2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

kız bana bak saat kactı o heheheh bızde o cıvar verdık 50 aldık yanında bır bayanmı vardı yoksa hatta dur sen bıberon almıstın hatta bır kutu vardı heheheh

puhahhahahhahhahahha

o zaman senin eşin dedi ben zaten sevmiyorum bu 50 tl olayını diye yanınızda bi yaşlı teyze vardı sen eşin :) gözlüklüsün sen demi düz saçların var hahahhaha

aynen kv vardı yanımda benim biberon ve kutu o kutuda avent vardı

hatta benim kv sizin hediye çekini getirdi arkanızdan dur dedim yapma dedim biz harcarız dedimmm :)

puhahhahahhahhahahha

o zaman senin eşin dedi ben zaten sevmiyorum bu 50 tl olayını diye yanınızda bi yaşlı teyze vardı sen eşin :) gözlüklüsün sen demi düz saçların var hahahhaha

hatta benim kv sizin hediye çekini getirdi arkanızdan dur dedim yapma dedim biz harcarız dedimmm :)
Bi haftada 82662u82o74 krre e bebwke gidince d3mekki bole okuo:KK70:

puhahhahahhahhahahha

ahahah ayy kızz evet yaa istesek denk gelemeyızz ahaha kızz evett yaa ne tatlı kv var hatta bırbırımıze iyi gunlerde kullanalım falanda didikkkk ahahaha

ahahah ayy kızz evet yaa istesek denk gelemeyızz ahaha kızz evett yaa ne tatlı kv var hatta bırbırımıze iyi gunlerde kullanalım falanda didikkkk ahahaha

hahahhaahhaahha ayyy yemin ederim ofiste sesli güldümmmmm yaaaaaaa

hatta kusura bakma kocanla dalga geçmişim valla bilmeden oldu

418 tl harcadınız siz hatta aldıklarınızı sayabilirim direk sepetinize baktım bakayım aldıklarından eksiğim var mı diye ayyyy hayat ne garip çicekler falan hahhahhaa

hahahhaahhaahha ayyy yemin ederim ofiste sesli güldümmmmm yaaaaaaa

hatta kusura bakma kocanla dalga geçmişim valla bilmeden oldu

418 tl harcadınız siz hatta aldıklarınızı sayabilirim direk sepetinize baktım bakayım aldıklarından eksiğim var mı diye ayyyy hayat ne garip çicekler falan hahhahhaa
o kahkahadan bende attım odadakıler bakıyor öyle benımde bıberonun dıkkatımı cektı ahahah bırde kv den dırek hafızamda cekımızı getırdıgı ıcın olsa gerek. kız gecılmıcek gıbımı zorla getırdım zaten çek dıye getırdım adam 50 tl dedı ahahah bende yarın ıse gıdeyımde yesa ya sorayım dıyorum ıcımden nelerde gecerlıymıs o dıye :KK70: bıde sevmez o böyle seylerı ver ındırım gec dıyo ordada ya ahahaha. gördüm gördüm kv de bakıyordu baby me sampuan aldım kırmızı rengı cok tatlı geldı ahahah ılk esyaları teyzesı ordan babymall yaptık oraya bayıldık ama cogunu ordan aldık

o kahkahadan bende attım odadakıler bakıyor öyle benımde bıberonun dıkkatımı cektı ahahah bırde kv den dırek hafızamda cekımızı getırdıgı ıcın olsa gerek. kız gecılmıcek gıbımı zorla getırdım zaten çek dıye getırdım adam 50 tl dedı ahahah bende yarın ıse gıdeyımde yesa ya sorayım dıyorum ıcımden nelerde gecerlıymıs o dıye :KK70: bıde sevmez o böyle seylerı ver ındırım gec dıyo ordada ya ahahaha. gördüm gördüm kv de bakıyordu baby me sampuan aldım kırmızı rengı cok tatlı geldı ahahah ılk esyaları teyzesı ordan babymall yaptık oraya bayıldık ama cogunu ordan aldık

aynen eşin direk kasiyere dedi zaten yapmayın böyle çek mek sevmiyorum ben diye hahahhahha :)

kızları olacak diye fısır fısır konuşuyorduk kv ile :)

ayyyy maşallah güle güle giysin kullansın hepsini :)

Birumut55 Birumut55 sen ne şanslı bir annesin maşallah 18 yaşında ve 13 yaşında iki evlat :anne:
Bizimde bi akrabanın 23 yaşında ikizleri var 3 yaşında oğlu var başta istemediler şimdi annesi de çocukları da iyi ki doğurmuşum diyor.
sağol canım benim :)
bizde istemedik 10 yil sonrasinda eşim olursa olsun dedi olmadi doktora gittim hidroselpenk vardi laparoskopik amaliyat oldum sol tüpü rahimden ayırdılar bagladilar ve hamile oldum 8 haftalık kalp atışları alinmadi kürtaj oldum sonrasinda tekrar şimdi allahimizin izniyle hamileyim inşallah kucagimiza almak nasip olur
rabbim tummm isteyenlere nasip etsin inşallah
inşallah hepimizde sağlıkla kucagimiza aliriz

aynen eşin direk kasiyere dedi zaten yapmayın böyle çek mek sevmiyorum ben diye hahahhahha :)

kızları olacak diye fısır fısır konuşuyorduk kv ile :)

ayyyy maşallah güle güle giysin kullansın hepsini :)
ayy hala gülüyorum canım yaa evet evett bırde gıtmeden dıyorduk ya karsılasırmısız dıye ben park yatak kısımlarına baktım yesa buralardamı dıye :KK70: senınkı erkektı demı ahahah seneler sonra cıkarlarmıs karsımıza bız evlenecez dıye ahahahahha

sağol canım benim :)
bizde istemedik 10 yil sonrasinda eşim olursa olsun dedi olmadi doktora gittim hidroselpenk vardi laparoskopik amaliyat oldum sol tüpü rahimden ayırdılar bagladilar ve hamile oldum 8 haftalık kalp atışları alinmadi kürtaj oldum sonrasinda tekrar şimdi allahimizin izniyle hamileyim inşallah kucagimiza almak nasip olur
rabbim tummm isteyenlere nasip etsin inşallah
inşallah hepimizde sağlıkla kucagimiza aliriz

Bebek sizin için tam bir mucize olmuş çokta iyi olmuş sağlıkla büyüsün annesinin karnında inşallah

ayy hala gülüyorum canım yaa evet evett bırde gıtmeden dıyorduk ya karsılasırmısız dıye ben park yatak kısımlarına baktım yesa buralardamı dıye :KK70: senınkı erkektı demı ahahah seneler sonra cıkarlarmıs karsımıza bız evlenecez dıye ahahahahha

ayy ben de suratımda anlamsız bir gülümseme ile bakınıyorum etrafa

biz sizin kıza talibiz valla sevdim ben bu tesadüfü :)

Cok güzelmiş canım bende böyle birşey bakıyorum
Güle güle kullanın

çook teşekkürler canım daha güzeli senin olsun :)

70 e 120 yatagı

80 e 130 actıktan sonrakı hali :)

ayy ben de suratımda anlamsız bir gülümseme ile bakınıyorum etrafa

biz sizin kıza talibiz valla sevdim ben bu tesadüfü :)
ay evet canım ya bende öyle ama ben acıkmaya baslamıstım azcık halsızlık bındırmeye baslamıstı bana bırde kalabalıklastı ya ona bak buna bak derken yorulmusum ahahah.
ay bende cok sevdım valla sizide öyle çok tatlı duruyordunuz :KK70: maşallah sıze

Ben de çocuk odası takımı almayi düşünmüyorum

Bi park yatak alacağız o bizim yatak odasında olacak zaten

Bi de büyük dolap yaptıracagiz boş odaya ( yarısı bebişin yarısı da mecbur evin yüklük gibi olacak ) saklama alanı sıkıntımız var

Boş odada bi de misafir için tek kisulik Ranza var o kalacak yine orada
sanki benim odamı anlattınız :) benimde çocuk odamda evlendiğimizde yüklük dolabı yanına çocuk dolabı bitişik yaptırdık tek kişilik bazada var.Şimdilik sadece küçük oval bebek beşiklerinden benim odama koyucam çocuk odasında bir değişiklik yapmıycam.5.ayında felan artık küçük beşiğe sığmaz diye düşünüyorum inşallah o zaman odaya büyük beşik alıp koymayı düşünüyoum bakalım :)

Canım merhaba ben ordan yaptırdım bayb shower malzemelerini..hediye olarak da yeseren kalem yaptırdım. Tanesi 3 TL. Çok güzel oldu tavsiye ederim.var benimkilerde orda,elvan in bayb shower ı diye.kizimin ismine ahsen ipek
Baktim sayfaya gordum seninkileri cok guzel olmus gercekten bende yazdim cevap bekliyorum baskili kurdanlar su sisesi etiketkeri falan ne kadardi acaba

ayy benim gibi olan ne kadar insan varmış
bende milletin abartılı yaşantısını görünce acaba evladıma eksik mi yaparım diye vicdan yapmıştım oysa ki
şimdi için rahat çok şükür:KK36: iyi bir karar almışım dedim sizlerin yorumlarını okuyunca

Tabi ki için rahat olsun canım.. Bak biz tayinci değiliz, ev de kendimizin çok şükür, ama yine de bebeğe şimdi oda yapmayacağız.. Bebek zaten en azından bir yaşına kadar yanımızda yatacak, e zaten odadan da bir şey anlamayacak, boşu boşuna kullanılmayacak odayı hazırlayıp da hem evi eşyaya doldurup, çocuğun oyun alanından çalmak istemiyorum. Hem de kullanmadan o odayı göre göre hevesimi kaçırıp, eşyalardan sıkılmak istemiyorum. Şimdilik sadece sepet beşik alacağım bizim odamıza.. O da çok uzun süre kullanışlı bir şey değil biliyorum ama ona çok heves ettim işte ben de :)

Tabi ki için rahat olsun canım.. Bak biz tayinci değiliz, ev de kendimizin çok şükür, ama yine de bebeğe şimdi oda yapmayacağız.. Bebek zaten en azından bir yaşına kadar yanımızda yatacak, e zaten odadan da bir şey anlamayacak, boşu boşuna kullanılmayacak odayı hazırlayıp da hem evi eşyaya doldurup, çocuğun oyun alanından çalmak istemiyorum. Hem de kullanmadan o odayı göre göre hevesimi kaçırıp, eşyalardan sıkılmak istemiyorum. Şimdilik sadece sepet beşik alacağım bizim odamıza.. O da çok uzun süre kullanışlı bir şey değil biliyorum ama ona çok heves ettim işte ben de :)
Benim kizim o dogmadan aldigimiz odayi begenmiyor ve bebek odasi o diyor tavsiyem azicik buyumeden almayin

image.jpeg image.jpeg image.jpeg Bugün gelen kargonun resimlerini paylaşayım:)) Oktivus Oktivus

X