2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar bebek Arabamız geldi odanın ortasında duruyor kendisi Hahaah :)

Yağmurluk ve ayak tulumu çıktı neyseki.nedense çıkmaz diye korkmusttum:)
Güzel günlerde sür bebetonu canım :) ayak tulumunun kalınlığı nasıl? Lite way 2'yi düşünüyorum ben. Malzemeleri aynıdır büyük ihtimalle:)

Avent kalkani değiştirdim 15li paket olan baby&me pamuktan aldik eşimle ve besigimize karar verdik esim beğendi zamanı gelince alırsın dedik baktık inceledik hoşumuza gitti 60*120 annemlerde olctum sigiyor rahatca kvye gecrsemde sigiyorki hic istemiyorum neyse o kısmı dusunmicem şimdiden sonuc onu alicam kismetse gittigi kadar gider sonrasına bakarız dedik ve sifonyer iside tamam annemler halletmis dolap olamicakti zaten ici derin 3 cekmeceli baya geniş bir sifonyer süper oldu oda tamam cok mutluyum:anneadayı:

Ben beğendim. Canım gayet güzel

Benimki chicco lite way plus 2 duo diye geciyor 2 var içinde ama seninki yıne de farklı mi oluyor
Seninki kucaklı canımm benimkinin kucağı yok :KK70: beğenmene çok sevindim oldukça beğenilen bir araba. Darısı başıma inşallah havalı havalı gezdirelim bebişleri :)

Avent kalkani değiştirdim 15li paket olan baby&me pamuktan aldik eşimle ve besigimize karar verdik esim beğendi zamanı gelince alırsın dedik baktık inceledik hoşumuza gitti 60*120 annemlerde olctum sigiyor rahatca kvye gecrsemde sigiyorki hic istemiyorum neyse o kısmı dusunmicem şimdiden sonuc onu alicam kismetse gittigi kadar gider sonrasına bakarız dedik ve sifonyer iside tamam annemler halletmis dolap olamicakti zaten ici derin 3 cekmeceli baya geniş bir sifonyer süper oldu oda tamam cok mutluyum:anneadayı:
Güle güle kullan canım :) dünkü güzel haberine de çok sevindim minik kızın minik adımlarla geliyor :KK66:

Seninki kucaklı canımm benimkinin kucağı yok :KK70: beğenmene çok sevindim oldukça beğenilen bir araba. Darısı başıma inşallah havalı havalı gezdirelim bebişleri :)

Hahaah anladım canım senin puset vardı demi Ohh ne güzel :)

Biraz pratik yapasim var aslında puset al tak tekerler kilitleme açma bebeği bağlama çözme falan oyuncak bi bebek mi alsam ki jahahha

Hahaah anladım canım senin puset vardı demi Ohh ne güzel :)

Biraz pratik yapasim var aslında puset al tak tekerler kilitleme açma bebeği bağlama çözme falan oyuncak bi bebek mi alsam ki jahahha
Aynen canım puset var :)
Evde youtube videosu çek canım pratik yaparken "arkadaşlar kanalına hoş geldiniz" diyerek :KK70: şaka bir yana mantıklı boşken tak, çıkar, sök yapmak :)

Aynen canım puset var :)
Evde youtube videosu çek canım pratik yaparken "arkadaşlar kanalına hoş geldiniz" diyerek :KK70: şaka bir yana mantıklı boşken tak, çıkar, sök yapmak :)

Canım Onu oğluşum doğunca ocak favorilerim videosunda yapacağım hahahaah ha

Arkadaslar kanalıma hoşgeldiniz bugün sizlere ocak favorimden bahsedeceğim mutlaka siz de alın yapın bi tane diye haahhaa:)

Güle güle kullan canım :) dünkü güzel haberine de çok sevindim minik kızın minik adımlarla geliyor :KK66:
Sağol canım benim Allah razı olsun diger topige bakamadim daha cevaplayanlara anca burayi hallettim teşekkür ederim sağlıkla gelsin hepimiznki insaAllah:anneadayı:

@meltem_kaya aldı canım prego yummy 70e 110 açılınca 84 e 124 olan bir yatak hepsiburada indirimden yararlandı 384 tl ödedi

Ben aldım canım kraft calipso Elite 70 e 120 açılınca 80e 130 olan bir yatak e bebek indirimden yararlandım 250 ye aldim normali 550

canim bende kraft aldim ama bu acilinca dedigin olayi anlayamadim:olamaz: ara kat cikincami oluyo o :KK22:

Canım ben bu çok beğendim benimkine benziyor aradığım tüm özellikler var

Sadece küçük tavsiye dönence veriyormus onu dondurmeden çalıştır olur mu donence için otizm tetikliyor diyenler var ama sesli ışıklı şeyler çok güzel olur

Bak bu da benimki resmen alt değiştirme üzerindeki boy ölçme cetveli bile aynı :)

Eki Görüntüle 2051630
Cok guzel seninki de siyah mi aldin sende ? Icine uyku seti yatak falan aldin mi ?

Canım ya ayak tulumu cikmamis o başka bi şeymiş çok üzüldüm ayriyetrn bakacağız artık normal bebek arabasina geçince

Ama Yağmurluk çıktı

Evet yagmurluk var ayak tulumu yok dediler banada bide 2017 duoda kirmizi var siyah yok dediler turkiyeye tek renk giris yapildi dediler siz oyle diyince bi sasirdim eger cok soguklarda disari cikarmicaksan cokta gerekli degil canim uzulme gerekirse uyku tulumu gibi kalin bise alirsin araba icin

Güzel günlerde sür bebetonu canım :) ayak tulumunun kalınlığı nasıl? Lite way 2'yi düşünüyorum ben. Malzemeleri aynıdır büyük ihtimalle:)

Canım yanlış bilgi vermeyim ayak tulumu ayak tulumu değilmiş çıkmadı ayak tulumu

Yağmurluk çıktı gelecek kısa alırız inşallah

Evet yagmurluk var ayak tulumu yok dediler banada bide 2017 duoda kirmizi var siyah yok dediler turkiyeye tek renk giris yapildi dediler siz oyle diyince bi sasirdim eger cok soguklarda disari cikarmicaksan cokta gerekli degil canim uzulme gerekirse uyku tulumu gibi kalin bise alirsin araba icin

Canım Yağmurluk var ayak tulumu yok 2017 icin mi dediler

Zaten bayaa bi puset kulllanagiz canım ayak tulumu normal arabaya geçince

Kızlar fotolar geliyor :)

20171003_213315.jpg

20171003_213022.jpg

X