2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

gerçekten maddiyat değil
çok şükür on oda yapacak durumumuz var ama
israfı hiç sevmem heleki kullanmayacağım eşyayı hiç sevmem

gerçekten maddiyat değil
çok şükür on oda yapacak durumumuz var ama
israfı hiç sevmem heleki kullanmayacağım eşyayı hiç sevmem

ooooo maşallah siz zenginmişsiniz hahahhah bizim en güzelinden 1 oda yapacak durumumuz var ama yapmıcaz hahahahhhah:)

saka bı yana canım herkesın bebegı mutlu huzurlu saglıklı olsun da gerısı hıkaye :)

Kızlarrrr, kargom geldi. Uğurlubebeden aldığım tulumlar geldiiii:)) çok beğendim valla:) Yumuşacık, içi polarlı olan da kostüm gibi olan da gayet güzel. Sadece kadife yelek istemiştim onu pek beğenmedim. Kötü değil ama ben biraz daha puf puf bir şey bekliyordum biraz ince geldi. Ama onun dışındakiler gayet güzel. Akşam eve gidince resim atarım:) Oktivus umarım doğru etiketledim :)

Olur mu hic canım bak bende varım tam takım mobilya almadım. Dolabını mobilyacıya yaptırdım ihtiyacım doğrultusunda beşiği anne yani beşik hediye geldi 6 aya kadar kullanıcam sonra bende park yatak alicam. Yani bir takım yok kendim kurdum işime yarayacak şekilde çok uyumlu bir oda olmadı ama ben hayatımın her döneminde islevsellikten yanayım görsellik hep 2. planda kalmıştır. Banada durumun mu yok niye yapmıyorsun diye imali soranlar oldu ama tam aksine durumumuzda iyi herseyi yapabilecek haldeyiz cok sukur tayinci de degiliz ama gerek gormuyorum. 3 yasina geldi mi odasini kendisi secsin istiyorum. 2. el almaktanda gocunmam işime yarayan birşeyse alıyorum boşuna israf edemem paramı tabi bu eşimle bizim tercihimiz hayat tarzımız hep bu yönde oldu.

Son düzenleme:
Evet canim dogru etiket. Orgu tulumu gormek.icin heyecanlaniorum

Instagramda kanz_bebe_kartal die bi sayfa var. Beneto travel sistem set ve park besige 995 tl yazmislar kizlar. Ilgilenen olursa

kız bana bak saat kactı o heheheh bızde o cıvar verdık 50 aldık yanında bır bayanmı vardı yoksa hatta dur sen bıberon almıstın hatta bır kutu vardı heheheh

Kızlarrrrrrrrr park yatagimızı da aldık joi illusion kendisini görünce begenmedim

Kraft aldık :) 550 tl 300 hediye çeki 250 tl odedik :)
Güle güle kullan canım ben 12 ile 13:30 cıvarları ordaydım galıba kız yoksam kasadakı bızmıydık sırada bı bayanmı vardı yanında hatta bıberon ıcın ılla bunu ıstedım mı bunun ıcınmı geldım ne dedın. bızım 60 tl tekstıl ındırımımız olmus 50 tl de çek meger secıcıymıs ahaha bıleydım daha cok alırdım az eksıgım kaldı ceke gıdınce ordan tamamlıcam gıbı mınıcıtye gecıcem kıyafet ıcın orda cok tatlı seyler var babymall dan tamamladık ama cogu seyını ordada guzel ındırımler var kızlar

Kızlar tanesini 36 kuruşa buldum diye sevindiğim bebek bezi beyaz paket değil yeşil paketten geldi iade ettim kırk yılın başı indirimli ürün yakaladım o da yanlış geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…