2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

IMG_20170927_000746_397.jpg

Yaa gondermis miydin daha once hatırlayamadım. Merak ettim foto atabilir misiin tatlış annee :)
Bak canim.bu

Canım benim arkadasın lanshionun 2li pompasını kullandı onun bana dediği tek göğüs kullanırken verdiği çekim gücünü 2li kullanımı açarsan 2 ye bölüyormuş. o yüzden 2lisini aynı anda kullanamadım oldu. belki şimdi öyle değildir ama bilmiyorum. aventten şikayet edeni hic duymadım :) benim aklımda weewel de var yorumlara baktım bayağı da olumlu yorum var fiyatı 160 lira civarı bilmem denesem mı :) birde madela mini var yine kullananlar çok memnun. kısaca kararsizim :)

Benim.2 arkadaş da teklisini kullandı o yüzden böyle bir şey dememiş olabilirler canım

Ki ben de tekli düşünüyorum zaten

İnşallah buluruz bakalim

https://www.philips.com.tr/c-m-mo/g...oxes=&page=&layout=12.subcategory.p-grid-icon

Canım bu linkte var. Zaten hijyen açısından da parçaları değiştirmen iyi olur. İçinden sütün geçtiği parçaların değişmesi gerek. Hangileridir bilmiyorum ama tüm yedek parçaları satılıyor.
Çok teşekkür ediyorum canım. yedek parçalarında tamamını almam gerekecek renkleri değişmiş bir kötü olmus çünkü bu sitedeki fiyatlara göre yedek parçalar 250 civari tutuyor :) belki bir parçasında bisey olsa alınır da tüm parçaları yenilemek istediğinde orjinal fiyata denk geliyor.

Çok teşekkür ediyorum canım. yedek parçalarında tamamını almam gerekecek renkleri değişmiş bir kötü olmus çünkü bu sitedeki fiyatlara göre yedek parçalar 250 civari tutuyor :) belki bir parçasında bisey olsa alınır da tüm parçaları yenilemek istediğinde orjinal fiyata denk geliyor.
Kötüyse hiç bulaşma canım o işe mantıksız olur çünkü dediğin gibi :) arayışa devam o halde :KK66:

Süt pompası konusunda ben de medela mini elektrikli tekli alacağım:) kullanan arkadaşlarım ve okuduğum yorumlarda herkes çok memnun. Biraz fiyatı yüksek ama ben çalışan annelerden olunca fiyatından ziyade performansı ve uzun ömürlü olmasına baktım biraz. O yüzden aklımdaki medela:))

Kötüyse hiç bulaşma canım o işe mantıksız olur çünkü dediğin gibi :) arayışa devam o halde :KK66:
Avent ve medela mini den hic şüphem yok aslında ortalama fiyatları da 260 ile 290 arası. herkes memnun. Weewel hakkında hic yorum aldın ni kullanan var mı çevrende ben forumlarda okuduğum kadarıyla memnuniyet fazla fiyatta cazip aklım çelinmedi degil :)

Bu arada biberon konusunda set olan şu yenidoğan avent setten aldım emzik olarakta mamajoo ve aventten 4 adet almış oldum , kullanırmıyım bilinmez tabi ama heves işte bir de şu tam silikon ayıcıklı olanlardan almak niyetindeyim. Yetinemeyip bir de Suavinex aldım aranızda hiç suavinex alan ya da kullanan var mı ? Hem biberon emzik setinden hemde tekli suluklarından aldım ama kimseden de duymadım :KK43:

Herkese merhaba :)) şöyle özetle üstten ara ara sayfaları okudum daha önce dahil olmamıştım bu tarafa. Bebek arabası konusunda ben 3 ay önce bir karar verdiğime inandırmıştım kendimi ama sonradan fikrimiz çok değişti stokke mima derken chipolino diye bir markaya takılıp kalmıştım görüntüsüne renklerine aldanıp ama eşim bir türlü beğenmedi. Gittiğimiz yerde bugaboo cameleon3 , cybex ve anexi görme açma kapama fırsatımız oldu. Cybex i çok beğenmemize rağmen ben yine bugabooya takıldım kaldım, bu arada anex gördüğüm en ağır hantal ve gerçekten devasa arabalardan biri stokke anex in yanında kuş gibi kalıyor sebebi gerçekten havalı araba tekerlekleri gibi tekerleklere sahip olması. Ben ilk öğrendiğimizden beri ciddi anlamda sapık gibi bebek arabası bakıyorum ve son olarak bugaboo cameleon3 e karar kıldım. aynı zamanda arabayı kullananları gördüğümde hep çevirip sordum herkes stokke ve mima ya bakarken daha konforlu diye bunu tercih ettik dediler kullanıcı yorumları tabi :) Baya birşey yazmış oldum. Diğer alışveriş eksikler konusunda benimde son bir liste çıkartmam lazım sanırım :KK43:

anex hantal mi gerçekten? ben bizzat gidip görmedim ama çok merak ettiğim bir araba bu, netteki videoları çok rahat gozukuyor acmasi kapaması, anex hakkinda detayli bilgi verirsen cok sevinirim ☺

Bu arada biberon konusunda set olan şu yenidoğan avent setten aldım emzik olarakta mamajoo ve aventten 4 adet almış oldum , kullanırmıyım bilinmez tabi ama heves işte bir de şu tam silikon ayıcıklı olanlardan almak niyetindeyim. Yetinemeyip bir de Suavinex aldım aranızda hiç suavinex alan ya da kullanan var mı ? Hem biberon emzik setinden hemde tekli suluklarından aldım ama kimseden de duymadım :KK43:
Güle güle kullan canım. Almışsın artık boşver keyfini sür biberonlarin :) ben emzikte avent ortodontik aldım :)

Avent ve medela mini den hic şüphem yok aslında ortalama fiyatları da 260 ile 290 arası. herkes memnun. Weewel hakkında hic yorum aldın ni kullanan var mı çevrende ben forumlarda okuduğum kadarıyla memnuniyet fazla fiyatta cazip aklım çelinmedi degil :)
Canım weewell in pompasını kullananı hiç duymadım çevremde ama tavsiyem servis ağı geniş bir ürün alman olur. Weewellin de serviste sıkıntısı yoksa alınabilir :)

anex hantal mi gerçekten? ben bizzat gidip görmedim ama çok merak ettiğim bir araba bu, netteki videoları çok rahat gozukuyor acmasi kapaması, anex hakkinda detayli bilgi verirsen cok sevinirim ☺
Şöyle diyeyim ben ufak tefeğim ama eşimin öyle olduğu söylenemez , ben görüntü olarak anex i çok beğeniyordum ciddi anlamda kaliteli ve lüks görüntüsü var ama eşim bile evet ağır ve zor dedi ama görüntü Harika . Birebir canlısıda aynı şekilde Harika gözüküyor ama benim tekerlek takıntım sebebiyle satıcılara hepsini kapattırıp açtırıp kendim deneyip tekerlekler hakkında da baya sorup soruşturdum, anex orj. Havalı tekerleklere sahip sırf bu nedenle bile ağırlığı fark ediyor şaşe hakkında yorum bile yapmıyorum iki elle kaldırınca bile sağlam bir ağırlığı söz konusu bebek varken taşımak en azından benim adıma net olarak imkansız. Kraft xlx modeli var oda araba lastiği kıvamında bakıldığında ve aynı şekilde bir lastikçide herhangi bir acil durumda yama yapılabilir :) ama olay o değilmiş eşim yarış motoru kullanıyor en büyük olanından kullanıyoruz biz aracımız o , adamlar sizin motorun lastiğinden farkı yok dediklerinde çözememiştim anexi ,ne var Kraft için bile aynı şey söyleniyor demiştim ama kesinlikle dünya kadar fark var ( lastik konusunda o kadar bilgi sahibi olmak bile bebek söz konusu olunca işe yaramıyor hergün yeni bir bilgi öğrenmiş oluyoruz yani kısaca ) bu arada öyle bir kumaş kalitesi var ki bebeğin üşümesi imkansız içinde terlemesi bile söz konusu olabilir :))

Canım sabahtan beri göğüs pompasi yorumlari okuyorum

Hepsi Hakkında olumsuz da olumlu da yorum okudum avent de bunlara dahil

Tek negatif yorum gormedigim medela

Ama bu işlerde de farklılık oluyor sonuçta cevremde lansinoh avent ve nuk kullanan var ve memnunlar :)

Şöyle diyeyim ben ufak tefeğim ama eşimin öyle olduğu söylenemez , ben görüntü olarak anex i çok beğeniyordum ciddi anlamda kaliteli ve lüks görüntüsü var ama eşim bile evet ağır ve zor dedi ama görüntü Harika . Birebir canlısıda aynı şekilde Harika gözüküyor ama benim tekerlek takıntım sebebiyle satıcılara hepsini kapattırıp açtırıp kendim deneyip tekerlekler hakkında da baya sorup soruşturdum, anex orj. Havalı tekerleklere sahip sırf bu nedenle bile ağırlığı fark ediyor şaşe hakkında yorum bile yapmıyorum iki elle kaldırınca bile sağlam bir ağırlığı söz konusu bebek varken taşımak en azından benim adıma net olarak imkansız. Kraft xlx modeli var oda araba lastiği kıvamında bakıldığında ve aynı şekilde bir lastikçide herhangi bir acil durumda yama yapılabilir :) ama olay o değilmiş eşim yarış motoru kullanıyor en büyük olanından kullanıyoruz biz aracımız o , adamlar sizin motorun lastiğinden farkı yok dediklerinde çözememiştim anexi ,ne var Kraft için bile aynı şey söyleniyor demiştim ama kesinlikle dünya kadar fark var ( lastik konusunda o kadar bilgi sahibi olmak bile bebek söz konusu olunca işe yaramıyor hergün yeni bir bilgi öğrenmiş oluyoruz yani kısaca ) bu arada öyle bir kumaş kalitesi var ki bebeğin üşümesi imkansız içinde terlemesi bile söz konusu olabilir :))

detaylı bilgilendirme için çok teşekkürler ☺ ben bugaboo yu çok duymama rağmen görüntü olarak ısınamadım bir türlü. anex ya da stokke düşünüyorum, sanırım anexi gidip denemem gerekecek. çok fazla yerde yok galiba siz nerede denediniz?

Canım sabahtan beri göğüs pompasi yorumlari okuyorum

Hepsi Hakkında olumsuz da olumlu da yorum okudum avent de bunlara dahil

Tek negatif yorum gormedigim medela

Ama bu işlerde de farklılık oluyor sonuçta cevremde lansinoh avent ve nuk kullanan var ve memnunlar :)
valla sanırım iş göğüs pompasında değil açık söylemek gerekirse memede bitiyor :KK48::KK48::KK48: yoksa neden bir kısım memnunken bir kısım değil :)

meltem_kaya meltem_kaya canım sen o park yatagi o kadar ucuza nasıl buldun :)

Kızlar bi de yarın park yatak almaya gideceğiz önerileriniz var mı acaba

Çok teşekkürler

Canım mesajını yeni gördüm ben hepsiburadadan aldım. %17 indirimdeydi sonra bir ara sepette %20 indirim vardı ya onunla bayağı ucuza geldi. Kargo da bedavaydı :)

Kızlar bu avent kalkani aldım ama icime sinmedi kullanamicakmisim gibi hissettim degistiricem annemlere geçince onun yerine baby&me pamuktan alicam 15li hazır esimde yanımda olucak ağır değil ama ona tasitirim sonra ihtiyac hissedersem alicam icime oturdu nedense aldigim birseyden kullanmadan pisman oldum :KK48:

X