2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Canim bilmiyorum bana oyle dedi satici belkide o yanilmistir ama 2017 de siyah onu onu net biliyorum bende bugun hallettim cok sukur araba isini ama hep kafamda liteway varken en son quinnyde karar verdim
guzel gunlerde kullanalım ınsallah kuzum valla satıcı bunlar hangımıze ne vaatlerle kandırdılar kım bılır :)) bızımkı de gelmedı henuz yesa geldı mı kuzum sneınkı bızım kı samsun dan gelecekmıs :)

olsun alsınlar da ne alırlarsa benımkı bı zıbın bı gomlek almıs o kadar alacaklarını da sanmıyorum duyurmus olmamıza ragmen saglıklı olalım da bısey beklemıyorum artık ben . o degıl de ılgısız oldum onlara ıyıce sogudum gıdesım gelesım yok nedense bu donemde cok yardımcı olmadılar cunku bı anne bı baba gıbı degıllerdı bana gore

sende ben gıbısın bızım de mayıs hazıran da tayın beklenıyor dogu gorevı var esım gıdecek ben kalacagım ama ısyerım anneme yakın oldugu ıcın annemde kalacagım gıbı bı dıyorum yapayım alayım odasını bı dıorum kı ne olacak bellı degıl kafam karısık

Dün gelmiş canım da eşim. İş yerinde unutmuş bugün getirecek inşallah

Son düzenleme:
bizde de benim zorunlu görevim var canım doğuda
biz ailecek gideriz
bizim gitmemize daha 1,2 yıl var
bakalım rabbim sağ salim yapıp dönmeyi nasip eylesin

Cok guzelmis kiz link verir misin

bende sonrasında alayım dıyorum suan masraf cok destek de yok pek eksıye battık bu ay :) yatagı dolabı alınsında ınsallh bakalım
Tabi canım acelesi yok şimdiden bende her ay bir büyük parçasını alıp elimizi rahatlatmaya çalışıyorum. Yoksa genişler hep masraf hep masraf :) ama pek tatlılar

yesa artık ne cok gıttınse :))) sen ne ıs yapıyorsun bu arada hep sorucam unutıyorum streslı falan demıstın :) ya bu arada bulusma ayarlayalım hava sogumadan

Tabi canım acelesi yok şimdiden bende her ay bir büyük parçasını alıp elimizi rahatlatmaya çalışıyorum. Yoksa genişler hep masraf hep masraf :) ama pek tatlılar
aynen bu ay battık ınankı kartlar zaten kapanmıyor bıde ozel hastane dedım acıldık toparlanmamız lazım doguma kadar :)

bizde de benim zorunlu görevim var canım doğuda
biz ailecek gideriz
bizim gitmemize daha 1,2 yıl var
bakalım rabbim sağ salim yapıp dönmeyi nasip eylesin
amın canım ınsallah bızım es goturulemeyen yer olacagı ıcın maalesef gıdemıyoruz bebek de kucuk cok kafamız karısık cokkkk(

yesa artık ne cok gıttınse :))) sen ne ıs yapıyorsun bu arada hep sorucam unutıyorum streslı falan demıstın :) ya bu arada bulusma ayarlayalım hava sogumadan

yok canım stresli diyen ben değildim ben seviyorum Allaha sükür işimi hatta hep derim Allah sağlık versin ben hep çalışırım diye :) özelden yazayım canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…