: Kendisi bir adet kundak oluyor kuzucuğun :KK36:yeşil olanı aldım çok tatlı değil mi? :KK37:
Eki Görüntüle 2051401
Çok şirin görünüyor canım ❤ güzel günlerde kullansın inşallah kuzucuk..

ya ben mı karıstırdım bılmıyorum ama 2017 son olanında var dıye tanıttılar bana da aldıgımız da da var hatta

Canim bilmiyorum bana oyle dedi satici belkide o yanilmistir ama 2017 de siyah onu onu net biliyorum bende bugun hallettim cok sukur araba isini ama hep kafamda liteway varken en son quinnyde karar verdim

X