2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

selam kızlar, konuyu bayagidır takip ediyorum ama yazmaya yeni fırsatım oldu ☺ herkes cok guzel seyler almis, hayirli olsun. stokke marka bebek arabası almayı düşünen var mi? ben o markaya niyet ettim, e bebek de baktim, sürüşü çok hoşuma gitti, fikri olan?

Kızlar merhaba,gecenlerde carters muhabbeti geçmişti.trendyol indirimindeyken 2 ad ürün aldım biri 6-9 ay biri yeni doğan takım.aklınızda bulunsun normal standertlardan daha küçükler.ben baya şok oldum.sanki burda bi arkadaş carters beden olarak daha büyük oluyor demişti ama kesinlikle öyle değil.alışveriş yapacaklar mutlaka bunu göz önüne alarak yapsın.
Cartersla ilgili konuştuğumuzu bende hatirliyorum ben cok küçük olduklarini söylemiştim :KK66:

Cartersla ilgili konuştuğumuzu bende hatirliyorum ben cok küçük olduklarini söylemiştim :KK66:
carters kesinlikle normalden küçük kalıpları. hatta yenidoğan bedeni ilk 1 hf giydirmek için bule küçük geldi bana, en az 3 ay almak lazım sanki. amma velakin cok guzel kışlık polarlı tulumları var, ben birkaç adet aldım, harikalar..

selam kızlar, konuyu bayagidır takip ediyorum ama yazmaya yeni fırsatım oldu ☺ herkes cok guzel seyler almis, hayirli olsun. stokke marka bebek arabası almayı düşünen var mi? ben o markaya niyet ettim, e bebek de baktim, sürüşü çok hoşuma gitti, fikri olan?

Çok pahalı tek fikrim bu :110:

carters kesinlikle normalden küçük kalıpları. hatta yenidoğan bedeni ilk 1 hf giydirmek için bule küçük geldi bana, en az 3 ay almak lazım sanki. amma velakin cok guzel kışlık polarlı tulumları var, ben birkaç adet aldım, harikalar..
Ben de cok begendim.Harika takımlar var.3 ay alsam ne kadar giyebilir ki?

be de bugün içi polarlı örgü tulum aldım hastane çıkışında doktor kontrolüne gittiğimizde giydiririm diye düşünerek:)
21752220-709092192608604-3395377814106341535-n.jpg

Güle güle giysin bebişin, pek güzelmiş.. Bizim de pembe ayıcık gibi peluş bir tulumumuz var hastaneden çıkarken giydirmek için.. En mantıklısı bu tür şeyler galiba..

Ben başlarda düşünmüştüm ama vazgeçtim sonra.. Sürüşü ve görüntüsü çok güzel ama kullanış açısından memnun olmayanlar var.. Araba bagajında çok fazla yer kaplamasından şikayetler var.. Bir de bebeği tam düz yatıramıyorsun ya onda, özellikle uyurken bebeğin rahat olmadığını söylüyorlar.. Ben o yüzden vazgeçtim.. Şimdi inglesina düşünüyorum..

O degil de biz ebebek den hediye ceki aldım güzel ama arabamızı çekiciler çekici bulup götürmüş Şimdi 200 tl bayılıyoruz

Geçmiş olsun canım :KK43:

Güle güle giysin bebişin, pek güzelmiş.. Bizim de pembe ayıcık gibi peluş bir tulumumuz var hastaneden çıkarken giydirmek için.. En mantıklısı bu tür şeyler galiba..

Ben başlarda düşünmüştüm ama vazgeçtim sonra.. Sürüşü ve görüntüsü çok güzel ama kullanış açısından memnun olmayanlar var.. Araba bagajında çok fazla yer kaplamasından şikayetler var.. Bir de bebeği tam düz yatıramıyorsun ya onda, özellikle uyurken bebeğin rahat olmadığını söylüyorlar.. Ben o yüzden vazgeçtim.. Şimdi inglesina düşünüyorum..

tam yatmiyor muymus oturma unitesi? bunu atlamisim. puset gibi olan oto koltugu tam yatiyor diye biliyordum ama oturma unitesinden emin olamadim simdi. bir de anex diye bir marka var isvicre markasi, videolari bayagi kafama yatti. onun hakki da bilginiz var mi peki?

Geçmiş olsun canım :KK43:

X