2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ben o kadarina dikkat etmedim ne yalan soyleyeyim. Zaten uyumadigi zamanalr yelek giydiririm yani kucaktayken diye dusundum. E zaten gunun cogunda uyuyo olucaklar besiklerinde.
Ama yelekle temas etmesin hic boynu degmesin dersen agiz mendili koyarsin yakasina mesela.
Yelekler zaten bebe yununden yapiliyo heralde ona gore yapilmistir diye duaundum ben kendi adima ama kasindirmasin diye bak agiz mendili olayini simdi uydurmus olsam da mantikli geldi :))
Doğru söylüyorsun canım geçen bir tanıdıkta aynı öneriyi sundu sen siyinca hatırladım penye ağız mendillerini köy göğüs kısmına boynuna doğduğunda diye üşümez dedi :)

Doğru söylüyorsun canım geçen bir tanıdıkta aynı öneriyi sundu sen siyinca hatırladım penye ağız mendillerini köy göğüs kısmına boynuna doğduğunda diye üşümez dedi :)
A evet bak onu bana annem soylemisti unutmusum sen deyince hatirladim.
Mesela bazi zibinlarda gogsu acik ta kalacak biraz. Hooop hemen kapatiyoruz. Bebisler usumesin de

Kızlar birde avent göğüs pompası ve biberonlariyla uyumlu yine aventin 10lu süt saklama kaplarından aldım. Saklama kabina biberon ucunu takabiliyorsunuz cok guzel bisey degil mi ama :) Anneler mama yedirirken, yoğurt mayalarken veya dışarı çıkarken ne isterler koymak için kullanıyorlarmış olculu oldugu icinde avantaj.

Kızlar alışverişi tamamlamışsınız siz masallah
yesa yesa park yatağının resmini paylasanilir misin yada özelden atarsın merak ettim canım
30.haftamda çıkacağım bende alıiverişe şimdilik üç beş tulum biberon sampuan emzik aldım saadece
Sizin listelerinizden kopya çekip bir ihtiyaç listesi hazırlamam gerek:)))

Kızlar alışverişi tamamlamışsınız siz masallah
yesa yesa park yatağının resmini paylasanilir misin yada özelden atarsın merak ettim canım
30.haftamda çıkacağım bende alıiverişe şimdilik üç beş tulum biberon sampuan emzik aldım saadece
Sizin listelerinizden kopya çekip bir ihtiyaç listesi hazırlamam gerek:)))

Canım Sabah kurduk kaldırdık foto cekmedik ama dun screenshot almıştım google kraft calipso Elite park yatak yazıp

Screenshot_2017-09-30-21-24-22.png

Hangi marka aldım canım iç ölçüleri mı bunlar ?
canım benim iç ölçüsü 76x110 çünkü yatağı da bu ölçüde aldim çok güzel oldu kurulumunu yaptim herşeyi tamammı diye sonrada topladim şuan kaldirdim allahim nasip ederse ocak ayinda tekrar kurarım inşallah bebislerimizi kucagimiza almak nasip olur sağlığıyla tastamam inşallah

canım benim iç ölçüsü 76x110 çünkü yatağı da bu ölçüde aldim çok güzel oldu kurulumunu yaptim herşeyi tamammı diye sonrada topladim şuan kaldirdim allahim nasip ederse ocak ayinda tekrar kurarım inşallah bebislerimizi kucagimiza almak nasip olur sağlığıyla tastamam inşallah
Allah ağız tadıyla kullanmayi nasip etsin canım bende bebeğim 5 aylık olduktan sonra park yatak alicam 6 aya kadar besigimiz var o yüzden bende park yatak bakınıyorum ,fotoğraf çekmiş miydin kurduğunda bizde görsek :)

E

Evdeyseniz zorunlu bir hal yoksa sagik dondurup vermemek gerekiyor zaten benim doktorum kizkmda soyle demisti anne sutu bir mucize ve bebegin o gun ihtiyaclarina gore uretiyor mesela bebek 2 aylikken sagdin koydun 3 ay gecti benek oldu 5 aylik o sutun benegine cok buyuk bir faydasi yok cok bekletmeden hemen 2 3 gun icinde tuket

Evet bak bunu unutmuşum
Hastayken gelen sütle normalde gelen bir olmuyor.

benim şimdiden sıkıntı. Resmen uçları dışarı çıkmak için bahane arıyolar:KK48: evdeyken rahat ama iş yerinde çok sıkıntı benim için kıyafet ve sütyen :)

Senin zor işim o zaman en iyisi sütyen

Allah ağız tadıyla kullanmayi nasip etsin canım bende bebeğim 5 aylık olduktan sonra park yatak alicam 6 aya kadar besigimiz var o yüzden bende park yatak bakınıyorum ,fotoğraf çekmiş miydin kurduğunda bizde görsek :)
kendi çektiğimi yukleyemedim ne guzel icide geniş geniş görünüyordu hata veriyor yukleyemiyorum
aldigim park yatak 290 a indirime girdi bir aksam eşimin kuponuda vardi indirim yatakla birlikte n11 den 340 tl ye aldik çok uyguna getirdik ve kurulumuda kolay kaliteside güzel müzikli ayicigi bile var daha ne olsun ..
rabbim nasip ederse 18 yaşında ve 13 yasinda kizlarim var onlar evlendiklerinde cocuklari ile gelince park yatağı kurarim gidince de toplarim bu hayalle aldim sağlık olsun da şimdi minik melegimiz bi gelsin kucagimiza almak nasip olsun sırasıyla onlarda olur

Kizlar bunlarda benim ruzgarimin cicileri birde besigi anakucagi sallanan salincagi bide mama sandalyemiz var baskada bisey almadim henüz arabasini alicam eksikler icin liste yapmam lazim hic yapaniniz varmi kizlar
allahim güzel allahim kullanmayı nasip etsin inşallah inşallah sağlığıyla kucağına almak nasıp olsun hepside cooook güzel yesin onu teyzesi inşallah nasip olur giydirmek

Kizlar bunlarda benim ruzgarimin cicileri birde besigi anakucagi sallanan salincagi bide mama sandalyemiz var baskada bisey almadim henüz arabasini alicam eksikler icin liste yapmam lazim hic yapaniniz varmi kizlar

Gülücükler saça saça huzurla giysin kuzucuumm :anne: bir dolu zıbın goruyoruuum bebek alışverişinde en fazla alınan tekstil urunu zıbınmış onu anladım :KK48:

Kızlar kv ile ilgili en son söylediklerimi hatırlıyorsunuzdur belki hepsini geri alıyorum :KK22: bugün kp ile beraber gidip banyo setini, battaniyesini almışlar bi de organik olanlardan tulum takımı. Dün kontrolden sonra annem ve kv ile beraber e bebeki gezmiştik beğendiklerimi göstermiştim, ona dikkat ederek almış belli ki. Chicconun anne yanını da inceledik dedi. Ama almamislar alacaklar sanırım , öyle net konuşmaz ben de soramam , havada kaldı biraz. Neyse şimdiden 4 battaniyemiz oldu. Kv kadife ipten örüyor ,,annem de dün bi tane aldı bir de sipariş vermiş , şimdi de peluş geldi , daha muslin tarzı da alırım diyordum bi de hastane çıkışından da çıkacak. Nereye koyucam bakalım bunca şeyi. Bana da pek yaranılmıyo galiba:KK48:

Kızlar kv ile ilgili en son söylediklerimi hatırlıyorsunuzdur belki hepsini geri alıyorum :KK22: bugün kp ile beraber gidip banyo setini, battaniyesini almışlar bi de organik olanlardan tulum takımı. Dün kontrolden sonra annem ve kv ile beraber e bebeki gezmiştik beğendiklerimi göstermiştim, ona dikkat ederek almış belli ki. Chicconun anne yanını da inceledik dedi. Ama almamislar alacaklar sanırım , öyle net konuşmaz ben de soramam , havada kaldı biraz. Neyse şimdiden 4 battaniyemiz oldu. Kv kadife ipten örüyor ,,annem de dün bi tane aldı bir de sipariş vermiş , şimdi de peluş geldi , daha muslin tarzı da alırım diyordum bi de hastane çıkışından da çıkacak. Nereye koyucam bakalım bunca şeyi. Bana da pek yaranılmıyo galiba:KK48:

anneler kayınvalideler falan eski mantık düşünüyor son ayda alışveriş şuan onlara erken geliyor.
Annem de kayınvalidemde öyle birisi değil ama anlatırlar onlar Doğuma giderlermiş yatağı öyle hazırlanırmış
Sizinki de belki ondan almamıştı bu zamana kadar bak almış şimdi:emir_bebek:

Kizlar yeşeren kalemi kiminle konusmustuk hatirlamadim cok guzel bir sayfa hazirlamis intagramda bynazli konsepti etiketli kurdeleli yeseren kalemler car daha bi dolu sey stikirlar su sisesi icin isme ozel baskilar ben ondan yaptiracagim sanirim kesin karar verdim

X