2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Joi illusion hoşuma gitti kızlar ama 600 tl 300 hediye çekimız var kalan 300 e de 100 tl hediye çekimız olacak ama yine de 600 tl lik bi park yatak pahalı mi

Alternatif ne olabilir

L limonikaa anakucağının yattığı gibi yatıyor da, böyle yatak gibi dümdüz olmuyor ya onu diyorum.. Anexi İnternette filan gördüm, güzel görünüyor ama çevremde kullanan yok hiç.. Arkadaşlarımın kullandıkları ve önerdikleri hep inglesina trilogy oldu bana, o yüzden ya inglesina alacağım ya da inglesinaya benzer özelliklerde bir şey bulursam onu düşünürüm belki.. Aslında inglesina tip olarak pek hoşuma gitmiyor, tipini düşününce mima ya da stokke tercih ederdim herhalde.. ama hem kullanış, hem de bebeğin rahatını düşününce şimdilik en çok içime sinen inglesina oldu..

Joi illusion hoşuma gitti kızlar ama 600 tl 300 hediye çekimız var kalan 300 e de 100 tl hediye çekimız olacak ama yine de 600 tl lik bi park yatak pahalı mi

Alternatif ne olabilir

Canım hiç bakmadım park yataklara. Ama 3-4 yıl kullanılacak, sağlam, istediğin gibi bir yatak için çok değil. Sanırım 200e gelmiş olacak yeni çekinle birlikte

Canım hiç bakmadım park yataklara. Ama 3-4 yıl kullanılacak, sağlam, istediğin gibi bir yatak için çok değil. Sanırım 200e gelmiş olacak yeni çekinle birlikte

Aynen canım öyle düşününce sudan ucuz ama genel olarak nasıl acaba 600 dedim sen de haklisin uzun yıllar kullanacağız Allah nasip eder de verirse ıkıncıye de kullanır dur bakalım yarın bakınca da beğenecek mıyım

Bu arada baktım sitesinden alt açma ünitesi ve geniş bir eşya sepeti var. Güzel bir ürün gibi görünüyor yorumları da öyle. inşallah yakından da öyledir canım :)

be de bugün içi polarlı örgü tulum aldım hastane çıkışında doktor kontrolüne gittiğimizde giydiririm diye düşünerek:)
Gelince beni lutfen etiketler misin. Kalitesini begenirsen bende almak istiorum

Stokke cok pahali. Cook cok pahali benim arabaya auirdigim butceyle onun şasesini alamam ben quinny mood seviorum. Bide ona bakar misin kuzenim kullanio cok rahat surusu var

Elbett etiketlerim:) kargoya vermişler bile sanırım pazartesi elimde olur:)

Selam kizlar
Ben megerse kiyafetlerimi tamamlamisim haberim yok.
Bugun annemle neler var neler yok acip bakalim dedik.
Ben niyeyse 3-6 aylik kiyafetleri daha cok almistim.
Ilk aylar icin bir hastane cikisim, 2 tane de 0-3 aylik kiyafetim vardi.
Sonrasinda bazi 0-3 aylik kiyafetlerle 3-6 aylik olanlari kiyaslayip olctuk arada 1-1.5 parmak fark var sadece hatta bazilari ayni marka olmalarina ragmen arada fark bile yok.
O yuzden bazi 3-6 ayliklari direkt 0-3 ayliklarin arasina koyunca ilk ay kiyafetlerini tamamlamis oldugumu farkettim(toplamda 7 tane yeter diye dusunuyorum gerekirse alirim). Sadece bi patikli tulum daha alacagim o kadar, kucuk olmasinlar da biraz bol olursa olsunlar mantigindayim.
Siz de boyutlari karsilastirip kiyafet alisverisinize oyle devam edin derim.
Sadece uzerinde yazan aylara bakinca bayagi bir yaniltiyormus onu anladim.

Listemde kalanlari da yazayim tam olsun.
  • Tekli penye eldiven ve sapkalar
  • Fanli isitici
  • Burun aspiratoru
  • Biberon
  • Biberon fircasi
  • Emzik
  • Emzik kutusu
  • Ates olcer
  • Oda termometresi
  • Lansinoh krem
  • Gogus pedi
  • Sabahlik
  • Lohusa kulodu ve emzirme sutyeni
  • Kirli torbasi
  • Alez
  • Besik+uyku seti+yatak (buna karar verdim sayilir zaten)
  • Banyo malzemelerini koymak icin ikea hasir kutu
  • Bikac madame coco hurc
Bir de ufak tefek bazi isler. Mesela mevcut iki kapili gardrobumun icine raf ekleticem ve banyo sepetinin icine alt degistirme minderi niyetine koltuk sungeri kestirip kaplatacagim.
Ahanda kendime not olsun diye yaziyorum buraya

Canım çok güzel listelemişsin eksiklerini darısı başıma ama daha çok çok yolun başındayım bu konuda :) emzirme atletini listene eklemeni tavsiye ederim. Doğum yapan kime sorduysam evde emz.atleti kullanmanın çok rahat olduğunu hatta çoğu zaman dışarıda bile sadece onu kullandıklarını üst üste giymekten kurtulduklarını söylüyor. Zaten sütyen mantığındaymış atlet göğüs pediyle de gayet kullanılır oluyormuş. Ben ekledim bu yüzden listeye.

Bi ara da aldiklarimi yazarim canim ikisi birlesince tam liste olur :)
Emzirme atletini listeye yazmadim sebebi ise bi arkadasimin yorumu.
Emzirme atletleri dar oluyor ve gogusu sariyor bir nevi atlet sutyen gibi dedi.
Ben de o tarz seylerde fena darlanan bir insanim.
O standart ince askili ve alttan citcitli atletler kullanmis. Altinda emzirme sutyrni olunca sadece atleti biraz asagi cekmis. Kisiden kisiye degisir ama ben o sekil cok rahat ettim dedi.
Ben de ayni sekilde rahat edebilirim diye dusundum eger edemezsem hemen aldiririm zaten diye dusundum

O halde mesele yok canımm unuttun sandım ben :) zaten eksiğimiz olursa birileri illa koşup alacak(genelde eşler)

O halde mesele yok canımm unuttun sandım ben :) zaten eksiğimiz olursa birileri illa koşup alacak(genelde eşler)
Evet dedim ya sunu da alim bunu da alim cilginligimi attigim icin su an gerek varsa alinir modundayim.
Allahtan bugun aldiklarimi gozden gecirince o ilk hevesle gereksiz bisey almadigimi farkettim de icime su serpildi

Ben hiç emzirme sütyeni kullanmadım. Zaten 1 tane aldım oda rahatsız ediyordu:
Yarım askılı sporcu atletleri var ya ama ince olan hep ondan giydim normalde de atlet kullanmam emzirme dönemimde de aşırı terliyorsun hiç giyemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…