2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Havalar çok soğudu kızlar. Bebek doğduğunda ocak ayinda ne giydiricez ben anlayamadım. zıbın üstüne tulum onun üstüne yelek mı olucak hastaneden cikarken çok ince değil mi bunlar.
ilk doğunca cok usur derler ama mesela ıkı kat gıydır dıye hemsırelerde bılır yardım eder heralde ya ben onun ıcın 20 li çıkış alacam bolbol kıyafet olur

Ya ben çok üşüyorum mesela su an bile kat kat üstüm ocak ayinda paltolari da giyeriz. ee bu minicik bebek yarım kollu zıbın üstüne penye tulum bir yelek garibim donmaz mı ya battaniye az değil mi :)
Tulum üstüne kapşonlu kalın hırka düşünüyorum canım ben. Üstüne de battaniye. Ben de çok üşürüm çok. Mont da alınabilir bebeğe ama bilemedim elzem mi değil mi :) astronot içinde çok rahat edemediklerini söylemişti bir arkadaşım bebeğe göre değişir tabii.

Tulum üstüne kapşonlu kalın hırka düşünüyorum canım ben. Üstüne de battaniye. Ben de çok üşürüm çok. Mont da alınabilir bebeğe ama bilemedim elzem mi değil mi :) astronot içinde çok rahat edemediklerini söylemişti bir arkadaşım bebeğe göre değişir tabii.
be de bugün içi polarlı örgü tulum aldım hastane çıkışında doktor kontrolüne gittiğimizde giydiririm diye düşünerek:)
21752220-709092192608604-3395377814106341535-n.jpg

Yaaa çok güzelmiş :KK66: internetten mi aldın canım altta yazan siteden?
Evet canım o siteden aldım, henüz kargo gelmedi, gelince kalitesini yazarım:) bursa firması genel olarak ürünlerini ve fiyatlarını beğendim. Bu tulumlara ne zamandır bakıyordum en uygun burda buldum, hiç 100 tl den aşağı görmemiştim:))

Evet canım o siteden aldım, henüz kargo gelmedi, gelince kalitesini yazarım:) bursa firması genel olarak ürünlerini ve fiyatlarını beğendim. Bu tulumlara ne zamandır bakıyordum en uygun burda buldum, hiç 100 tl den aşağı görmemiştim:))
Bence de gayet uygun fiyatı ve sitesinde çok güzel, uygun ürünler var. Siparişin gelirse yorumunu bekliyorum canım. Ben de alırım beğenirsen :)

be de bugün içi polarlı örgü tulum aldım hastane çıkışında doktor kontrolüne gittiğimizde giydiririm diye düşünerek:)
21752220-709092192608604-3395377814106341535-n.jpg
Ayy cok seker canım bende bugun ebebek sitesinde böyle bısey gordum almayıda dusundum dedıgın gıbı kıs bebelerı kullanırlar dısarı cıkarken evde sıcak olabılırde gercı evıne gore

yok canım 3-6 ay arası aldım, firmayı aradım telefona çıkan kadın biraz büyük alın içinde kıyafeti de olacak dedi ben de o yüzden 3-6 ay aldım, öbür kostüm gibi olan ayıcıklı tulumu da 6-9 ay aldım ilkbahar için:) büyük olsun da küçük olmasın dedim:)
ben mi yalnış alıyorum ya acaba ben 6-9 ay aldıklarımı hep yazlık kıyafetlerden aldım ama

yok canım 3-6 ay arası aldım, firmayı aradım telefona çıkan kadın biraz büyük alın içinde kıyafeti de olacak dedi ben de o yüzden 3-6 ay aldım, öbür kostüm gibi olan ayıcıklı tulumu da 6-9 ay aldım ilkbahar için:) büyük olsun da küçük olmasın dedim:)
Bende hep şunu düşünüyorum mesela 0 3 ay diyorlar ya bu çocuk bunu yeni doğduğun da mı 1 aylıkken mı 2 mı 3 mu hangi ayda giyecek nasıl belirliyorlar :olamaz: 3 6 alınca da eee diyorum kış kıyafetini mayıs haziranda mı giyecek haha kafam karışıyor :)

X